Odwiedziny w Zajezdni Wrzeszcz!

location icon
Zajezdnia Tramwajowa Gdańsk Wrzeszcz Wita Stwosza 108, Gdańsk
calendar icon
Od 19 lis 9:45 do 19 lis 9:45

Odwiedziny w Zajezdni Wrzeszcz! 19 listopada 2019 roku godz. 9:45

Ze względu na specyfikę miejsca - proszę maluszki zostawić w domu. Zapraszamy dzieci z klas 0-8.

Zabytkowy i nowoczesny tramwaj, pulpit motorniczego, ekologiczna myjnia tramwajowa - poznaj tajemnice gdańskich autobusów i tramwajów i zostań Super Pasażerem!
Gdańskie Autobusy i Tramwaje otwierają zajezdnię tramwajową dla dzieci pod hasłem "Tajemnice gdańskich autobusów i tramwajów".

Wizyty w zajezdni tramwajowej GAiT cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W ubiegłym roku zajezdnię tramwajową odwiedziło ponad 600 dzieci, w tym już blisko 500.
Wśród nich prawdziwi miłośnicy komunikacji miejskiej, którzy potrafią wymienić wszystkie typy pojazdów GAiT kursujących po naszym mieście.

Zostań Super Pasażerem
Nowe i zabytkowe tramwaje, pulpit motorniczego, myjnia i dźwig tramwajowy - to tylko niektóre z atrakcji, które można zobaczyć z bliska podczas wizyty w zajezdni.
W programie także zabawa edukacyjna na temat zasad bezpiecznego i kulturalnego podróżowania komunikacją miejską. To świetna okazja do zdobycia odznaki "Super Pasażera"!

Jak dojechać? Gdzie wysiąść?

Tramwaj - na zajezdnię tramwajową we Wrzeszcz z Centrum Gdańska dojedziemy tramwajami linii nr 6, 9, 12. Należy wysiąść na przystanku: Strzyża PKM.
PKM - należy wysiąść na przystanku Gdańsk Strzyża.
Miejsce spotkania: przed bramą na zajezdnię tramwajową ul. Wita Stwosza 108 (od strony pętli Strzyża i przystanku : Strzyża PKM)


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  ZWIEDZAM ZAJEZDNIĘ
Wyprzedane Brak wolnych miejsc