Sprzedaż Zarządzanie

PRZEDSIĘBIORCA CZY SAMOZATRUDNIONY? - Warsztat strategiczny dla Właścicieli firm. Sprawdź, co blokuje Twoją firmę przed dalszym rozwojem.

location icon
Hotel Lenart**** Prezydenta RP Gabriela Narutowicza 1, Wieliczka
calendar icon
Od 5 mar 9:00 do 5 mar 9:00
ticket icon
Od 1 476,00 zł
Jaka jest różnica między byciem Przedsiębiorcą a Samozatrudnionym?
Co trzeba zrobić, aby Twój biznes był bardziej samodzielny, żebyś nie musiał być obecny we wszystkich procesach?
Chcesz budować wartość swojej firmy, czy tylko wypłacać z niej pieniądze?
Co musiałoby się stać, żeby Twoja firma zaczęła się skalować? 
Jak musiałaby być uporządkowana, żeby można było zrobić z niej franczyzę?
Ile czasu poświęciłeś w ostatnim okresie na pracę NAD firmą a nie W firmie?


Wydaje się, że są to dość podstawowe pytania, ale odpowiedzi na nie mało kiedy są proste.

Co ważniejsze, znalezienie odpowiedzi na te pytania jest koniecznością, jeśli nie chcesz utknąć ze swoim biznesem. Wtedy możesz zacząć czuć się nie jak właściciel, ale jak niewolnik swojej firmy.

Objawem, że już czas zacząć pracować NAD firmą, a nie tylko W firmie, jest moment, w którym zaczynasz czuć coraz większy chaos i mimo tego, że rośnie obrót, Twoje zyski nie rosną adekwatnie do włożonego wysiłku.

W trakcie tego warsztatu przepracujemy najważniejsze obszary, które są fundamentem efektywnego funkcjonowania firmy, czyli takiego, który pozwala firmie działać, rozwijać się i co najważniejsze przynosić dochód. Sprawdzimy, jak to wygląda w twojej firmie - które procesy działają świetnie, które wymagają lekkiej optymalizacji, a które natychmiastowego działania.

Dowiesz się także, jakie twoje umiejętności, jaka wiedza, jaka postawa jest kluczowa, abyś Ty, jako właściciel, wspierał efektywność procesów i był lokomotywą, a nie hamulcem rozwoju swojej firmy. Będziesz mógł dokonać szybkiej autodiagnozy, której wyniki pokażą ci, nad czym powinieneś najbardziej pracować, aby twój biznes nabrał rozpędu.

To wszystko uzupełnię konkretną wiedzą, rozwiązaniami i narzędziami, dzięki którym będziesz mógł zacząć działać od razu po warsztacie. Konkretne case'y, z którymi cię zapoznam, zaczerpnięte z mojej praktyki consultingowej, pokażą ci praktyczne rozwiązania zastosowane w firmach podobnych do twojej. Nie pracuję na teoretycznych przykładach z książek, tylko na rzeczywistych case'ach, bo najważniejsze dla mnie są działania, które podejmiesz po szkoleniu. 

Mam kilkanaście lat doświadczenia w optymalizacji procesów i zarządzaniu pracownikami i wiem jedno - dużo więcej pieniędzy (i często natychmiast) można zarobić dzięki usprawnieniu procesu, a niżeli dzięki długotrwałemu szkoleniu umiejętności pracowników (co oczywiście też jest potrzebne).

"Warsztat doradczy" oznacza, że każdy z uczestników będzie pracował nad własną firmą i własnym profilem kompetencyjnym, a nie na abstrakcyjnych przykładach szkoleniowych.

W trakcie warsztatu:

- dokonasz audytu własnej firmy w 5 głównych obszarach,

- dostaniesz wiedzę i podstawowe narzędzia dedykowane poszczególnym obszarom

- dokonasz audytu własnych kompetencji, postawy i potencjału jako Właściciela firmy

- zaplanujesz działania, jakie podejmiesz po zakończonym warsztacie, zarówno w obszarze optymalizacji procesów, jak i rozwoju własnych kompetencji managerskich.

Dodatkowo masz możliwość wykupienia w pakiecie z warsztatem godzin doradczych, które uzupełnią warsztat i ułatwią Ci wdrożenie zmiany w Twojej firmie.

Już czas żebyś zaczął pracować NAD swoją firmą i zbudował plan działań, który  doprowadzi ją do zupełnie nowych możliwości, a Tobie da taki styl życia o jakim zawsze marzyłeś!


Notka trenerska  -  Jarosław Juśkiewicz 

facebook.com/jaroslawjuskiewicz/

Ekspert zarządzania personelem specjalizujący się w budowie i rozwoju zespołów sprzedaży. Ma na swoim koncie przeprowadzenie kilkuset rekrutacji, szkoleń oraz projektów doradczych w obszarze zarządzania personelem. Znaczna ich część dotyczyła działów sprzedaży.

Absolwent psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim i studiów podyplomowych z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Zdobył także tytuł MBA z zakresu Przywództwa. Wykorzystując wiedzę z zakresu Psychologii organizacji, zajmuje się strategicznym zarządzaniem zasobami ludzkimi. Od 2009 roku Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej Qway Group (www.qwaygroup.com).

Ma w portfolio takie firmy jak Pierre Cardin, Bytom S.A., Kolporter S.A., Saint Gobain S.A., Tauron S.A., Strellson, Brand Collection, Premium Mobile S.A. czy Fideltronik S.A..


Jeden z najbardziej doświadczonych w Polsce praktyków tworzenia dla firm strategii sprzedaży, opartych na relacjach i rekomendacjach. Mentor, Trener i jeden z najstarszych członków BNI w Polsce - największej na świecie organizacji rekomendacji biznesowych ( www.bnipolska.pl).


Człowiek sceny, mówca i trener. Prelegent i prowadzący wielu konferencji oraz mixerów biznesowych. W ostatnim roku na kilkunastu wydarzeniach biznesowych jego prelekcji słuchało łącznie kilka tysięcy osób. Prywatnie Mąż, Ojciec dwóch Córek. Wokalista i gitarzysta, dwukrotny uczestnik programu "Szansa na sukces". Kilkukrotny maratończyk i triathlonista.

Życiowe motto: "Rzeczywistość jest negocjowalna!"

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  EarlyBird (999 zł netto)
już niedostępne 1 228,77 zł -
  Normal (1200 zł netto)
już niedostępne 1 476,00 zł -
W ramach tego biletu otrzymasz indywidualne doradztwo (2h) w wybranym przez Ciebie terminie dla swojej firmy od Jarosława Juśkiewicza. Premium (1700 zł netto) Warsztat + indywidualne doradztwo

W ramach tego biletu otrzymasz indywidualne doradztwo (2h) w wybranym przez Ciebie terminie dla swojej firmy od Jarosława Juśkiewicza.

już niedostępne 2 091,00 zł -