IT i Nowe technologie

Punkty Zwrotne | Dr Mark Loughran (Microsoft Polska)

location icon
Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar, Słodownia+1 ul. Półwiejska 42, Poznań
calendar icon
Od 26 lis 15:00 do 26 lis 17:00

Już 26 listopada o godzinie 15:00 zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu "Punkty Zwrotne" Fundacji Explore the Dots z udziałem dr. Marka Loughrana, dyrektora generalnego Microsoft w Polsce.

Razem z naszym gościem dotkniemy zagadnień dotyczących roli lidera w czasach cyfrowej transformacji oraz nowoczesnego zarządzania zespołami, wiedzą w organizacji oraz jej kulturą. Zadamy pytanie, jaka jest mapa kompetencji przyszłości? Jak liderzy biznesu mogą wspierać ich upowszechnianie? Od kogo dr Mark Loughran ostatni raz nauczył się czegoś nowego? Jak przygotowywać i zarządzać pracownikami o unikalnych zdolnościach (kompetencje STEM, krytyczne myślenie, kreatywność). Jak zarządzać tymi, których nie ma - bo są zdalnie na drugim końcu świata? Jak budować ducha zespołu, a nie tylko indywidualnych osiągnięć?

Pokażemy jak w kulturze nanosekundy zmienia się mapa kompetencji, gdzie współpraca międzykulturowa w wirtualu, w szumie informacyjnym, z wysokim wskaźnikiem inteligencji emocjonalnej, krytyczne myślenie i ciekawości stają się coraz bardziej kluczowe.

Cykl "Punkty Zwrotne" to nowy projekt Fundacji Explore the Dots, którego celem jest stworzenie platformy wymiany myśli i inspiracji płynących od zaproszonych osobistości - przedstawicieli świata biznesu, kultury, sportu, intelektualistów i autorytetów. Interpretowany indywidualnie motyw "punktu zwrotnego" w rozwoju zaproszonego gościa czy reprezentowanego przez niego środowiska, będzie przyczynkiem do interdyscyplinarnej dyskusji.

Wydarzenie prowadzone w języku angielskim.


Plan wydarzenia:

  • 15:00 - otwarcie drzwi i rejestracja uczestników w Słodowni+1 Starego Browaru
  • 15:30 - wykład dr. Marka Loughrana
  • 16:30 - sesja Q&A
  • 17:00 - networking


Bilety:

  • I pula biletów w cenie 69 zł (netto) dostępna od 30 października do wyczerpania zapasów lub 5 listopada
  • II pula biletów w cenie 89 zł (netto) dostępna od 6 listopada
Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma w prezencie książkę Wydawnictwa REBIS.


Dr Mark Loughran

Zanim objął stanowisko Dyrektora Generalnego w polskim oddziale Microsoft, przez 3,5 roku był Dyrektorem Generalnym dywizji Consumer & Devices Sales w Microsoft w Wielkiej Brytanii.
Jego kariera zawodowa na przestrzeni lat obejmuje szereg branż i rynków, początkowo w sektorze Ochrony Zdrowia (Healthcare) i sprzedaży do sektora publicznego. 14 lat związany był z GlaxoSmithKline. 6 lat zarządzał biznesem firmy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, z czego 4 lata, pracując i mieszkając w Polsce jako Dyrektor Generalny i Prezes Zarządu GSK Polska. W tym czasie z sukcesem przeprowadził fuzję Polfy Poznań z międzynarodowym biznesem GSK.
Mark Loughran pełnił także rolę Dyrektora Sprzedaży, a następnie Dyrektora Generalnego w Nokia w Wielkiej Brytanii i Irlandii, kiedy to wprowadził pierwszy smartfon na rynek brytyjski.
Mark Loughran posiada dyplom Magistra oraz tytuł Doktora Uniwersytetu Cambridge.


Kontakt

hello@explorethedots.org
+48 601 373 901

Szczegóły
http://explorethedots.org/
Facebook: @ExploretheDots
LinkedIn: @fundacja-explore-the-dots
Instagram: @explorethedots

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  I pula
już niedostępne 84,87 zł -
  II pula
już niedostępne 109,47 zł -