Złap oddech - warsztaty uważności i świadomego oddechu

location icon
Afrodyta Spa & Wellness Resort Ul. Grunwaldzka 46, Ośno lubuskie
calendar icon
Od 6 paź 16:00 do 9 paź 14:00

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie-warsztaty Akademii Lagom.

Tym razem będzie to niespieszny weekend z uważnością i świadomym oddechem.

Spędzimy go wspólnie w ciszy i bez zbędnego pośpiechu w niezwykle pozytywnej i ciepłej atmosferze stworzonej przez Monikę Łuczak i Marię Prokop. Warsztaty "Złap oddech" zostały stworzone z myślą o tych, którzy chcą zacząć słuchać własnego ciała, a także rozumieć swoje emocje i potrzeby. 

Warsztaty Mindfulness poprowadzi Monika Łuczak. Monika jest psychologiem i psychoterapeutką specjalizującą się̨ w terapii indywidualnej osób dorosłych oraz w terapii par. Nauczycielka MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) akredytowana przez Polski Instytut Mindfulness POLIM oraz The Institute for Mindfulness Based Approaches (IMA) z siedzibą w Niemczech. Certyfikowana nauczycielka MBCL (Mindfulness-Based Compassionate Living, czyli życie pełne współczucia w oparciu o uważność́). Certyfikowany Provider TRE® (Trauma Releasing Exercises).

Warsztaty oddechowe i praktykę jogi poprowadzi Maria Prokop. Maria to certyfikowana trenerka oddechu i nauczycielka jogi, zdobywająca swoje kwalifikacje podczas licznych kursów. Pasjonatka zdrowego i zrównoważonego życia. Po piętnastoletniej, menedżerskiej karierze w korporacji, ruszyła drogą nauczania jogi i technik oddechowych. Na co dzień praktykuje w zgodzie z tradycjami jogi Iyengara, ashtanga vinyasa joga, yin joga, power joga, vinyasa, oraz movement culture. Jest pasjonatką pilates. Jej zajęcia to splot wszystkich znanych jej metod, a towarzyszące im hasło przewodnie brzmi: "slowly slowly".Maria podczas swoich warsztatów największy nacisk kładzie na oddech, który jest wspólnym mianownikiem każdej formy ruchu oraz bezruchu. Nauka świadomego oddechu jest jej pasją i pragnie przekazać tę wiedzę jak najszerszemu gronu odbiorców, uświadamiając im, jak cenny jest to dar i jak potężne narzędzie, o czym w życiu codziennym często zapominamy.


Podsumowanie:

Liczba miejsc jest ograniczona (maksymalnie 20 osób). O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zapisów i zapłata zaliczki w kwocie 530 zł.

Termin:
6-9.10.2022 (czwartek-niedziela)

Czas trwania:
Czwartek od 16:00 - niedziela do 14:00

Miejsce zajęć:
Afrodyta Spa & Wellness Resort
Ul. Grunwaldzka 46, Ośno Lubuskie

Cena:
- 2600 zł pobyt w pokoju 2 osobowym
- 2800 zł pobyt w pokoju 1 osobowym

Cena warsztatów obejmuje:

 • 5 warsztatów mindfulness,
 • 2 warsztaty świadomego oddechu,
 • 3 noclegi,
 • 3 śniadania w formie bufetu,
 • 3 kolacje w formie bufetu,
 • 3 obiady w formie serwowanej,
 • voucher na kwotę 300 zł do wykorzystania na zabiegi SPA oraz dodatkowy rabat 10% na pozostałe zabiegi SPA,
 • codzienne, nieograniczone korzystanie z kompleksu SPA, a w nim: basen, jacuzzi, sauna fińska i łaźnia rzymska,
 • szlafrok i ręczniki w trakcie pobytu,
 • dostęp do sali gimnastycznej,
 • internet bezprzewodowy,
 • bezpłatny parking.

Rezerwacja miejsc:

mailowo na adres akademialagom@karlik.poznan.pl wraz z potwierdzeniem wpłaty zadatku oraz imieniem i nazwiskiem uczestniczki/uczestnika. W celu rezerwacji miejsca konieczna jest wpłata zadatku w ciągu 5 dni od dnia zgłoszenia, w wysokości 530 zł na konto:
tytułem: imię i nazwisko/warsztat AL Złap oddech. Pozostała kwota, najpóźniej do dnia 15.09.2022. 

Ilość miejsc jest ograniczona.

Jeśli zostałyby wprowadzone obostrzenia związane z pandemią uniemożliwiające przeprowadzenie warsztatu w danym terminie lub uczestniczka będzie posiadać dodatni test na obecność wirusa, zadatek zostanie zwrócony w całości lub przeniesiony na kolejny wybrany termin warsztatów.

W przypadku nieuzasadnionej rezygnacji z warsztatu zadatek przepada na poczet kosztów organizacyjnych. Warsztaty będą odbywały się w pozycji siedzącej. Zalecamy strój wygodny i nie krępujący ruchów. Więcej szczegółowych informacji na stronie www.akademialagom.pl.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet z pobytem w pokoju dwuosobowym
już niedostępne 2 800,00 zł -
Złap oddech. Dokładnie tyle, ile potrzebujesz. Bilet z pobytem w pokoju jednoosowbowym

Złap oddech. Dokładnie tyle, ile potrzebujesz.

już niedostępne 2 600,00 zł -