Strefa Kreatywna Urban Art Area | SZABLON | 16.07.2022

location icon
Plac Konesera Warszawa
calendar icon
Od 16 lip 12:00 do 16 lip 15:00

Zajęcia poprowadzi Wojciech / Taki Myk / Wiśniewski

W części teoretycznej filmy i praktyczne wskazówki jak wykonać ręcznie wycinany szablon. W części praktycznej każdy z dwunastu uczestników będzie miał okazję stworzyć własnoręcznie szablon, który zostanie odbity na specjalnie przygotowanej ściance.

Uwaga! Wydarzenie tylko dla osób powyżej 14 roku życia

O artyście:

TAKI MYK - Wx2, Wojciech Wiśniewski (ur. 1981r. w Warszawie)
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Z graffiti związany od 1995 roku, zaczynał od writingu, następnie street logo by skupić się na technice szablonu. Obecnie w swoich pracach nie ogranicza się tylko do niej, łączy różne techniki malarskie. Malował na ulicach wielu miast Polski i Europy, m.in. w Berlinie, Pradze, Budapeszcie, Londynie, Paryżu i Barcelonie. Organizator wielu wydarzeń o tematyce około street artowej, jest pomysłodawcą i głównym organizatorem Szablon Dżemu - corocznego święta techniki szablonu. 

Od wielu lat prowadzi również zajęcia i warsztaty związane ze sztuką ulicy, graffiti i sitodrukiem. Taki Myk swoimi pracami zwraca uwagę na to jak mocno ingerujemy w nasze otoczenie. Zmieniamy istniejący dookoła świat nie tylko bezpośrednio, ale i pośrednio poprzez nasz styl życia, wybory konsumenckie czy decyzje o pójściu na wybory. W 2021 r. wziął udział w UAA, jego prace znajdują się w Leonarda Art Gallery.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Strefa Kreatywna Urban Art Area | Szablon | 16.07.2022r |
Wyprzedane Brak wolnych miejsc