Sprzedaż

Sierpniowa Bezgotówkowa Wymiana Ubrań z cyklu SWAP Wrocław

location icon
Park Stanisława Tołpy Ołbin, Wrocław
calendar icon
Od 31 sie 18:00 do 31 sie 20:00

W ostatnią sobotę wakacji, 31 sierpni września odbędzie się kolejna bezgotówkowa wymiana ubrańz cyklu SWAP Jelenia Wrocław. SWAP Wrocław to świetne miejsce, żeby odświeżyć zawartość swojej szafy (znów będziecie miały się w co ubrać i to bez wydawania ani złotówki!) oraz zawrzeć nowe znajomości.


Zasady imprezy:

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie - czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
2. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
3. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.

Wymiana odbędzie się na Ołbinie w Parku Tołpy na wzgórzu znajdującym się najbliżej ulicy Nowowiejskiej. 


WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY, ale nie wolno sprzedawać ubrań.

Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Wrocław.

Jak zawsze nie zabraknie ciekawych nagród, których losowanie odbędzie się pod koniec imprezy. Tym razem do wygrania będą:

1. Bilety do kina Helios na wrześniowy seans z cyklu Kino Kobiet

2. Kupony zniżkowe na Dżemstera

3. Kupony zniżkowe do e-sklepu z dodatkami i ciuchami iNdependy.

Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków i ew. kosmetyków. Przyniesione ubrania powinny być czyste i w takim stanie, w jakim same chciałybyście je jeszcze nosić.

Link do wydarzenia na Facebooku.


Zabierz ze sobą koleżanki! :)

Do zobaczenia!

KTO TO ORGANIZUJE?

Ołbińskie Centrum Aktywności Lokalnej oraz Dżoolka.

Ołbińskie Centrum Aktywności Lokalnej

Jest to miejsce, w którego celem jest wspieranie rozwoju społeczności lokalnej wrocławskiego osiedla OłbinStowarzyszenie pracuje na rzecz młodzieży, dorosłych i seniorów i prowadzi następujące działania:Klub Seniora, Centrum Aktywności Dzieci i Młodzieży, Bibliotekę Sąsiedzką, Centrum Informacji Kulturalnej, Akademię Małych Obywateli Świata, Akcję Aktywny Ołbin, imprezy w parku Stanisława Tołpy i różne inne rzeczy, które przychodzą im do głów licznych i kreatywnych.

Dżoolka

Organizatorką wydarzenia jest Dżoolka, stylistka i blogerka. Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizcjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje. Od przeszło 6-ciu lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce. Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski.

Na co dzień w Agencji Marketingowej POMELOGO zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu social mediów ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn oraz pisze na Gingers Magazine oraz swój blog o byciu przedsiębiorcą w Polsce.

Facebook | Instagram | YouTubeBlog | LinkedIn 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Będę!
już niedostępne -