Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych - "MARKA OSOBISTA, więcej niż wizerunek" - szkolenie

location icon
BOHOmaz - kawiarnia Aleja Józefa Piłsudskiego 36D/605, Dąbrowa górnicza
calendar icon
Od 14 paź 17:30 do 14 paź 20:00

Zapraszamy na październikowe spotkanie Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych w formie szkoleniowej!
"MARKA OSOBISTA - więcej niż wizerunek!"


14.10.2020 o godz. 17:30 w kawiarnii BOHOmaz  przy aleji Józefa Piłsudskiego 36D/605, Dąbrowa GórniczaBudowanie marki osobistej to praca, która odbywa się w bardzo wymagającej i delikatnej przestrzeni - w ludzkiej percepcji.

Każda napotkana osoba wzbudza w nas konkretne emocje i uczucia. Każda napotkana osoba zostawia po sobie "jakieś" wrażenie. Ten niezaprzeczalny fakt sprawia, że każdy z nas ma "jakąś" markę, jednak tylko nieliczni świadomie nią zarządzają. Kim oni są? Nazywamy ich ludźmi sukcesu, którzy są znani ze swoich pasji i dokonań. To oni inspirują i porywają tłumy.

Karl Gustaw Jung powiedział kiedyś;

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywać je przeznaczeniem"

Uczyń więc nieświadome świadomym i dowiedz się;

  • Z jakich źródeł powstaje obraz marki osobistej i jakie niesie to ze sobą ograniczenia a jakie możliwości.

-> Pozwoli Ci to odnaleźć punkt odniesienia, by od zaraz zacząć skutecznie zarządzać obrazem swojej marki.

  • Dlaczego nie możesz dziś przejść obojętnie obok zagadnienia marki osobistej?

-> Ta wiedza, to konkretny motywator do wzięcia spraw w swoje ręce!

  • Jaki jest idealny wzór na zysk! nie tylko ten materialny…

-> Stosując go, zaoszczędzisz czas i pieniądze.

  • Jak widzą Cię inni?

-> Obiecuję Ci, że się dowiesz, a ta wiedza i emocje zostaną z Tobą na długo… ;)

Przed nami 2,5 godziny szkolenia, dzięki któremu przekonasz się, że marka osobista to znacznie więcej niż tylko wizerunek!

———————-

Prowadząca: Irena Augustyn
Marketingowiec, logistyk i dyplomowana trenerka ds. szkoleń, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, specjalizująca się w budowaniu marki osobistej. Dyrektor zarządzająca w firmie szkoleniowej Marka z Duszą. Jedna z bohaterek książki "50 wpływowych kobiet biznesu". Organizuje ekskluzywne, kameralne szkolenia, skierowane do przedsiębiorczych, ambitnych i wymagających kobiet, które chcą mieć realny wpływ na rzeczywistość. Prywatnie żona, matka, menedżerka i pilotka rajdowa w Rallypriest Team.


Spotkanie kierowane jest do wszystkich Pań z Zagłębia i Śląska, które czują przedsiębiorczość, chcą rozwijać własne biznesy lub już je prowadzą. Potrzebujesz powera do działania? A możesz chcesz kogoś wesprzeć? Idealnie!


Dołączcie do naszej grupy na Facebooku stworzonej dla przedsiębiorczych kobiet z Zagłębia, zainteresowanych rozwojem swojej firmy lub kariery. Jeśli pragniesz uczyć się od innych, rozwijać własne projekty, ale też dzielić swoimi doświadczeniami, trafisz w odpowiednie miejsce. Znajdziesz tam wzajemną motywację i inspirację, praktyczne porady, miejsce promocji i okazje do networkingu.https://www.facebook.com/groups/907399539471035/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych - "MARKA OSOBISTA, więcej niż wizerunek" - szkolenie
już niedostępne -