Bezpłatne spotkanie z adwokatem Piotrem Łysko

location icon
Spotkanie zdalne (skype, telefon, evenea live itd.), Racibórz
calendar icon
Od 1 gru 10:00 do 31 gru 18:00

Masz problem prawny? Potrzebujesz prawnika? Weź udział w bezpłatnych konsultacjach z adwokatem Piotrem Łysko. Konsultacje organizowane są z myślą o mieszkańcach Raciborza i przedsiębiorcach prowadzącym w Raciborzu swoje firmy.

Aby skorzystać z porady należy się zarejestrować. Zarówno godzina spotkania, jak i jego forma (skype, telefon, evenea live itd.) zostaną ustalone w trakcie wcześniejszego kontaktu telefonicznego lub mejlowego. Konsultacje będą miały charakter indywidualny. 

Piotr Łysko, który poprowadzi konsultacje online to założyciel i partner w Kancelarii Prawnej HGL Legal, adwokat, ekspert w zakresie prawa handlowego i gospodarczego. Jest aktywny w sferze medialnej - komentuje bieżące sprawy z zakresu prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego m.in. dla "Rzeczpospolitej", TVN Turbo, TVP Katowice i innych mediów. Jest pełnomocnikiem w wielu procesach cywilnych oraz obrońcą w sprawach karnych. Odpowiada za obsługę klientów zagranicznych, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec czy Indii. Doświadczenie zdobywał w uznanych warszawskich i śląskich kancelariach. Jest także doktorantem prof. dr hab. Roberta Gwiazdowskiego.

***
Bezpłatne spotkanie z adwokatem Piotrem Łysko!
data i godzina: ustalane indywidualnie 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zaproszenie
już niedostępne -