Marketing Sprzedaż IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość

Online Courses MeetUp #2

location icon
Barka Podgórska 16, Kraków
calendar icon
Od 12 lut 17:30 do 12 lut 17:30

Zapraszamy na drugą edycję krakowskiego
spotkania przyszłych i obecnych twórców
szkoleń i kursów on-line.

Czy wiesz, że kursy online są jednym z najlepszych sposobów na to, aby zamienić swoją wiedzę na pieniądze? To idealne rozwiązanie dla firm, specjalistów i freelancerów, którzy już posiadają branżową lub specjalistyczną wiedzę, za którą klienci chętnie zapłacą. Wystarczy przekuć wiedzę w kurs i rozpocząć sprzedaż. I właśnie w tym chcemy Ci pomóc podczas Online Courses MeetUp!

Online Courses MeetUp #2

Kraków, Barka, ul. Podgórska 16
12 lutego 2020 roku, godz. 17.30


Zapraszamy Cię na On-line Courses MeetUp jeśli:

  • Tworzysz kursy lub szkolenia internetowe i chcesz zwiększać ich sprzedaż oraz poziom merytoryczny
  • Masz wiedzę i doświadczenie, którym chcesz zacząć się dzielić z innymi poprzez kursy internetowe
  • Prowadzisz biznes lub jesteś freelancerem. Pokażemy Ci jak łatwo możesz zmonetyzować swoją wiedzę sprzedając ją w formie kursów on-line.

Jakich prelegentów zapraszamy na Online Courses MeetUp?

W ramach MeetUP'u czekają Cię 4 merytoryczne 30-minutowe prelekcje oraz networking w doskonałej atmosferze. Na nasze spotkania zapraszamy specjalistów z zakresu m.in.: wystąpień publicznych przed kamerą, marketingu internetowego, emisji głosu, sprzedaży, montażu wideo oraz ekspertów posiadających wszelką inną wiedzę przydatną przy tworzeniu i sprzedaży kursów on-line. 

Zapraszamy również twórców, którzy start w branży kursów online mają już za sobą. Poznasz ich drogę do sukcesów, historie wzlotów i upadków, a także sposoby na docieranie do klientów. Ponadto, o tym jakie tematy zagoszczą w agendzie wydarzenia współdecydują uczestnicy naszych meetup'ów.

Chcesz podzielić się swoim doświadczeniem jako prelegent - napisz do nas na hello@myvod.io lub zadzwoń: Tomek, tel. 662 031 145

Agenda MeetUp'u:

Spotykamy się w Krakowie, na Barce, przy ul. Podgórskiej 16, w dniu 12 lutego 2020 roku.

17:30 - rejestracja uczestników i luźny networking

17:50 - Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia i przedstawienie ideii

18:00 - Sekrety oferty, która wygenerowała dla nas 74.000zł w 3 dni - Kamil Fiszer
Lejek marketingowy to jedno z najpotężniejszych narzędzi, ale jego sercem jest oferta. Być może sprzedawałeś już kiedyś swój kurs i miałeś określony cel finansowy. Możliwe że było to: 2000 zł, 50 000 zł, a może pół miliona złotych. Niezależnie od wysokości tej kwoty zadaj sobie pytanie - czy udało się? Patrzysz na boki i widzisz osoby, które sprzedają swoje kursy na potęgę. Co je wyróżnia? Co sprawia, że ludzie widząc ich kurs kupują jak szaleni? OFERTA NIE DO ODRZUCENIA. Prawdą jest, że jedna dobrze napisana oferta pozwala rozwiązać wiele problemów. Zarówno przedsiębiorców jak i ekspertów. Zapraszam Cię w podróż, podczas której odkryjesz swoje możliwości pisania, tak aby inni kupowali, nawet jeśli nie jesteś copywriterem. Dowiesz się jak skupić gałki oczne swoich klientów na tym co masz im do przekazania i jak przedstawić swój produkt, tak aby z wypiekami na twarzach klikali "kup teraz".

18:35 - Prawo kursów online - o czym musisz pamiętać, sprzedając swój kurs online? - Ilona Przetacznik
Jeśli chcesz sprzedawać online to musisz pamiętać o wielu rzeczach. Nie dotyczy to tylko samego kursu online i jego promocji, ale przede wszystkim obowiązków prawnych. Z tego wystąpienia dowiesz się m.in: o jakich dokumentach nie możesz zapomnieć tworząc swój kurs online oraz jakie zgody i checkboxy zastosować w marketingu? Dowiesz się również o czym informować klientów, co powinny zawierać polityka prywatności i regulamin oraz czy dotyczy Cię RODO? Podczas prezentacji zobaczysz konkretne przykłady i ... najczęściej popełniane błędy, których należy unikać!

19:10 - networking oraz wymiana doświadczeń.

19:40 - Jak w 3 prostych krokach stworzyć swój lejek sprzedaży (BEZ bycia mistrzem sprzedaży)? - Paweł Stelmach
Podczas wystąpienia dowiesz się na czym się skupić promując swoje kursy, usługi, produkty, a także swoją markę, osobę czy też firmę. Poznasz konkretne kroki dzięki, którym dowiesz się komu sprzedawać, co sprzedawać oraz w jakiej kolejności. Poznasz mój jeden sposób, dzięki któremu wygenerowałem dla firmy kontrakty o wartości 50 tysięcy zł w 30 dni startując od zera. Dowiesz się jak podzielić swój proces sprzedaży na co najmniej 3 części tak, żeby klienci z różnym poziomem portfela mieli co od Ciebie kupować (również te "drogie" produkty i usługi).

20:15 - Za co zapłaci więcej Twój kursant, czyli trzy sposoby układania treści kursach online o których należy wiedzieć, żeby lepiej zarabiać - Jacek Wolniewicz

Nazywam się Jacek Wolniewicz Uczę właścicieli firm, nauczycieli, coachów, szkoleniowców i ludzi przedsiębiorczych zarabiania na własnej wiedzy poprzez projektowanie, prowadzenie, sprzedaż szkoleń i kursów online. Podczas tej prelekcji powiem Ci, że kurs online nie samym marketingiem żyje i jak zbudować na bazie jednego pomysłu kilka wariantów kursu, które będziesz mógł sprzedawać od 99 zł do nawet 50.000zł i więcej zł. Powiem ci, jak ja to robię.

20:45 - After czyli luźny networking, piwo i wymiana doświadczeń :)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  FIRST MINUTE - Online Courses MeetUp #2

dostępnych: 0

Wyprzedane 14,99 zł Wyprzedane
  REGULAR - Online Courses MeetUp #2

dostępnych: 0

Wyprzedane 24,99 zł Wyprzedane
  LAST CALL - Online Courses MeetUp #2

dostępnych: 35

już niedostępne 34,99 zł -