SZKOLENIE PPAP, APQP ONLINE

location icon
calendar icon
Od 23 lut 9:00 do 24 lut 16:00


PPAP jest procesem zatwierdzania części do produkcji. Jego celem jest zapewnienie zgodności ze specyfikacją klienta oraz ustalenie, czy proces jest zdolny, aby produkować spełniając wymagania jakościowe i ilościowe. Zatwierdzenie części do produkcji seryjnej, zgodnie z PPAP, ma na celu zapewnienie, że dostawca rozumie wszystkie wymagania klienta oraz, że procesy produkcyjne są zdolne do produkowania wyrobów, zgodnych z tymi wymaganiami.

APQP jest ujednoliconym sposobem wprowadzania nowych wyrobów, zapoczątkowanym w firmach motoryzacyjnych. Jest zbiorem wytycznych i narzędziem komunikacji między wszystkimi zespołami odpowiedzialnymi za wdrożenie nowego wyrobu.

CEL SZKOLENIA

Uczestnicy dowiadują się, jak planować jakość wyrobów oraz jak wygląda proces zatwierdzania części do produkcji seryjnej w branży motoryzacyjnej. Zdobywają wiedzę na temat planowania jakości wyrobów, spełniających wymagania klienta, a także sporządzania potrzebnej dokumentacji.

FORMA SZKOLENIA 

Szkolenia realizowane online przez Lynsky Solutions, z wykorzystaniem platformy streamingowo-e-learningowej, umożliwiają przekazywanie, w sposób kompleksowy, profesjonalnej wiedzy przez naszych trenerów i ekspertów.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA 

16 godzin - 2 dni po 8 godzin

CERTYFIKAT

Rejestrowany Certyfikat LQcert potwierdzający zdobyte kompetencje w zakresie PPAP, APQP wydawany przez Lynsky SolutionsWięcej informacji na temat szkolenia znajdziesz na stronie >>> PPAP, APQP

Kliknij i sprawdź >>> Harmonogram szkoleń Lynsky Solutions.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Szkolenie PPAP, APQP ONLINE
już niedostępne 1 955,70 zł -