Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna Muzyka i Taniec Turystyka i podróże

Ritual Trance Dance - "Podróż w głąb siebie"

location icon
ABRA Studio Al. Jana Pawła II 11, Warszawa
calendar icon
Od 4 wrz 19:00 do 4 wrz 22:00
ticket icon
Od 90,00 zł

Kochani!

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy gorąco na kolejną odsłonę Ritual Trance Dance, tym razem w pełni poświęconą sobie samej/ samemu.

👉 Warsztat składa się z trzech części: z medytacji wprowadzającej, z serii doświadczeń w ruchu, oddechu, dźwięku i obecności mających na celu skontaktowanie Cię i połączenie bardziej z Tobą samym/ samą, Twoimi potrzebami, pragnieniami i granicami oraz ze spontanicznego tańca transowego w opaskach na oczach.

👉 Naturalną potrzebą i pragnieniem wielu z nas jest połączenie z drugą osobą, tworzenie relacji i przynależność do grupy/ plemienia. Wierzymy i czujemy, że podstawą tworzenia zdrowych, dojrzałych i karmiących nas relacji jest relacja ze sobą samym/ samą. Budowanie tej więzi widzę poprzez poszerzanie samoświadomości, ciekawość siebie, poznawanie swoich różnych "kawałków" oraz przyjmowanie ich, nawet jeśli są trudne.

👉 Na warsztacie będziemy mieć możliwość przyjrzenia się sobie, swoim pragnieniom, celom, ale także przekonaniom i wzorcom, które być może blokują przepływ. Będziemy sprawdzać, czego potrzebuje i pragnie serce, dusza, umysł i miednica. Poeksplorujemy połączenia wewnątrz nas - utulając, wybaczając, akceptując rzeczywistość.

👉 Następnie przy dźwiękach bębnów i muzyki transowej wytańczymy siebie, przepuścimy nasze intencje i doświadczenia przez ciało tak, aby w trakcie końcowej relaksacji pozwolić zintegrować się ciału, duszy i umysłowi.

Jeśli czujesz, że chcesz:

🔹 przyjrzeć się sobie głębiej

🔹 posłuchać, co mają do "powiedzenia" różne części Ciebie

🔹 wyruszyć w transową podróż wgłąb siebie

🔹 zaufać polu i odpuścić kontrolę

🔹 otworzyć się na mnowe połaczenia w sobie i z innymi

🔹 uzdrowić relację z samym/ samą sobą

🔹 wytańczyć się

🔹 rozluźnić ciało, odpuścić głowę

🔹 pobyć w bezpiecznej nieoceniającej przestrzeni

❤️ TO PRZYBYWAJ! ❤️

Nie potrzebujesz doświadczenia w medytacji ani w tańcu. Tu możesz być sobą, robić to, co czujesz, że jest dla Ciebie dobre...

KIEDY: 4. września 2022

GDZIE: ABRA Studio, al. Jana Pawła II 11, piętro 1, Warszawa

PRZEWODNIKIEM będzie Hania Darmas - certyfikowana nauczycielka Ritual Trance Dance

O Hani - milabo.pl/team/hania/

KOSZT: 90zł

110zł - na miejscu

ZAPISY @: milabo.mind@gmail.com lub napisz do nas wiadomość na Facebooku Milabo - holistyczna praca ...

👉 Zachęcamy Cię do pozwolenia sobie na totalny relaks na te 3 godziny, do puszczenia głowy i kontroli, do bycia spontanicznym i autentycznym…kto wie, co się zadzieje i jakiego "AHA" doznasz. Pamiętaj: NIC NIE MUSISZ, WSZYSTKO MOŻESZ

🔹🔹🔹🔹

RITUAL TRANCE DANCE

Zamknij oczy, weź głęboki oddech i wyrusz w piękną, taneczną podróż do swojego wnętrza.

Ritual Trance Dance to coś więcej niż myślisz. To ruch Ciała, ale przede wszystkim spo-tkanie ze sobą, swoim szczęściem i smutkiem, swoją dzikością i łagodnością, swoją jasną i ciemną stroną.

Rytuał składa się z 3 części: praktyki oddechu Breath of Fire, tańca w opasce na oczach oraz odpoczynku integrującego nasze przeżycia i doświadczenia. Ponadto to unikalne połą-czenie praktyki ruchu, uzdrawiających dźwięków, pierwotnych rytmów, transformujących technik oddechowych oraz innowacyjnego użycia opaski na oczy.

Wszystkie te elementy tworzą stan transowy, który wspiera duchowe przebudzenie, ja-sność umysłu, siły witalne oraz wspaniałe samopoczucie emocjonalne i fizyczne.

Dołączcie do wydarzenia, zapraszajcie znajomych i wspólnie spotkajmy się szukając równowagi i ładując akumulatory na kolejny dzień, tydzień, miesiąc, rok!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Wstęp na warsztaty
już niedostępne 90,00 zł -