Wyślij dzieci w Kosmos 3 - kosmiczne spotkanie Online dla dzieci z Astrohunters 04.04.2020 godzina 18:00

location icon
Astrolab Wolności 39, Czernica
calendar icon
Od 4 kwi 18:00 do 4 kwi 19:30
ticket icon
Od 10,00 zł

Zapraszamy wszystkie dzieci powyżej 4 roku życia na kosmiczną transmisję video! Z nami wybierzecie się w niezwykłą przygodę i poznacie nowe, fascynujące światy!

Kontynuujemy naszą pełną przygód podróż statkiem po dalekich światach Kosmosu! Tym razem czekają na nas bardzo dalekie miejsca, o wiele dalsze niż Układ Słoneczny! Wkraczamy więc w zupełnie inny wymiar badań Wszechświata, przekraczamy bariery czasu i przestrzeni, by spróbować poszukać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Zapraszamy na pokład naszego statku badawczego!

W programie:

- interaktywna transmisja internetowa połączona z projekcją filmu "Głęboki kosmos" w formie wirtualnej podróży po przestrzeni kosmicznej z przewodnikiem,

- czas na odpowiadanie na Wasze pytania po seansie, podczas specjalnej transmisji internetowej.

Łączny czas trwania transmisji (seans - ok. 45 minut + dyskusja online Q&A - ok. 45 minut) - łącznie około 90 minut.

Zapraszamy!

Bilet: 10 zł


UWAGA!!!!! BARDZO PROSIMY O DOKŁADNE PRZECZYTANIE WSZYSTKICH WIADOMOŚCI PONIŻEJ DO SAMEGO KOŃCA !!!!


Bilety dostępne do soboty 04.04 do godziny 12:00.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przeniesienia wydarzenia na inny termin bez podawania przyczyny.

W przypadku nie wykorzystania biletu z przyczyn nie leżących po stronie organizatora, nie podlega on wymianie lub zwrotowi.

Prosimy o kontakt telefoniczny w przypadku problemów z zakupem biletów.

Po zakupieniu biletów, zapraszamy do dołączenia do specjalnej zamkniętej grupy na Facebook`u.

Link do tej grupy:   https://www.facebook.com/groups/KosmicznaWyprawa4....

Przy próbie dołączenia do grupy otrzymacie Państwo prośbę o podanie numeru zakupionego przez Państwa biletu.

WAŻNE!!! TYLKO osoby, które ZAKUPIĄ BILET I DOŁĄCZĄ DO GRUPY NA FACEBOOKU "Kosmiczna wyprawa 4.04.2020" będą mogły zobaczyć seans.

Osoby, które zwlekają z dołączeniem do grupy na ostatni moment informujemy, że możliwe będą sytuacje, w których dołączymy Was po transmisji online i wtedy postaramy się, by była dostępna retransmisja.

Numer zakupionego przez Państwa biletu znajduje się w wiadomości e-mail po lewej stronie od kodu QR oraz w  nazwie pliku. Prosimy nie wstawiać numeru zamówienia z lewego dolnego rogu biletu.

Seans rozpocznie się w sobotę 04.04.2020 o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Kupując bilet na nasze wydarzenia wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Astrohunters.pl, Centrum Edukacji Kosmicznej AstroLab i Astrolab sp. z o.o. Dane te będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu prawidłowej realizacji Państwa zamówienia.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet uprawnia do wzięcia udziału w wydarzeniu. Niewykorzystany bilet z przyczyn nie leżących po stronie Organizatora nie podlega wymianie ani zwrotowi.

WAŻNE!!! TYLKO osoby, które ZAKUPIĄ BILET I DOŁĄCZĄ DO GRUPY NA FACEBOOKU "https://www.facebook.com/groups/KosmicznaWyprawa4.04.2020/" będą mogły zobaczyć seans.
Normalny

Bilet uprawnia do wzięcia udziału w wydarzeniu. Niewykorzystany bilet z przyczyn nie leżących po stronie Organizatora nie podlega wymianie ani zwrotowi.

WAŻNE!!! TYLKO osoby, które ZAKUPIĄ BILET I DOŁĄCZĄ DO GRUPY NA FACEBOOKU "https://www.facebook.com/groups/KosmicznaWyprawa4.04.2020/" będą mogły zobaczyć seans.

dostępnych: 1102

już niedostępne 10,00 zł -