OPA #09

location icon
Kolonia Artystów Dolna 4, Gdańsk
calendar icon
Od 13 lis 19:30 do 13 lis 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na 09 (cykliczne) spotkanie OPA.
13.11.2021 g. 19:30
Kolonia Artystów | Dolne Miasto | ul. Dolna 4

Artystki:
Beniovska - koncert
Linda Lach - sztuki wizualne
Daria Lytvynenko - video / animacja


Obowiązuje darmowa rejestracja: https://app.evenea.pl/event/opa09/
W pobranym bilecie znajduje się informacja o wejściu do pracowni.Liczba miejsc ograniczona.
W ramach OPA odbędą się spotkania, których głównym celem jest możliwość zaprezentowania się w komfortowych i przyjaznych warunkach. Miejscem spotkań jest lokal przy ulicy Dolnej 4, gdzie od 2012 roku działają i tworzą artyści, którzy stali się naturalnymi mieszkańcami, wpisując się na stałe w krajobraz rewitalizowanej dzielnicy Dolne Miasto.OPA to cykliczne spotkania w pracowniach artystycznych, otwarte dla wszystkich zainteresowanych, bez ograniczeń wieku, wykształcenia, pochodzenia.Projekt powstał z myślą o współdziałaniu i wymianie doświadczeń, dzieleniu się zasobami oraz swobodnej kreacji.
Na naszych spotkaniach w ramach "OPA - Otwartych Pracowni Artystycznych" nikt nie musi się wstydzić i ograniczać, można tu robić wszystko, na co kiedykolwiek miało się ochotę. Spotkania mogą być połączone z jednodniową wystawą, pokazem filmów, performance, a nawet sesją muzyczną z oprawą wizualną.

Jeśli chcesz zaprezentować swoją rzeźbę / malarstwo / instalację / muzykę, to przyjdź na spotkanie OPA i porozmawiaj z nami.

Projekt dofinansowano ze środków Miasta GdańskaIdentyfikacja graficzna: Michał Linow Koordynacja: Sylwester GaluschkaOrganizator: Kolonia ArtystówWspółpraca: Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku.Patronat: Notes na 6 Tygodni / Karta do Kultury.Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  OPA 09
już niedostępne -