Zarządzanie

Akademia Zwinnej Liderki. Spotkanie społeczności AZL: Jak przygotować się na przyszłość?

location icon
Golden Floor Plaza al. Jerozolimskie 123A, Warszawa
calendar icon
Od 11 cze 18:00 do 11 cze 21:00

Jak przygotować się na przyszłość, której nie możemy przewidzieć? 

Świat się zmienia, a to co wczoraj było dobrym rozwiązaniem, dziś już może się nie sprawdzać.
Zapraszamy na spotkanie, podczas którego porozmawiamy o tym jak możemy lepiej przygotować się na przyszłość. Podpowiemy, jak zrozumieć samą siebie i co zrobić by realizować plany oraz wspólnie zastanowimy się, czego warto się uczyć w czasach ciągłych zmian.W programie warsztat "Model biznesowy TY" oraz debata z udziałem Marka Wzorka oraz absolwentek akademii - prowadzenie Renata Czajkowska. Dyskusja będzie transmitowana na żywo przez FB.W spotkaniu weźmie też udział Iwona Szybka, coach i mentorka EIA EMCC, inicjatorka polskiego wydania książki Ralfa Knegtmansa - "Zwinny Talent".

Program:

1. Rozgrzewka networkingowa.2. Warsztat: Model Biznesowy "Ty" prowadzenie Dorota RycharskaWiele z nas podejmuje działania wynikające z modelu biznesowego organizacji, w których pracuje lub które prowadzi. Dzięki spisanym zasadom realizowanie strategii sprzyja rozwojowi firm i instytucji, a pracownikom ułatwia zrozumienie kierunku działania.
Podczas warsztatu zbudujesz Twój osobisty model biznesowy. To metoda kształtowania i rozwijania kariery zawodowej, dostosowana do realiów współczesnego rynku pracy oraz Twoich osobistych potrzeb. Czy model biznesowy przydaje się w prywatnym życiu? Jak najbardziej! Dzięki warsztatom nauczysz się określać, kto może Ci pomóc, jakie kluczowe działania możesz podejmować, by realizować osobiste postanowienia i plany.
Przez proces tworzenia Modelu Biznesowego "Ty" poprowadzi Dorota Rycharska.3. Debata: Czego się warto uczyć w czasach ciągłych zmian?
Prowadzenie Renata Czajkowska, gość specjalny Marek Wzorek. Dyskusja będzie transmitowana na żywo na FB.O tym, czego warto się uczyć w czasach ciągłych zmian usłyszycie w debacie, którą poprowadzi Renata Czajkowska, właścicielka firmy HR Concept, HR manager, mentor, coach.
Do debaty zaprosiłyśmy absolwentki Akademii Zwinnej Liderki oraz gościa specjalnego - Marka Wzorka, propagatora turkusowych organizacji oraz samo-zarządzania, który podzieli się swoimi doświadczeniami.O PROWADZĄCYCH:
Dorota Rycharska - warsztat
Doradca biznesu, Interim Manager, ekspert w zakresie zarządzania, budowania modeli biznesowych i zarządzania zmianą oraz zespołami. Certyfikowany Agile Project Manager, PRINCE 2 Project Manager. Jej aktualny dorobek zawodowy to 20 lat doświadczenia biznesowego, w zakresie zarządzania rozległymi sieciami sprzedażowymi i obsługowymi, udziału w strategicznych projektach w branży ubezpieczeniowej oraz w zakresie budowania i wdrażania modeli obsługowych i sprzedażowych. Obecnie realizuje projekty kompleksowego wsparcia firm, skierowane na: rozwój, budowanie wygrywających modeli biznesowych, budowanie marki.  
Skutecznie wspiera zarządzanie firmą, rozwój kompetencji lidera z wykorzystaniem efektywnych narzędzi zarządczych oraz budowanie zespołu: od budowania strategii i procesów realizowanych w firmie do rekrutacji, wdrożenia pracowników i wdrażania profesjonalnej obsługi klienta.Renata Czajkowska - rozmowa
Ekspertka z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w projektach związanych z rozwojem organizacji, zespołów i osób. Wdraża programy rozwoju liderów i talentów, programy mentoringu i coachingu według ICF oraz Action Learning w oparciu o certyfikację WIAL. Pasjonuje się tematyką przywództwa i jego wpływem na budowanie zaangażowania pracowników. Prowadzi szkolenia z zakresu: komunikacji, zarządzania efektywnością pracy, zarządzania celami, rozmów oceniających, zarządzania karierą, budowania zespołu, rekrutacji i selekcji, inteligencji emocjonalnej. Wcześniej liderka biznesowej organizacji kobiet GE Women's Network, obecnie działa społecznie w zarządzie organizacji pozarządowej.Marek Wzorek — gość debaty - executive, teal i biznes coach, przedsiębiorca, wieloletni menadżer zafascynowany tematem zarządzania, turkusowych organizacji oraz samo-zarządzania. Ma 20-letnie doświadczenie w rozwijaniu zespołów sprzedażowych i firm w Polsce, Europie, Rosji oraz Azji. Wieloletni prezes firmy igus sp. z o.o., którą rozwinął od 8 do 100-osobowego zespołu, wprowadzając turkusowy styl zarządzania i budując kulturę przedsiębiorczości, samo-zarządzania i tworząc kolejnych liderów. Założył firmę ecoCoach, wspiera innych prezesów, dyrektorów, właścicieli firm w rozwijaniu biznesu i w tworzeniu kolejnych liderów.

DATA: 11.06.2019 18:00-21:00

MIEJSCE: Golden Floor Plaza, al. Jerozolimskie 123 A, Warszawa 

Serdecznie zapraszamy!Patronat medialny


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Jak przygotować się na przyszłość - Warszawa
już niedostępne 49,20 zł -
  LIDERKA/ Uczestniczka AZL
Wyprzedane bezpłatny Brak wolnych miejsc