Sprzedaż Języki programowania IT i Nowe technologie Komunikacja i wystąpienia publiczne Przemysł Nieruchomości i Budownictwo Nauka i Edukacja Projektowanie Polityka i Gospodarka

Smart City Expo Poland - Międzynarodowe targi technologii miejskich

location icon
Global Expo Modlińska 6D, Warszawa
calendar icon
Od 25 paź 9:00 do 26 paź 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Smart City Expo Poland 2022 - Międzynarodowe targi technologii miejskich
Warszaw - Global Expo, 25 - 26 października 2022r.
www.smartcityexpo.pl

Targi Smart City Expo Poland to najszybciej rozwijające się wydarzenie poświęcone w całości nowoczesnym technologiom miejskim jakie odbywa się w Europie centralnej. Naszym podstawowym założeniem a zarazem autem jest darmowy wstęp na targi dla przedstawicieli wszystkich szczebli jednostek samorządu terytorialnego. Dzięki temu już w pierwszej edycji targów w 2019 roku wzięło udział 1700 odwiedzających. Patronami Honorowymi wydarzenia co roku, są najważniejsze dla rozwoju inteligentnych miast urzędy centralne oraz organizacje zrzeszające samorządy:

Komisja Europejska,
Ministerstwo Klimatu i Środowiska,
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej,
Prezydent m.st. Warszawy,
Związek Miast Polskich
,
Unia Metropolii Polskich.

W 2021 roku naszymi Partnerami i Wystawcami były m.in. tak znane na polskim rynku firmy jak: Allegro S.A., Orange Polska S.A., T-Mobile Polska S.A., Robert Bosch Sp. z o.o. Asseco Data Systems S.A., Yanosik Traffic, Egis S.A., InPost S.A., Dell Technologies.

Ważnym elementem wydarzenia jest międzynarodowa konferencja poświęcona zagadnieniem nowoczesnych miast, do udziału w której zapraszamy co roku zagranicznych ekspertów. W 2021 roku byli to m.in.: Bruno Hervet - SUEZ Consulting CEO & Executive Vice President Smart Cities SUEZ Group (Francja), Jan Cools CEO Be-Mobile (Belgia), Filippo Logi, Ph.D - Director Business Development Intermodal Solutions Siemens Mobility GmbH (Niemcy), Alexander Atanasov - Milestone Systems (Bułgaria).

Plany na 2022 rok

Ilość wystawców - od 70 do 100,
Prelegenci konferencji - 50,
Powierzchnia zajęta pod ekspozycję - 3000 m²,
Ilość odwiedzających - 2000 - 3000 osób (samorządowcy, architekci, branża IT, telekomunikacja, energetyka),

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zarejestrowana osoba upoważniona jest do zwiedzania targów "Smart City Expo Poland" w dniach 25 - 26 października 2022 roku oraz do wzięcia udziału w konferencji odbywającej się w ramach wydarzenia.
W razie pytań prosimy o kontakt: bok@smartcityexpo.pl.
Rejestracja uczestnictwa

Zarejestrowana osoba upoważniona jest do zwiedzania targów "Smart City Expo Poland" w dniach 25 - 26 października 2022 roku oraz do wzięcia udziału w konferencji odbywającej się w ramach wydarzenia.
W razie pytań prosimy o kontakt: bok@smartcityexpo.pl.

24 Października 2022, 23:59