Polityka i Gospodarka

Webinarium. Zasady wypełniania i korygowania dokumentów ubezpieczeniowych ZUS

location icon
Raciborski Inkubator Przedsiębiorczości (wydarzenie online) Batorego 7, Racibórz
calendar icon
Od 20 kwi 10:00 do 20 kwi 10:00

Weź udział w spotkaniu online z ekspertką Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, by poznać zasady składania i korygowania (zgłoszeniowych i rozliczeniowych) oraz przekazywania dokumentów ubezpieczeniowych. Webinarium odbędzie się 20 kwietnia 2021 r. Zaczynamy o godzinie 10:00.

Każdy płatnik składek zgodnie z przepisami ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych jest zobowiązany do składania prawidłowo wypełnionych dokumentów ubezpieczeniowych. Dokumenty są zapisywane na koncie płatnika składek i na kontach osób zgłoszonych do ubezpieczeń. Każdy płatnik zobowiązany jest także do zgłaszania wszelkich zmian w danych wykazywanych w dokumentach ubezpieczeniowych oraz korygowania błędnych danych zawartych w tych dokumentach. O tym jak to robić poprawnie opowie w trakcie spotkania online ekspertka ZUS.

Webinarium jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział należy się zarejestrować. Na adres e-mail podany w zgłoszeniu zostanie wysłany link do spotkania online na platformie Webex.

***
temat: Zasady wypełniania i korygowania dokumentów ubezpieczeniowych (zgłoszeniowych i rozliczeniowych) oraz zasady przekazywania dokumentów
data:
20 kwietnia 2021 r. (wtorek) | godz.: 10:00-12:00
prowadzenie: Wiesława Krukowska (ZUS)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu
już niedostępne -