"Inteligencja emocjonalna w praktyce" - kurs samorozwoju Silva Intuition

location icon
Ajna Centrum Waryńskiego 4 lok. 7, Białystok
calendar icon
Od 14 mar 9:00 do 15 mar 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł

14-15 marca 2020 w Białymstoku odbędzie się certyfikowany kurs samorozwoju pn. Silva Intuition System - "Inteligencji emocjonalnej w praktyce".

Jeśli więc pragniesz dokonać bardziej znaczących zmian w swoim życiu, w biznesie, chcesz poprawić swój poziom energii i swoje zdrowie, podwyższyć poziom swojego zrozumienia zasady "przyciągania" - seminarium Silva Intuition będzie dla Ciebie niezwykłym przeżyciem.

Kurs poprowadzi, doświadczony, akredytowany trener - Marian Jeżewski ( www.studioumyslu.pl ).

Harmonogram kursu

14.03. (sobota), godz. 09.00 - ok. 19.00
15.04.(niedziela), godz. 09.00 - ok. 19.00

SILVA INTUITION SYSTEM (METODA SILVY - INTUICJA) jest dwudniowym kursem, którego materiał jest oparty na założenia stworzone przez José Silvę. Większość ćwiczeń w SILVA INTUITION SYSTEM jest nowa, lub na nowo opracowana. Całość uzupełniona jest prezentacją multimedialną.

To wyjątkowe seminarium zostało stworzone nie tylko w celu bezpośredniego ćwiczenia intuicji, ale przede wszystkim w celu włączenia najnowszych, współczesnych badań nad istotą duchowości człowieka. Nowa formuła kursu oparta jest m.in. na badaniach nad źródłami naszej intuicji, nad tym, co dr Gregg Braden określa w swojej książce "Boska Matryca" jako "pole energii łączące wszystko ze wszystkim", na połączeniu ze Źródłem… z polem, na które my ludzie, działamy za pomocą naszych emocji. Na kursie nauczysz się wykorzystania tej energii, użycia jej do rozwiązywania problemów, sięgając do jej najgłębszych poziomów.

Oprócz nauki stanu rozluźnienia i medytacji dynamicznej na seminarium nauczysz się m.in.: jak używać intuicję w sposób świadomy, podejmować w życiu odpowiednie decyzje, kontrolować stres, poznasz zaawansowaną technikę osiągania celów, psychometrię (wyczucie energii materii nieożywionej), misję swojego życia, rozwiniesz w sobie moc uzdrawiania siebie i innych, oraz nauczysz się technik pomocy sobie i innym ludziom.

sis

Jednym z najważniejszych elementów seminarium jest zdrowie. Nauczysz się jak wykorzystywać potęgę swojego umysłu, myśli i wyobraźni, aby utrzymać lub poprawić własne zdrowie (wizualizacje uzdrawiające) oraz pomóc wyzdrowieć tym, których kochasz.

Chcesz wiedzieć czego możesz się nauczyć więcej? Zapoznaj się z programem tutaj:
https://metodasilvypolska.pl/kursy/silva-intuition-system/


Cena kursu

620,00 zł - cena dla nowych uczestników Silva Intuition. W przypadku dokonania przedpłaty do 7 marca cena wynosi 520 zł

150 zł - dla absolwentów Silva Intuition System - powtarzających kurs.

Kurs odbędzie się po zebraniu się grupy (min 10 osób).

Uwaga nowe zasady zapisów!
Zapisujemy na kurs wyłącznie za przedpłatą na konto.
Liczba miejsc na kurs jest każdorazowo ograniczona.


Wszystkich zainteresowanych, którzy jeszcze się nie zapisali, prosimy o zarezerwowanie miejsca. W tym celu należy podać: imię, nazwisko, tel. kontaktowy i adres mailowy (Ci, którzy dokonali już zgłoszenia, nie muszą robić tego powtórnie.) na adres silvabialystok@gmail.com lub online na naszej stronie internetowej.

Kontakt: 602 179 106, silvabialystok@gmail.com

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Rejestracja na szkolenie
Wyprzedane Brak wolnych miejsc