Marketing Sprzedaż IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość

Salesforce na żywo (Webinar)

location icon
online
calendar icon
Od 6 maj 15:00 do 6 maj 16:15
ticket icon
Od 0,00 zł

Salesforce na żywo: O pewnej szklarni, która pilnuje się sama, czyli jak połączyć IoT, Community i Field Service Lightning

📆 Kiedy?  6 maja 2020 roku, godz. 15:00
📍 Gdzie? Online (każda osoba, która zarejestruje się na wydarzenie otrzyma link do transmisji o godzinie 14:00 w dniu 06.05.2020).

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja.

Jeśli "Internet Rzeczy" oznacza dla Ciebie autonomiczne samochody, musimy wyprowadzić Cię z błędu: to technologia, dostępna do zastosowania już dziś. Chociaż czytając o "szklarni, która pilnuje się sama" można pomyśleć, że to fantastyka z XXI wieku. Ale przecież XXI wiek mamy właśnie teraz!

Podczas tej sesji zobaczysz model szklarni wyposażonej w specjalny moduł IoT, dzięki któremu operator w centrali może na bieżąco śledzić wszystkie zmiany parametrów. Nawet więcej - kiedy robi się za zimno, albo zbyt sucho, albo gdy wiatr zerwie szklany dach, natychmiast otrzymuje powiadomienie, aby mógł szybko zareagować. Na przykład sprawdzić na mapie, gdzie jest najbliższy technik i przez aplikację wysłać mu zlecenie wraz ze wszystkimi instrukcjami potrzebnymi do naprawy.

Przekonaj się na własne oczy - zarejestruj się i dołącz do spotkania

Będziemy też pokazywać szczegóły implementacji aby przybliżyć Ci co można zrobić z IoT, FSL i Community

📣 AGENDA 

👉 14:00 - Wysyłamy link do transmisji zarejestrowanym uczestnikom.
👉 15:00 - Start prezentacji Pawła Dobrzyńskiego
👉 16:00 - Q&A 

Prowadzący - Paweł Dobrzyński 

Czternaście lat temu zobaczył Salesforce i od tamtej pory jest zakręcony na tym punkcie. Od 5 lat w PwC bierze udział w małych, średnich i bardzo dużych wdrożeniach Salesforce, między innymi w globalnym wdrożeniu Salesforce w PwC, będące jednym z największych na świecie, czy we wdrożeniu Field Service Lightning w niemieckiej firmie Leadec, które zostało uhonorowane nagrodą Salesforce Partner Innovation Award 2019. Zwolennik prostych rozwiązań, stosowania gotowych funkcjonalności i dostosowywania Salesforce wyłącznie za pomocą konfiguracji, z czasem zaczyna rozumieć że pewne rzeczy za pomocą kodu można zrobić lepiej.

Prywatnie dzieli czas między rodzinę, psa i kota, którzy zresztą też są członkami rodziny.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Salesforce na żywo (Webinar) - środa 06.05.2020 o godz. 15:00
już niedostępne -