Kosmiczna Harmonia i Rytm | PanEuRytmia

location icon
Browarna Przystań Browarna 7, Poznań
calendar icon
Od 27 cze 19:00 do 30 cze 19:00

KOSMICZNA HARMONIA I RYTM | PanEuRytmia
Ardella Nathanael, skrzypce: Katarzyna Klebba


"PanEuRytmia jest dogłębną praktyką dla ciała, umysłu i ducha, dla ludzi w każdym wieku i na każdej ścieżce życiowej. Może ona być praktykowana wszędzie, ale najlepiej jest robić to na zewnątrz wśród Natury wczesnym rankiem. Nie jest związana z religią, chociaż ateiści i ludzie wszelkich wyznań zauważają, że dostraja się do ich filozofii życiowej, jakakolwiek by ona nie była, i pomaga im przeżyć życie z większym sensem." (...) A. Nathanael - jedna z najlepszych na świecie nauczycielek świętego tańca PanEuRytmia, 

  • 27 czerwca 2019, godz. 19.00 - 21.00 - Kosmiczna Harmonia i Rytm | PanEuRytmia - spotkanie w przestrzeni dźwięku i tańca
    Miejsce: World Trade Center, ul. Bukowska 12, Poznań

  • 28 czerwca 2019, godz. 8.00 - 9.00 - Poranne zajęcia PanEuRytmii
    Miejsce: World Trade Center, ul. Bukowska 12, Poznań

  • 29-30 czerwca -Kosmiczna Harmonia i Rytm | PanEuRytmia - warsztaty w przestrzeni tańca i dźwięku
    Miejsce: Browarna Przystań, ul. Browarna 37 Poznań

Muzyka PanEuRytmii rozpoznawana jest przez ludzi, którzy opuścili swoje ciało podczas "doświadczeń przedśmiertnych" i pomaga nam wszystkim ponownie nawiązać kontakt z naszym celem Życia oraz z fundamentalnym znaczeniem naszych doświadczeń życiowych.

Wielu ludzi doświadczyło ozdrowień, fizycznych, psychicznych i emocjonalnych za sprawą wsłuchiwania się w nią.

Lekarze i naukowcy doszli do wniosków, że dzieci praktykujące PanEuRytmię wykazały znaczącą poprawę, jeśli chodzi o: zdrowie fizyczne, zdolności uczenia się, kontakty z innymi, kreatywność.

Przez ostatnie czterdzieści jeden lat nauczałam PanEuRytmii w Polsce, Anglii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii, a także w ośmiu różnych krajach Ameryki Południowej i ludzie wszędzie dawali świadectwa podobnych zmian na lepsze w ich życiach. W Brazylii, niektórzy psychoterapeuci z obiecującymi rezultatami używają PanEuRytmii na swoich pacjentach. W Kolumbii z PanEuRytmią zaczynają zapoznawać się nawet małe dzieci!

Kiedy ostatni raz byłam w Polsce, zostałam zaproszona do odwiedzin szpitala przez jego dyrektora, ponieważ na oddziale, na którym jeden z moich uczniów nauczał dzieci PanEuRytmii, przychodziły one do zdrowia szybciej i w większym stopniu niż dzieci na innych oddziałach. Bywałam także zapraszana do odwiedzin różnych ośrodków terapeutycznych, w których inni moi uczniowie regularnie praktykowali PanEuRytmię z ich pacjentami wykazującymi ogromny entuzjazm.

Ardella Nathanael


Na zajęciach obowiązuje luźny strój

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Kosmiczna Harmonia i Rytm | PanEuRytmia - spotkanie w przestrzeni dźwięku i tańca - 27 czerwca
już niedostępne 20,00 zł -
  PanEuRytmia - poranne spotkanie w przestrzeni dźwięku i tańca - 28 czerwca
już niedostępne 15,00 zł -
  Kosmiczna Harmonia i Rytm | PanEuRytmia - warsztaty 29-30 czerwca
już niedostępne 350,00 zł -