VIII GALA KOBIECYCH INSPIRACJI -od pasji do sukcesu! 7 GRUDNIA, 2019

location icon
Pomorski Park Naukowo Technologiczny Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia
calendar icon
Od 7 gru 10:00 do 7 gru 19:00

Już wkrótce, w Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia odbędzie się kolejna inspirująca " VIII GALA KOBIECYCH INSPIRACJI -od pasji do sukcesu!   Po raz ósmy spotkamy się, aby wspólnie świętować i celebrować przedsiębiorczość kobiet w Polsce!  

Organizatorka Wydarzenia - Joanna Suchocka, www.strefakobietbiznesu.pl
Właścicielka AGENCJI wsparcia i promocji kobiecych biznesów "Strefa Kobiet Biznesu"  Pomaga w niej kobietom zbudować stabilny i dobrze prosperujący biznes. 

"Z miłości do świata realnego i przebywania wśród przedsiębiorczych kobiet z pasją od 5 lat tworzę dla nich przestrzeń Strefę Kobiet Biznesu, agencję wsparcia i promocji kobiecego biznesu, w której:


  • KREUJĘ EVENTY DLA KOBIET, spotkania oraz konferencje. Aby mogły się spotykać oraz budować relacje biznesowe.
  • POMAGAM KOBIETOM WYKREOWAĆ ICH WYDARZENIE od A do Z. Ty masz pomysł, ja pomagam Ci go urzeczywistnić. Organizuję obsługę, miejsce oraz dbam o catering i detale, które są niezbędne do jego realizacji. Abyś na swoim wydarzeniu miała spokojną głowę.
  • POMAGAM KOBIETOM PRZEDSIĘBIORCZYM SZUKAĆ DRÓG I MOŻLIWOŚCI w rozwinięciu i promocji swojego biznesu. Na indywidualnych spotkaniach ustalamy potrzeby i strategię działania. Posiadam bazę zaufanych i sprawdzonych w działaniu ekspertów, która pomaga mi w realizacji tej misji. 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW WYDARZENIA ORAZ OPIS PRELEGENTÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ:

WWW.GALAKOBIECYCHINSPIRACJI.PLDlaczego VIII Gala Kobiecych Inspiracji -od pasji do sukcesu! będzie wyjątkowa dla Twojego biznesu i warto, abyś w niej uczestniczyła?

🍀 ZERO wystąpień ze sceny sponsorów! 


🍀 Same mocne lekcje biznesu od cenionych ekspertów. Samo mięso i konkrety, które przełożą się na konkretne wyniki biznesowe w 2019 roku! 

🍀 PREZENTY od prelegentów w postaci wartościowych szkoleń/materiałów! Ty, jako uczestniczka dostaniesz wszystko gratis! 


🍀 NETWORKING, który czeka na uczestniczki spotkania. Moderowany, abyś uzyskała jak najwięcej wartościowych kontaktów! Zarówno klientów, jak i osób, z którymi możesz podjąć współpracę!

🍀 KSIĄŻKA  "Skąd się bierze sukces w biznesie" pełna wartościowych treści, napisanych przez organizatorkę Gali, otrzymasz ją w prezencie! 
To co, widzimy się? Zakup biletu, jest równoznaczny z zapoznaniem się z REGULAMINEM GALI
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet wstepu do 1 listopada
już niedostępne 99,00 zł -
  Bilet od 2 -25 LISTOPADA
już niedostępne 149,00 zł -
  Bilet od 26 LISTOPADA do 7 GRUDNIA
już niedostępne 199,00 zł -