Kultura i Sztuka Muzyka i Taniec

22. Warsztaty Gospel w Krakowie / 7xGospel - Festiwal Muzyki Gospel / Kraków 2020

location icon
Kärcher Hala Cracovia al. Focha 40, Kraków
calendar icon
Od 24 paź 9:00 do 25 paź 21:00
ticket icon
Od 110,00 zł

REJESTRACJA OTWARTA PONOWNIE, MAMY DODATKOWE 20 MIEJSC REJESTRACJA DO PIĄTKU, GODZ. 12:00 LUB WYCZERPANIA MIEJSCWyobraź sobie setki głosów i rąk wzniesionych we wspólnym śpiewie i tańcu. Dodaj do tego porządną dawkę żywego, rasowego grania. Porównaj to z najwspanialszymi doświadczeniami, jakie udało Ci się do tej pory przeżyć. I pomnóż to razy dwa, a może nawet trzy.

A teraz wyobraź sobie, że wcale nie musisz sobie tego wyobrażać. Bo wszystko to masz w zasięgu ręki. To wszystko (i jeszcze więcej) nazywa się 22. Warsztaty Gospel w Krakowie.

Hala Kärcher Cracovia. 24-25 października 2020.

To będzie weekend, podczas którego poznasz przeciekawych ludzi. Zaskoczysz się, ile potencjału w Tobie drzemie. Rozśpiewasz i wyklaskasz się za wszystkie czasy. Poczujesz, co tak naprawdę znaczy Gospel i przeżyjesz rzeczy nie do zapomnienia, po prostu.

W tym roku będzie jeszcze świetniej, znaczy się świetlniej, bo ŚWIATŁO to temat najbliższego Festiwalu 7xGospel, w ramach którego odbywają się Warsztaty. Chcemy razem z Tobą, śpiewając Gospel, wnieść trochę jasności w te dziwne czasy. Chcemy budować rzeczywistość nadziei i jedności. I wspólnie doświadczać jak dobry jest Bóg i jak my jesteśmy w tej dobroci do Niego podobni.
Będzie extra! Przekonasz się już 24 i 25 października, oczywiście w Krakowie.


Limit uczestników 150

Prowadzący warsztaty Volney Morgan, Daniel Cebula-Orynicz. www.7xgospel.pl/artysci 

Koszt udziału w warsztatach 110 zł płatne w trakcie rejestracji. Istnieje możliwość płatności m.in poprzez PayU, ApplePay, BLIK.

Zniżka dla Juniorów i Seniorów Jeżeli masz mniej niż 18 lat lub więcej niż 60 lat - użyj kodu rabatowego "junior" lub "senior"aby zakupić bilet w cenie 80 zł.

Odwołanie Festiwalu lub rezygnacja z uczestnictwa Jeśli Festiwal się nie odbędzie zwracamy koszt uczestnictwa pomniejszony o 10% (koszty obsługi transakcji)

W przypadku gdy Ty zrezygnujesz z udziału w wydarzeniu zwracamy: 90% kwoty do 19 IX 2020 r. / 65% kwoty do 1 X 2020 r. / 40% kwoty do 18 X 2020 r. Nie zwracamy wpłaconych kwot po rozpoczęciu Festiwalu 14 X 2019 r.

Bezpieczeństwo sanitarne Przeczytaj jak dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników


Więcej informacji na 7xgospel.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Udział w warsztatach
25 Października 2020 110,00 zł