Webinary 3 w 1: Instagram, który realizuje Twoje cele biznesowe, Profil na LinkedIn - co musisz wiedzieć?, Jak pokazać dużą wartość produktu lub usługi?

location icon
calendar icon
Od 31 maj 23:59 do 31 maj 23:59
ticket icon
Od 90,00 zł

3 nagrania video z webinarów o różnej tematyce! 

1. Instagram i jego biznesowa moc. Poznaj aktualne trendy, spodziewane zmiany i nowe możliwości! 💪 

👉 Ostatnimi czasy głośno o Instagramie z powodu usunięcia z postów widocznej liczby "serduszek", ale czy to najważniejsza zmiana? W samym 2019 roku mieliśmy ponad 15 znaczących aktualizacji, a Instagram stale się rozwija pod kątem działań e-commercowych.
❓Jakich zmian możemy jeszcze się spodziewać i na co postawić w działaniach biznesowych?
👉 Myśląc o przyszłości jednocześnie powinniśmy skoncentrować się na teraźniejszości i obecnych działaniach i rozwiązaniach w tym kanale.
Mówi się, że profil na instagramie powinien być spójny i estetyczny, a IG Stories dopracowane w każdym calu, ale... czy zawsze?
💻 Podczas webinaru dowiesz się jak zbudować profil, aby był efektywny, a nie efektowny. A przede wszystkim spełniał swoje biznesowe cele!
Trener: Anna Ledwoń-Blacha - Social Media'owiec z krwi i kości. Absolutnie zafascynowana marketingiem w social media. Zgłębia tematcustomer experience oraz nowych mediów. Uwielbia odkrywać nowe rzeczy. Najlepiej codziennie. Dzięki temu Creative Director w agencji More Bananas. Autorka wielu artykułów branżowych. Na co dzień kreatywnie i strategicznie zarządzam agencją More Bananas, gdzie dbam o jakość prowadzonych przez nas projektów, w tym na Instagramie. Buduję strategie komunikacyjne w Social Media. Pracowała z takimi klientami, jak: Eurobank, Pandora, Venezia, Capgemini, Prima Moda, InPost, Pracuj.pl czy Lufthansa Global Services.

2. Webinar: Profil na LinkedIn - co musisz wiedzieć?

💻 Teraz, gdy wszyscy jesteśmy bardziej online, niż offline to chyba najtrafniejszy moment, aby budować swoją sieć kontaktów na LinkedIn? 


👉 Bezpłatny webinar: Profil na LinkedIn - wszystko co musisz wiedzieć!

👨🏫 Poprowadzi go Grzegorz Miecznikowski.
LinkedIn Hacker, szkoleniowiec, Bloger. Linkedin nie ma dla Grzegorza tajemnic. Specjalizuje się w komunikacji, optymalizacji sprzedaży i rozwoju biznesu.

Na webinarze dowiesz się co zrobić, aby zwiększyć widoczność swojego profilu na LinkedIn!

Trener: Grzegorz Miecznikowski - LinkedIn Hacker, szkoleniowiec, Bloger. Specjalizuje się w komunikacji, optymalizacji sprzedaży i rozwoju biznesu.

3 Webinar: Jak pokazać dużą wartość produktu lub usługi?

Czy wiesz jak pokazać dużą wartość produktu lub usługi❓

Na pewno warto ciągle rozwijać się w tym obszarze❗️ I o tym będzie mowa na Webinarze.

👉 Czyli >> poznasz 2 schematy tworzenia kontrastów w przekazie marketingowym. To one pozwolą uskutecznić Twoją reklamę, a Twoje produkty i usługi, staną się w oczach Klienta bardziej wartościowe!

Trener: Darek Puzyrkiewicz - Specjalista od tekstów, które sprzedają. Od 13 lat przełamuje stare i nieskuteczne schematy sprzedaży. Chętnie dzieli się swoją praktyczną wiedzą, ucząc pisania skutecznych ofert, tekstów sprzedażowych i niebanalnych malingów promocyjnych pod hasłem "Słowo daję, zyski rosną!".

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Nagrania video z webinarów + prezentacje
Wyprzedane 90,00 zł Wyprzedane