Nauka i Edukacja Sport

Warszawa. Rowerowe warsztaty z doskonalenia jazdy

location icon
Państwa szkoła
calendar icon
Od 1 cze 8:00 do 30 wrz 16:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy do zapisów na praktyczne szkolenia z doskonalenia jazdy na rowerze dla uczniów. 

Bezpłatne warsztaty prowadzone są przez stowarzyszenie Idee przez miasto (dawniej Rowerowy Szczecin) na zlecenie Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie. 

Za pomocą tego formularza rezerwujemy konkretne terminy szkoleń. Liczba dostępnych biletów, odzwierciedla dostępne terminy. 

ABY ZAREZERWOWAĆ KONKRETNY TERMIN:  
Proszę wybrać bilet z odpowiednim terminem, następnie zaznaczyć liczbę rezerwowanych biletów, na końcu należy wcisnąć guzik "rezerwuj termin". 
MOŻNA REZERWOWAĆ WIĘCEJ NIŻ JEDEN BILET.

Ilość warsztatów w ciągu dnia:
Wymagana ilość min. 2 grupy, max 6 grup w ciągu dnia.

Rezerwacja 1 biletu oznacza, że chcą państwo, abyśmy przeprowadzili szkolenie dla dwóch klas/grup w ciągu jednego, wybranego dnia.

Jeśli chcą Państwo przeprowadzić, w ciągu jednego dnia, warsztaty dla 4 klas/grup - proszę zarezerwować 2 bilety na dany termin. Jeśli chcą Państwo przeprowadzić, w ciągu dnia, warsztaty dla 6 klas/grup - proszę zarezerwować 3 bilety na dany termin. 

Terminy warsztatów:
czerwiec 2022
wrzesień 2022

Grupa odbiorców:  
Uczniowie klas IV/V - VIII
Uczniowie z kartą rowerową - w przypadku warsztatów praktycznych odbywających się na jezdni.
Uczniowie bez karty rowerowej w przypadku warsztatów praktycznych odbywających się na boisku szkolnym.

Czas trwania jednego warsztatu:
A. 3 godziny lekcyjne/ na jedną klasę, w przypadku warsztatów praktycznych odbywających się na jezdni.
B. 2 godziny lekcyjne/ na jedną klasę, w przypadku warsztatów odbywających się na boisku/ sali gimnastycznej.
C. 2 - 3 godziny lekcyjne/ na całą grupę, w przypadku warsztatów w grupach łączonych (kilka klas równocześnie)

Możliwość organizacji warsztatów dla 2 - 3 grup równolegle, w ciągu jednego dnia.
Możliwość organizacji dwóch tur warsztatów, jeden po drugim, w ciągu jednego dnia.

Program:
Praca w grupach, jazda na rowerze, uczestnicy wykonują ćwiczenia zadane przez trenerów.
Ćwiczenia dot. koordynacji ruchowej, niezbędnej podczas jazdy w ruchu ulicznym, np.:
- obserwacja sytuacji na drodze;
- sygnalizowanie manewrów;
- prawidłowa interpretacja znaków i sygnałów na drodze;
- zajmowanie prawidłowej pozycji na jezdni.

Uczestnicy i trenerzy poruszają się na własnych rowerach;
• jeśli uczniowie zgodzą się współdzielić rowery, wówczas wystarczy aby 1/3 grupy posiadała rowery z sobą.
• zalecane kaski;
• w przypadku szkolenia na zamkniętym terenie uczestnicy nie są zobowiązani do posiadania karty rowerowej;
• w przypadku szkolenia na jezdni, w ruchu ulicznym, warunkiem jest posiadanie przez ucznia, przy sobie karty rowerowej.

Szkolenie prowadzone będzie przez zespół trenerski stowarzyszenia Idee przez miasto (dawniej Rowerowy Szczecin).
Na wszystkie szkolenia, które prowadzimy, posiadamy polisę ubezpieczeniową.

Szczegółowych informacji udziela: Karolina Grochowicka, tel. 508 851 844, email: kgrochowicka@ideeprzezmiasto.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 01 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 01 czerwca 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 01 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 02 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 02 czerwca 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 02 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 03 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 03 czerwca 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 03 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 06 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 06 czerwca 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 06 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 07 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 07 czerwca 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 07 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 08 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 08 czerwca 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 08 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 09 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 09 czerwca 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 09 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 10 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 10 czerwca 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 10 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 13 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 13 czerwca 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 13 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 14 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 14 czerwca 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 14 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 15 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 15 czerwca 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 15 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 17 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 17 czerwca 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 17 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

już niedostępne -
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 20 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 20 czerwca 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 20 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 21 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 21 czerwca 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 21 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 22 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 22 czerwca 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 22 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 23 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 23 czerwca 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 23 czerwca 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 02 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 02 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 02 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 05 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 05 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 05 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

5 Września 2022
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 06 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 06 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 06 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 07 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 07 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 07 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

7 Września 2022
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 08 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 08 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 08 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 09 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 09 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 09 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 12 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 12 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 12 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 13 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 13 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 13 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 14 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 14 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 14 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

14 Września 2022
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 15 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 15 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 15 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 16 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 16 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 16 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 19 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 19 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 19 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 20 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 20 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 20 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 21 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 21 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 21 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 22 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 22 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 22 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 23 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 23 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 23 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 26 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 26 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 26 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 27 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 27 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 27 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 28 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 28 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 28 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 29 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 29 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 29 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 30 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły. Termin: 30 września 2022, warsztaty dla dwóch klas/grup.

Bilet dotyczy realizacji dwóch szkoleń praktycznych, w ciągu jednego dnia. W terminie 30 września 2022, w wybranych przez Państwa godzinach, na terenie Państwa szkoły.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc