Polityka i Gospodarka

VI jeleniogórska Bezgotówkowa wymiana ubrań z cyklu SWAP

location icon
Hotel Fenix Strauss 1 Maja 88, Jelenia góra
calendar icon
Od 7 wrz 11:00 do 7 wrz 13:00

W sobotę, 7 września odbędzie się VI bezgotówkowa wymiana ubrańz cyklu SWAP Jelenia Góra. SWAP Jelenia Góra to świetne miejsce, żeby odświeżyć zawartość swojej szafy (znów będziecie miały się w co ubrać i to bez wydawania ani złotówki!) oraz zawrzeć nowe znajomości. --- OFICJALNA STRONA CYKLU IMPREZ SWAP ---

Zasady imprezy:

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie - czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
2. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
3. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.

Wymiana odbędzie się na przytulnym, tylnym dziedzińcu Hotelu Fenix Strauss mieszączym się niedaleko Dworca PKP, przy ul. 1 Maja 88 w Jeleniej Górze.

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY, ale nie wolno sprzedawać ubrań.

Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Jelenia Góra.

Jak zawsze nie zabraknie ciekawych nagród, których losowanie odbędzie się pod koniec imprezy. Tym razem do wygrania będą:

1. Bilety do kina Helios w Galerii Sudeckiej na wrześniowy seans z cyklu Kino Kobiet

2. Słoiczek pysznego musu owocowo-warzywnego Dżemster oraz kupony zniżkowe do e-sklepu

3. Kupony zniżkowe do e-sklepu z dodatkami i ciuchami iNdependy.

Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków i ew. kosmetyków. Przyniesione ubrania powinny być czyste i w takim stanie, w jakim same chciałybyście je jeszcze nosić.

Link do wydarzenia na Facebooku.

Link do oficjalnej strony


Zabierz ze sobą koleżanki! :)

Do zobaczenia!

ORGANIZATORKA

Organizatorką wydarzenia jest Dżoolka, stylistka i blogerka. Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizcjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje. Od przeszło 6-ciu lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce. Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski.

Na co dzień w Agencji Marketingowej POMELOGO zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu social mediów ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn oraz pisze na Gingers Magazine oraz swój blog o byciu przedsiębiorcą w Polsce.

Facebook | Instagram | YouTube | Blog | LinkedIn

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapisz się!
już niedostępne -