Poznaj swojego klienta i stwórz ofertę skrojoną na jego miarę

location icon
Raciborski Inkubator Przedsiębiorczości Batorego 7, Racibórz
calendar icon
Od 1 maj 8:00 do 30 cze 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Czy wiesz kim są Twoi klienci? Jak dobrze Twoja firma rozumie potrzeby i preferencje klientów? Jak dostosować ofertę do konkretnych grup klientów, aby była ona dla nich bardziej atrakcyjna i wartościowa? Doradca Inkubatora Przedsiębiorczości pomoże odpowiedzieć na te pytania. Zapisz się na bezpłatne konsultacje.

Poznanie klientów oraz zrozumienie ich potrzeb i preferencji są kluczowe dla skutecznej strategii marketingowej. W tym celu warto zwrócić uwagę na różnorodność grup docelowych oraz rynków, na których działamy. Istnieje wiele sposobów na poznanie potrzeb klientów, takich jak konsultacje, badania rynkowe, analiza danych o klientach i ich zachowaniach, a także bezpośredni kontakt z klientami. Im lepiej przedsiębiorstwo zna swoich klientów, tym łatwiej będzie dostosować ofertę i kampanię marketingową do ich potrzeb i oczekiwań, co zwiększy szanse na osiągnięcie sukcesu w sprzedaży oraz zadowolenie klienta z produktów i usług.

Kto może wziąć udział w konsultacjach? 
Mikroprzedsiębiorcy z Raciborza

Jaki jest cel konsultacji? 
Właściwe oszacowanie grupy docelowej, a także ustalenie obaw i korzyści klienta, aby stworzyć ofertę firmy, która będzie częściej wybierana.

Jak przebiegają konsultacje? 
W trakcie spotkania konsultant Inkubatora Przedsiębiorczości zwraca uwagę na różnorodność grup docelowych oraz rynków, na których działa uczestnik konsultacji. Wspólnie podejmowana jest próba dogłębnego poznania potrzeb klienta, aby w odpowiedzi na uzyskane informacje stworzyć dopasowaną ofertę i wybrać kontent dla działań marketingowych.

BIO doradcy biznesowego
Sebastian Garbacz - doradca biznesowy, konsultant modeli biznesowych, specjalista ds. tworzenia projektów i pozyskiwania środków zewnętrznych, wspiera przedsiębiorców w zakresie uruchomienie i rozwoju działalności gospodarczej, tworzenia biznesplanów, wniosków pożyczkowych. Aktualnie zaangażowany w realizację takich projektów jak Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, Inkubator Przedsiębiorczości, Śląska Przestrzeń Innowacji.

***
Poznaj swojego klienta i stwórz ofertę skrojoną na jego miarę

godzina i forma spotkania: ustalane indywidualnie podczas kontaktu telefonicznego

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu z doradcą biznesowym
już niedostępne -