Rozwój osobisty Środowisko naturalne

Ekstremalny Weekend Charakteru 4MPL - edycja jesienna

location icon
Karkonosze (okolice Szklarskiej Poręby)
calendar icon
Od 13 paź 20:44 do 16 paź 12:44
ticket icon
Od 0,00 zł

Jeżeli całe Twoje życie kręci się wokół ciężkiej pracy, aby opłacić horrendalne rachunki. Jeżeli ciągle biegniesz i na nic nie masz czasu, i prowadzisz styl życia, który wcale nie jest taki o jakim marzyłeś to może jest właściwy czas zadać sobie pytanie: kiedy ostatni raz doświadczyłeś prawdziwie męskiej przygody?

Gdy przyjedziesz na Ekstremalny Weekend Charakteru (XCC) pierwszą rzeczą jakiej doświadczysz, to że nie jesteś już w środowisku, nad którym masz kontrolę. Jest tam jak na ekscytującej, pełnej adrenaliny kolejce górskiej. Będziesz miał okazję robić rzeczy, których dotąd nie robiłeś. Odkryjesz, że męskość nie jest definiowana ilością pieniędzy na koncie czy w portfelu. Męskość to odwaga, uczciwość, to dostępność dla rodziny, to bycie z tymi którzy Cię najbardziej potrzebują.

Ekstremalny Weekend Charakteru to miejsce, które pozwoli Ci się zresetować, aby rozpocząć od nowa, ale tym razem z inną perspektywą, z innym zrozumieniem Twojej sytuacji. Ostatecznie doświadczysz mocy braterstwa, niezwykłej siły, która wyblakła w świecie przeciętności i pozłacanych podróbek.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Wczesna rejestracja
już niedostępne 354,24 zł -
  voucher
30 Września 2022, 00:01 bezpłatny
  Dobra cena
31 Lipca 2022 404,67 zł
  Normalny
Jeszcze niedostępne
od 1 Sierpnia 2022, 00:01 (Poniedziałek)
494,46 zł -