VOUCHER - WIECZORNE WYCISZENIE - na Dobry SEN i regenerację

location icon
calendar icon
Od 2 gru 20:00 do 31 sty 0:00
ticket icon
Od 65,00 zł

WIECZORNE WYCISZENIE (Mindfulness i Joga Nidra) środy o 21.00 CET + nagrania


🎁 CHCESZ SPRAWIĆ KOMUŚ WYJĄTKOWY I NIEBANALNY PREZENT ?

🎁 UWAŻNE ŻYCIE TO TWOJE PRZESŁANIE? PODARUJ SLOW LIVING GIFT 🎁


Wieczorne Wyciszenie to cykl środowych spotkań regeneracyjno - medytacyjnych na zoom-ie, trwających 75 min. 

Każda sesja to:

 • Medytacja Mindfulness
 • Joga Nidra na Dobry Sen
 • Wszystko na żywo + nagrania dla osób wykupujących pakiet miesięczny

Sesje wspierają wieczorne wyciszenie oraz przygotowują do głęboko regeneracyjnego snu.


POWODY DLA KTÓRYCH WARTO PODAROWAĆ VOUCHER NA PREZENT:

✅ Osoby z doświadczeniem medytacyjnym i początkujące: wspólne medytacje ładują baterię oraz motywują do regularnej samodzielnej praktyki medytacyjnej. 

✅ Jakość snu jest podstawą zdrowia i wzmacnia odporność.

✅ Zdolność do regeneracji oraz to jak śpimy, ma ogromny wpływ na naszą efektywność w ciągu dnia (motywację, kreatywność i dobre samopoczucie).

✅ Po dniach pełnych wrażeń, w środku tygodnia, może być nam trudno tak po prostu pójść wcześniej spać i zapewnić sobie wystarczającą ilość czasu na nocną regenerację.

✅ Sesje Wieczornego Wyciszenia są właśnie okazją na zadbanie o jakość nocnego wypoczynku.

✅ Mają na celu wspomóc integrację doświadczeń z mijających dni.

✅ Inicjują proces progresywnej relaksacji i wyciszania się na wieczór tak, by pójście wcześniej spać było łatwe i przyjemne.PO DOKONANIU ZAKUPU

Po wykupieniu VOUCHERA otrzymasz automatycznie potwierdzenie z platformy Evenea.

W ciągu 24 godzin po zakupie (między poniedziałkiem a piątkiem), otrzymasz od nas mail z e-VOUCHEREM PODARUNKOWYM w formacie PDF. Możesz go wydrukować (zalecany druk w kolorze) lub przekazać VOUCHER w formie PDF mailowo obdarowanej osobie.

REALIZACJA VOUCHERA

 • Osoba obdarowana wraz z VOUCHEREM otrzyma instrukcje jak aktywować miesięczny dostęp.
 • Wystarczy, że zgłosi się mailowo na kontakt@karo-tashi.pl podając numer vouchera.
 • Voucher będzie do zrealizowania przez cały rok 2022 (z wyjątkami 2-3 miesięcy, gdy Karo Tashi jest offline, o czym będziemy informować na bieżąco).👍 CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ co środę o 21.00 CET:

WIECZORNE WYCISZENIE, każda środa miesiąca (75 min):

 • przywitanie,
 • medytacja uważności Mindfulness, by zintegrować doświadczenia dnia, powrócić do tu i teraz,
 • interakcja grupowa (możesz, ale nie musisz, dzielić się swoim doświadczeniem w małej grupie 2-3 osobowej) *opcjonalne,
 • Joga Nidra na Dobry Sen,
 • zakończenie.PROWADZĄCA: Karo Tashi i jestem z wykształcenia psychologiem a z pasji eksploratorem umysłu. Moi nauczyciele (Buddyjscy Mistrzowie medytacji), nazywają mnie Tashi, co po Tybetańsku oznacza "pomyślny znak", "dobry omen". Studiowałam w międzynarodowych uznanych szkołach uczących empirycznej pracy z umysłem poprzez medytacje. Mam ponad 12 lat zaangażowanej praktyki medytacyjnej, jogi, regularnych świeckich odosobnień medytacyjnych oraz odosobnień. Dzięki ogromnemu szczęściu miałam zaszczyt otrzymania nauk od Tybetańskich Buddyjskich Mistrzów oraz pionierów naukowo opracowanej metody - Medytacji Mindfulness, czyli treningu Uważnej Obecności. Po skończeniu studiów z Psychologii w Edynburgu dostałam się do The Three Doors Academy (stworzonej przez tybetańskiego Mistrza Tenzin Wangyal Rinpoche) oraz studiuję w międzynarodowej szkole Yoga Nidra. 

OPINIE:

"Doświadczając świadomości ciała, spoczywania umysłu w ciele, prowadzą mnie do przestrzeni skąd wypływa źródło obecności. Sesje Jogi Nidry prowadzone przez Karo Tashi, dzięki nim doświadczam, relaksu, wzmocnienia kontaktu ze sobą, regulacji i ukojenia układu współczulnego. Co wspiera mój stan wewnętrzny, pokoju serca. Polecam." - Marcin Jakubiak


"Joga Nidra pozwala mi odpocząć od kołowrotka myśli, odpoczywam od moich codziennych zmagań". - Krystyna lat 54


"Joga Nidra prowadzona przez Karo Tashi, jest dla mnie bardzo ciekawą podróżą. Odkąd stosuję ją w ciągu dnia, jako krótki moment na regenerację, zauważyłam, że nie miewam tzw. popołudniowych "zjazdów" energii. Mam też wrażenie, że regularne stosowanie Nidry pomogło mi odstawić kawę, która mi nie służyła, a po którą sięgałam, żeby się pobudzić. Teraz już tego nie potrzebuję, bo nie mam tych popołudniowych skoków. Korzystam też z wieczornej Jogi Nidry na Dobry Sen ( Wieczorne Wyciszenie) , która wspaniale pomaga mi się wyciszyć po całym dniu i o wiele szybciej zasypiam. Jest to naprawdę bardzo fajne narzędzie, po którym nie spodziewałam się aż takich efektów."

- Natalia Baniewicz


"Biorę udział w wieczornych wyciszeniach tylko z nagrania, puszczam je sobie codziennie przed snem, samemu jest mi trudno się zmobilizować by wcześniej pójść spać.  Te nagrania mnie motywują. Śpię lepiej, budzę się wypoczęty".

- Radek 48 lat


"Joga Nidra pomaga mi coraz częściej po prostu zatrzymać się nawet w pogoni wakacyjnych wrażeń, kiedy to coś zwiedzam, a już myślę o tym, co jeszcze powinnam zobaczyć, wtedy nagle potrafię zatrzymać się i rozejrzeć, pomyśleć: popatrz dookoła, tym się ciesz, to jest życie teraz, odpocznij, poczuj ten promień słońca, spójrz głębiej na ten niesamowity błękit nieba. Potrafię więcej wynieść z każdej chwili i wracam bardziej zrelaksowana, spokojniejsza z wakacji, które kiedyś były dla mnie pogonią za kolejnymi i kolejnymi wrażeniami. Dziękuję!" - Magdalena Samyn-Raczynska.


"Karo Tashi prowadzi te sesje w jakiś magiczny sposób, na co dzień trudno mi się jest zrelaksować, a tu porostu odpływam w przyjemny błogi stan odprężenia".- Paulina lat 36


Joga Nidra to najlepsza regeneracja, stosuję ją regularnie! Ostatnio miałam trzytygodniowy wymagający projekt - po 9-10 godzin dziennie, łącznie z weekendami, używałam niemalże codziennie nagrań Jogi Nidry od Karo Tashi. Zdążyłam z terminem, ale jakież było moje zaskoczenie, gdy po wszystkim zorientowałam się, że... w ogóle nie jestem zmęczona, co więcej - umysł jest wypoczęty! Polecam z czystym sercem. - Małgorzata 60 lat (redaktor)


"Karo Tashi jest świetną nauczycielką. Jest dobrym człowiekiem o ogromnym sercu do medytacji. Jest przyjacielska, a jej zajęcia są zawsze pełne humoru. Karo ma wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie, które w Polsce bez wątpienia prześciga większość tzw. coachów czy trenerów mindfluness. To daje kursantom poczucie ogromnego bezpieczeństwa i zaufania. I co najważniejsze, Karo przekazuje swoim uczniom "narzędzia", dzięki którym samodzielnie mogą eksplorować tajniki swojego umysłu. Wszystko w swoim naturalnym tempie i z uwagą pełną życzliwości. Dziękuję Karo Tashi! "- Paulina Górska, PR-owiec w organizacji pozarządowej.

"Jestem bardzo wdzięczny za współpracę z Karo Tashi. Zdolność efektywnego radzenia sobie ze stresem w moim życiu zawodowym jest na wagę złota!" - Antoni Chomiak, Radca Prawny
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
* voucher można zrealizować cały 2022* w miesiącach w których zajęcia są prowadzone czyli podczas 8 z 12 miesięcy.
W razie pytań: kontakt@karo-tashi.pl
VOUCHER UPOMINKOWY: dostęp miesięczny, ważny cały 2022

* voucher można zrealizować cały 2022* w miesiącach w których zajęcia są prowadzone czyli podczas 8 z 12 miesięcy.
W razie pytań: kontakt@karo-tashi.pl

już niedostępne 65,00 zł -