Salesforce na żywo (Webinar)
Salesforce na żywo: O pewnej szklarni, która pilnuje się sama, czyli jak połączyć IoT, Community i Field Service Lightning
📆 Kiedy? 6 maja 2020 roku, godz. 15:00
📍 Gdzie? Online (każda osoba, która zarejestruje się na wydarzenie otrzyma link do transmisji o godzinie 14:00 w dniu 06.05.2020).
Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja.
Jeśli "Internet Rzeczy" oznacza dla Ciebie autonomiczne samochody, musimy wyprowadzić Cię z błędu: to technologia, dostępna do zastosowania już dziś. Chociaż czytając o "szklarni, która pilnuje się sama" można pomyśleć, że to fantastyka z XXI wieku. Ale przecież XXI wiek mamy właśnie teraz!
Podczas tej sesji zobaczysz model szklarni wyposażonej w specjalny moduł IoT, dzięki któremu operator w centrali może na bieżąco śledzić wszystkie zmiany parametrów. Nawet więcej - kiedy robi się za zimno, albo zbyt sucho, albo gdy wiatr zerwie szklany dach, natychmiast otrzymuje powiadomienie, aby mógł szybko zareagować. Na przykład sprawdzić na mapie, gdzie jest najbliższy technik i przez aplikację wysłać mu zlecenie wraz ze wszystkimi instrukcjami potrzebnymi do naprawy.
Przekonaj się na własne oczy - zarejestruj się i dołącz do spotkania
Będziemy też pokazywać szczegóły implementacji aby przybliżyć Ci co można zrobić z IoT, FSL i Community
📣 AGENDA
👉 14:00 - Wysyłamy link do transmisji zarejestrowanym uczestnikom.
👉 15:00 - Start prezentacji Pawła Dobrzyńskiego
👉 16:00 - Q&A
Prowadzący - Paweł Dobrzyński
Czternaście lat temu zobaczył Salesforce i od tamtej pory jest zakręcony na tym punkcie. Od 5 lat w PwC bierze udział w małych, średnich i bardzo dużych wdrożeniach Salesforce, między innymi w globalnym wdrożeniu Salesforce w PwC, będące jednym z największych na świecie, czy we wdrożeniu Field Service Lightning w niemieckiej firmie Leadec, które zostało uhonorowane nagrodą Salesforce Partner Innovation Award 2019. Zwolennik prostych rozwiązań, stosowania gotowych funkcjonalności i dostosowywania Salesforce wyłącznie za pomocą konfiguracji, z czasem zaczyna rozumieć że pewne rzeczy za pomocą kodu można zrobić lepiej.
Prywatnie dzieli czas między rodzinę, psa i kota, którzy zresztą też są członkami rodziny.