Polityka i Gospodarka

Pieniądze na start

location icon
Raciborski Inkubator Przedsiębiorczości (wydarzenie online) Batorego 7, Racibórz
calendar icon
Od 22 kwi 10:00 do 22 kwi 11:00

Zakładasz firmę i szukasz finansowania? Weź udział w webinarium z Sebastianem Garbaczem i dowiedz się jakie są obecnie możliwości pozyskania pieniędzy na uruchomienie działalności gospodarczej. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy zoom 22 kwietnia 2021 roku. Zaczynamy o punktualnie o 10:00.

Mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią codziennie kilkaset osób w Polsce decyduje się na założenie własnej firmy. Głównie powstają jednoosobowe działalności. Proces ich zakładania dzięki możliwości rejestracji online jest bardzo szybki. Nawet z najlepszym pomysłem lepiej się jednak nie spieszyć. Zanim założy się biznes, warto pomyśleć o jego finansowaniu. Nigdy nie należy rejestrować firmy przed sprawdzeniem z jakich programów wsparcia można skorzystać. Wiele z nich jest przeznaczonych dla osób, które chcą założyć, ale jeszcze nie mają zarejestrowanej działalności gospodarczej. O tym z jakich programów można obecnie skorzystać dowiesz się podczas webinarium.

Program:

  • bezzwrotne środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej;
  • pożyczki preferencyjne na rozpoczęcie działalności gospodarczej;
  • pożyczki preferencyjne na rozwój działalności gospodarczej.
BIO

Sebastian Garbacz - doradca biznesowy, konsultant modeli biznesowych, specjalista ds. tworzenia projektów i pozyskiwania środków zewnętrznych, wspiera przedsiębiorców w zakresie uruchomienie i rozwoju działalności gospodarczej, tworzenia biznesplanów, wniosków pożyczkowych, zaangażowany w realizację projektów Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, Inkubator Przedsiębiorczości, Śląska Przestrzeń Innowacji.

***
Webinarium: Pieniądze na start
data: 
22 kwietnia 2021 roku | godz.: 10:00-11:00
prowadzenie: Sebastian Garbacz
platforma: zoom

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu
już niedostępne -