Sprzedaż Biznes i Przedsiędsiębiorczość

HORECA Business Mixer - Qway Events

location icon
Hotel Lwowska 1 Lwowska 1, Kraków
calendar icon
Od 18 paź 16:45 do 18 paź 20:00

Zapraszamy na spotkanie biznesowe organizowane przez Qway Group dla branży hoteli i restauracji

HORECA Business Mixer - Qway Events

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który obsługuje hotele oraz restauracje, jest to wydarzenie, na którym powinieneś się pojawić!

Jeśli ten rodzaj firm jest dla Ciebie biznesowo ważny, na pewno chciałbyś pozyskać więcej tego rodzaju klientów. Jeśli tak jest to udział w tym wydarzeniu będzie dla Ciebie bardzo wartościowy. 

Wyobraź sobie salę, na której znajduje się kilkadziesiąt osób z bardzo różnych branż. Są to wyselekcjonowane osoby

Każda z tych osób ma kontakty, które chciałbyś pozyskać! Każda...

Jest tak bo jest to spotkanie zamknięte (nie może na nie wejść nikt "z ulicy") oraz każdy uczestnik jest kwalifikowany do tego spotkania. Oznacza to, że każdy potwierdza realność posiadanych kontaktów dokładnie do tego rodzaju klientów. Dopiero po potwierdzeniu nazw firm i rodzaju posiadanych kontaktów, można wziąć udział w tym spotkaniu.

Wyobraź sobie, że nie dość, że są to osoby z takimi kontaktami o jakich marzysz - są to także osoby otwarte na to by się nimi podzielić z Tobą i innymi uczestnikami!

Są to dwa warunki, które także Ty musisz spełnić aby móc pojawić się na naszym biznes mikserze.

Jeśli nie posiadasz minimum 10 takich kontaktów - NIE REJESTRUJ SIĘ! Nie będziesz mógł wziąć udziału w spotkaniu a nie ma możliwość zwrotu zakupionych biletów!

Agenda spotkania
16:45 Rejestracja 
17:00 Networking
17:15 Oficjalne rozpoczęcie spotkania - Dyskusja na temat aktualnej sytuacji branży.
17:30 Prezentacje uczestników oraz dyskusja na temat sytuacji rynkowej branży
19:00 Networking
20:00 Zakończenie oficjalnego networkingu. Możliwość dalszych rozmów w lobby i restauracji hotelowej.
20:30 Kolacja w restauracji hotelowej - dla chętnych, płatna niezależnie.

Co zyskasz odwiedzając nasze spotkanie?

  1. Pozyskasz kontakty do osób, które obsługują firmy, które i Ty chcesz obsługiwać - jeśli wejdziesz z nimi w relacje, na pewno Cię do nich zarekomendują.
  2. Nawiążesz relacje z wieloma dostawcami- będziesz mógł pomóc swoim klientom i zarekomendować im kogoś.
  3. Poznasz nowych ludzi - każda nowa znajomość to szansa na rekomendację, partnera biznesowego, inwestora.
  4. Kilkudziesięciu ludzi zainspiruje Cię - swoją wiedzą o rynku, tym jaki prowadzą biznes, jak działają i kogo znają.
  5. Nauczysz się jak pozyskiwać kontakty w trakcie spotkania typu business mixer - możesz to wykorzystać na innego rodzaju spotkaniach.
  6. Dowiesz się co słychać w branży - będziesz lepiej przygotowany do poruszania się po rynku swoich klientów.Organizatorem i prowadzącym spotkanie będzie  -  Jarosław Juśkiewicz facebook.com/jaroslawjuskiewicz/

Najmocniejsza rekomendacja na temat Jarosława pochodzi od jego córek - 'Tato! Ty znasz każdego!" ale nie tylko one tak uważają...

Jeden z najbardziej doświadczonych w Polsce praktyków networkingu, tworzenia dla firm strategii sprzedaży, opartych na relacjach i rekomendacjach. Mentor, Trener i jeden z najstarszych członków BNI w Polsce - największej na świecie organizacji rekomendacji biznesowych ( www.bnipolska.pl).
Ekspert zarządzania personelem specjalizujący się w budowie i rozwoju zespołów sprzedaży. Ma na swoim koncie przeprowadzenie kilkuset rekrutacji, szkoleń oraz projektów doradczych w obszarze zarządzania personelem. Znaczna ich część dotyczyła działów sprzedaży.

Absolwent psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim i studiów podyplomowych z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Zdobył także tytuł MBA z zakresu Przywództwa. Wykorzystując wiedzę z zakresu Psychologii organizacji, zajmuje się strategicznym zarządzaniem zasobami ludzkimi. Od 2009 roku Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej Qway Group (www.qwaygroup.com).

Ma w portfolio takie firmy jak Pierre Cardin, Bytom S.A., Kolporter S.A., Saint Gobain S.A., Tauron S.A., Strellson, Brand Collection, Premium Mobile S.A. czy Fideltronik S.A..

  

Człowiek sceny, mówca i trener. Prelegent i prowadzący wielu konferencji oraz mixerów biznesowych. W ostatnim roku na kilkunastu wydarzeniach biznesowych jego prelekcji słuchało łącznie kilka tysięcy osób. Prywatnie Mąż, Ojciec dwóch Córek. Wokalista i gitarzysta, dwukrotny uczestnik programu "Szansa na sukces". Kilkukrotny maratończyk i triathlonista.

Życiowe motto: "Rzeczywistość jest negocjowalna!"

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  EarlyBird dla uczestników wcześniejszych wydarzeń (cena zawiera vat)
już niedostępne 297,00 zł -
cena brutto (243,09 netto) Early Bird (cena zawiera vat)

cena brutto (243,09 netto)

już niedostępne 327,00 zł -
  Normal (cena zawiera VAT)
już niedostępne 349,00 zł -