Warsztaty ceramiczne na Dzień Matki

location icon
FabLab Trójmiasto Aleja Zwycięstwa 291, Gdynia
calendar icon
Od 4 cze 10:00 do 4 cze 10:00
ticket icon
Od 129,00 zł

Warsztaty ceramiczne na Dzień Matki

Jesli szukasz bezpretensjonalnego pomysłu na prezent dla Mamy to nasze warsztaty dają możliwość zajrzenia w magiczny świat ceramiki . Gwarantujemy, że w trakcie zajęć można zapomnieć o codzienności poświęcając się całkowicie przyjemności płynącej z pracy z gliną. Własnymi rękoma z bezkształtnej kulki "ziemi" można wytworzyć  piękne przedmioty i doświadczyć hipnotycznej satysfakcji płynącej z toczenia na kole garncarskim.


Voucher na nasze warsztaty jest też doskonałym pomysłem na prezent na Dzień Matki lub dla dorosłego Dziecka.  (po vouchery dla wciąż metrykalnych dzieci zapraszamy tu:  https://app.evenea.pl/imprezy/szkolenia/gdynia/warsztaty-ceramiczne-na-dzien-dziecka-292589/)Termin:

4 czerwca 2022- sobota

godz.: 10.00-13.00

Warsztaty trwają dwa trzy godziny.Kurs poprowadzi Andrzej Krauze, założyciel Papilarne - pracownia ceramiki, doświadczony ceramik, miłośnik i pasjonat rzemiosła. Przeprowadzi Was przez wszystkie etapy pracy z gliną oraz odpowie na wszelkie palące pytania z dziedziny ceramiki.


Macie pytania?

Piszcie śmiało na [email protected],

na profilu Fab Lab Trójmiasto

lub na naszej grupie ceramicznej: https://www.facebook.com/groups/389671231666652/


Miejsce:

tuBAZA, Aleja Zwycięstwa 291, Gdynia Orłowo


Koszt:

  • 1 osoba dorosła - 119zł

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Po zakupie otrzymasz drogą mailową Voucher, który możesz przesłać dalej e-mailem lub wydrukować samodzielnie. Voucher do wydruku samodzielnego-Warsztaty ceramiczne dla dorosłych 04.06; g.10.00

Po zakupie otrzymasz drogą mailową Voucher, który możesz przesłać dalej e-mailem lub wydrukować samodzielnie.

już niedostępne 119,00 zł -
Voucher w formie wydrukowanej kartki z zaproszeniem w kopercie możesz zamówić pocztą tradycyjną lub umówić odbiór osobisty w Gdyni. Voucher papierowy-Warsztaty ceramiczne dla dorosłych 04.06; g.10.00

Voucher w formie wydrukowanej kartki z zaproszeniem w kopercie możesz zamówić pocztą tradycyjną lub umówić odbiór osobisty w Gdyni.

już niedostępne 129,00 zł -