Konsultacje biznesplanów pod dotacje z urzędu pracy

location icon
Raciborski Inkubator Przedsiębiorczości Batorego 7, Racibórz
calendar icon
Od 1 sty 8:00 do 2 lut 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Planujesz złożyć w urzędzie pracy wniosek o dotację na podjęcie działalności gospodarczej? Zapisz się na spotkanie z doradcą Raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Uwaga! Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu przyjmuje wnioski o dofinansowanie na uruchomienie działalności gospodarczej tylko do piątku (3 lutego 2023 r.). Jeśli potrzebujesz wsparcia przy przygotowaniu biznesplanu zgłoś taką potrzebę doradcy Inkubatora Przedsiębiorczości. Zastrzegamy, że konsultacje wniosków prowadzone są tylko do 2 lutego, przy czym od 30 stycznia możliwe są tylko konsultacje online.

Każda osoba planująca założenie własnej działalności gospodarczej może starać się o dotację z urzędu pracy. Kluczowym elementem każdego wniosku dotacyjnego jest biznesplan, który zawiera opis planowanej działalności. W jego przygotowaniu pomaga doradca Raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Wsparcie świadczone w Inkubatorze jest bezpłatne. Aby wziąć udział w konsultacjach wystarczy się zapisać.

BIO doradcy biznesowego
Sebastian Garbacz - doradca biznesowy, konsultant modeli biznesowych, specjalista ds. tworzenia projektów i pozyskiwania środków zewnętrznych, wspiera przedsiębiorców w zakresie uruchomienie i rozwoju działalności gospodarczej, tworzenia biznesplanów, wniosków pożyczkowych. Aktualnie zaangażowany w realizację takich projektów jak Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, Inkubator Przedsiębiorczości, Śląska Przestrzeń Innowacji.

***
Konsultacje biznesplanów pod dotacje z urzędu pracy

godzina i forma spotkania: ustalane indywidualnie podczas kontaktu telefonicznego

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu z doradcą biznesowym
już niedostępne -