Zarządzanie Rozwój osobisty Sport Środowisko naturalne

EKSTREMALNY WEEKEND CHARAKTERU 4MPL edycja wiosenna

location icon
Białogóra (nad Morzem Bałtyckim)
calendar icon
Od 23 mar 20:44 do 26 mar 12:44
ticket icon
Od 0,00 zł

Jeżeli całe Twoje życie kręci się wokół ciężkiej pracy, aby opłacić horrendalne rachunki. Jeżeli ciągle biegniesz i na nic nie masz czasu, i prowadzisz styl życia, który wcale nie jest taki o jakim marzyłeś to może jest właściwy czas zadać sobie pytanie: kiedy ostatni raz doświadczyłeś prawdziwie męskiej przygody?

Gdy przyjedziesz na Ekstremalny Weekend Charakteru (XCC) pierwszą rzeczą jakiej doświadczysz, to że nie jesteś już w środowisku, nad którym masz kontrolę. Jest tam jak na ekscytującej, pełnej adrenaliny kolejce górskiej. Będziesz miał okazję robić rzeczy, których dotąd nie robiłeś. Odkryjesz, że męskość nie jest definiowana ilością pieniędzy na koncie czy w portfelu. Męskość to odwaga, uczciwość, to dostępność dla rodziny, to bycie z tymi którzy Cię najbardziej potrzebują.

Ekstremalny Weekend Charakteru to miejsce, które pozwoli Ci się zresetować, aby rozpocząć od nowa, ale tym razem z inną perspektywą, z innym zrozumieniem Twojej sytuacji. Ostatecznie doświadczysz mocy braterstwa, niezwykłej siły, która wyblakła w świecie przeciętności i pozłacanych podróbek.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalna cena
11 Marca 2023 494,46 zł
  voucher(gdy posiadasz)
11 Marca 2023 bezpłatny