Online Courses MeetUp #1

location icon
Barka Podgórska 16, Kraków
calendar icon
Od 20 lis 18:00 do 20 lis 18:00

Zapraszamy na pierwsze w Krakowie spotkanie przyszłych i obecnych twórców szkoleń i kursów on-line.

Czy wiesz, że kursy online są jednym z najlepszych sposobów na to, aby zamienić swoją wiedzę na pieniądze? To idealne rozwiązanie dla firm, specjalistów i freelancerów, którzy już posiadają branżową lub specjalistyczną wiedzę, za którą klienci chętnie zapłacą. Wystarczy przekuć wiedzę w kurs i rozpocząć sprzedaż. I właśnie w tym chcemy Ci pomóc podczas Online Courses MeetUp!


Zapraszamy Cię na Online Courses MeetUp jeśli:

  • Tworzysz kursy lub szkolenia internetowe i chcesz zwiększać ich sprzedaż oraz poziom merytoryczny
  • Masz wiedzę i doświadczenie, którym chcesz zacząć się dzielić z innymi poprzez kursy internetowe
  • Prowadzisz biznes lub jesteś freelancerem. Pokażemy Ci jak łatwo możesz zmonetyzować swoją wiedzę sprzedając ją w formie kursów on-line.
W ramach MeetUP'u czekają Cię 4 merytoryczne 25-minutowe prelekcje oraz networking w doskonałej atmosferze.

Prelegenci

Na nasze spotkania będziemy zapraszali specjalistów z zakresu m.in.: wystąpień publicznych przed kamerą, marketingu internetowego, emisji głosu, sprzedaży, montażu wideo oraz ekspertów posiadających wszelką inną wiedzę przydatną przy tworzeniu i sprzedaży kursów on-line. Na MeetUP'y zaprosimy również twórców, którzy start w branży kursów online mają już za sobą. Poznasz ich drogę do sukcesów, historie wzlotów i upadków, a także sposoby na docieranie do klientów.

Więcej informacji na stronie www.ocmeetup.pl


Agenda MeetUp'u:

Spotykamy się w Krakowie, na Barce, przy ul. Podgórskiej 16, 20 listopada 2019 roku

18:00 - rozpoczęcie wydarzenia i przedstawienie idei

18:15 - Oko w oko z kamerą - tajniki wystąpień publicznych - Marlena Momot i Alina Osowska
Jeśli stresują Cię wystąpienia publiczne, a na myśl o nagraniu się na kamerę, robi Ci się słabo, to dobrze trafiłeś! Obiektyw kamery może przyprawić nas o zawrót głowy. Jak się ustawić, co zrobić z rękami, czy mój głos naprawdę tak brzmi? Też zadawałyśmy sobie te pytania! Podczas prezentacji zdradzimy Ci 7 wskazówek dotyczących wystąpień publicznych, dzięki którym poczujesz się swobodniej i pewniej przed kamerą. Trema przestanie być ograniczająca, a da Ci mobilizującego kopa do działania! Stańmy oko w oko z kamerą!

18:45 - Produkcja kursów video dla początkujących - jak samodzielnie nagrać kurs nie mając dużego budżetu? - Tomek Krawczyk i Michał Badura
Podczas prezentacji przyjrzymy się budżetowym rozwiązaniom, które umożliwiają nagranie kursu video w dobrej jakości. Poruszymy tematy związane z podstawami kompozycji, sprzętem do nagrywania, oświetleniem, dźwiękiem oraz oprogramowaniem do montażu. Podpowiemy na co zwrócić uwagę przygotowując się do samodzielnego nagrywania kursu oraz pokażemy, jak uzyskać optymalną jakość bez wydawania pieniędzy na profesjonalny sprzęt.

19:10 - networking, piwo i wymiana doświadczeń

19:40 - Zmiana, która nic nie kosztuje, a pozwoli Ci wreszcie się odważyć i osiągnąć swój cel! - Małgorzata Paleczny
Odkąd sięgam pamięcią, zawsze chciałam spróbować swoich sił w biznesie on-line. Jednak nie do końca wiedziałam od czego zacząć, jak się do tego zabrać i... czy to aby rzeczywiście ja mam wystarczająco dużo wiedzy i doświadczenia, aby działać na tak ogromną skalę. Dziś wiem, że przez wiele lat tkwiłam w pewnej pułapce... Pułapce, którą... sama sobie stworzyłam... Kiedy tylko zmieniłam swoje myślenie, otworzyły się przede mną nowe możliwości, a ja osiągnęłam to, czego chciałam, a nawet... dużo, dużo więcej... O tym jak dokonać zmiany, zmienić myślenie i nie tkwić w pułapce opowiem podczas swojej prelekcji.

20:10 - Jak przekroczyłem MILION złotych ze sprzedaży własnych kursów? - Mirosław Skwarek
Podczas prelekcji omówię kompletny tunel sprzedażowy, który wygenerował ponad milion złotych sprzedaży z moich kursów. Dowiesz się jak ułożyć cały system przekształcania zainteresowanych w płacących klientów. Jak sprzedawać tysiące egzemplarzy kursów, gdy wszyscy mówią, że ta wiedza jest za darmo na YouTube?

20:35 - luźny networking, piwo i wymiana doświadczeń 


Organizatorzy:

myVOD.io oraz ClickMaster Polska


!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '974225209372510'); fbq('track', 'PageView');

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  FIRST MINUTE - Online Courses MeetUp #1

dostępnych: 0

Wyprzedane 14,99 zł Wyprzedane
  REGULAR - Online Courses MeetUp #1

dostępnych: 3

już niedostępne 24,99 zł -
  LAST CALL - Online Courses MeetUp #1

dostępnych: 30

już niedostępne 34,99 zł -