Dyskusje BCC - Pytam, więc jestem

location icon
Siedziba BCC, Pałac Lubomirskich Pl.Żelaznej Bramy 10, Warszawa
calendar icon
Od 21 lip 18:00 do 21 lip 21:00
ticket icon
Od 0,00 zł

"Pytam, więc jestem" to cykliczne spotkania zamknięte Klubowiczów Loży Warszawskiej. W miłej, nieformalnej atmosferze przy dobrym winie myślimy "na żywo" i dzielimy się refleksjami , by dać im przestrzeń i moc. To okazja do wyjścia z utartych ścieżek i tematów, którymi otoczeni jesteśmy na co dzień. To czas inspiracji i przyjemności czerpanych z dyskusji na najwyższym poziomie merytorycznym i intelektualnym. Poszerzenie spojrzenia na sprawy zarówno codzienne i te wielkie prowokują do przemyśleń, głębszego poznania, ale również bywają zaczątkiem zmian, innowacji i rewolucji.


Z jednej strony to czas na inspiracje i wolnomyślicielstwo, z drugiej forma budowania więzi i relacji, które są ważne w życiu każdego managera. Niektórzy przysłuchują się i zadają celne pytania, inni prezentują swój punkt widzenia przekonując słuchaczy. Prowokacje i kontestacje są tu mile widziane, gdyż tylko poszerzają postrzeganie. Odbijanie myśli zawsze wzbogaca i słuchacza i mówcę.

W świecie problemów złożonych i nienazwanych, taki trening jest niezbędny każdemu zarządzającemu. Oddalając się na chwilę od bieżących wyzwań, zyskujemy dystans, w którym łapiemy oddech i nabieramy siły do codziennego działania. Śladem filozofów rozwijamy kompetencje dialogu i erystyki, tak niezbędne w dzisiejszym świecie.

Nikt nie wypowie Twoich myśli. Niewypowiedziane giną. Przepadają zamiast zasilić refleksją Ciebie i innych. Od refleksji już krok do wniosków i planu. Dlatego czerp z bogactwa przemyśleń innych i podziel się swoim punktem widzenia. Razem namalujemy bardzo bezprecedensowy obraz.

Zapraszamy Klubowiczów oraz przedstawicieli firm członkowskich Loży Warszawskiej.

Spotkanie poprowadzi:


Agnieszka Szołomicka - Od wielu lat jako Prezes Zarządu prowadzi grupę firm:

1.Biuro Podróży /AGS Travel należy do grupy WAKACJE.PL/

2. Biuro Ubezpieczeń

3. Biuro Nieruchomości

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy ze wszystkimi Touroperatorami zdobywa zaufanie nowych klientów i poszerza zakres i obszary działalności. Jej pasją są podróże po całym świecie , które pozwalają odkrywać nowe możliwości , także biznesowe. Jej motto: nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko jeszcze nie zrealizowane. Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapraszamy wyłącznie Klubowiczów
już niedostępne -