Neurosprzedaż i neuromarketing

location icon
Collegium Civitas Pl. Defilad 1, XII piętro, Warszawa
calendar icon
Od 16 wrz 18:00 do 16 wrz 20:00

Już 16 września 2019 r., o godz. 18:00 (Collegium Civitas, PKiN, 12. piętro, s. 1222), zapraszamy na seminarium połączone z dniem otwartym studiów podyplomowych Neuromanagement, pt.:

Neurosprzedaż i neuromarketing

dr Monika Kłos: Wielu sprzedawców popełnia podstawowy błąd, wszystkich klientów wkładając do jednego worka. Tymczasem każdy z nas ma inne motywy zakupowe i cechuje się inną odpornością na triki sprzedawców. Czy istnieje uniwersalny klucz do poznania klienta? Jak wygląda komunikacja sprzedażowa?

dr Adam Zemełka: Neuromarketing staje się coraz bardziej oczywistą propozycją w poszukiwaniu sposobów dotarcia do motywacji konsumentów. Warto zadać sobie pytanie, czy rzeczywiście stanowi panaceum na bolączki marketerów czy też może okazać się pomocny w ograniczonym stopniu? I właściwie, gdzie przebiegają granice nakreślające zakres jego oddziaływań? Czym jest neuromarketing, skąd się wziął i na czym polegają związane z nim mity?

Dzisiejsza wiedza o ludzkim mózgu pozwala nam zrozumieć, w jaki sposób myślą i w jaki sposób działają inni ludzie. Wiele czasu i energii można zaoszczędzić, posiadając umiejętność rozpoznawania motywów działania innych.

O tym jak "czytać mózg innych" i o tym jak z tego korzystać powiedzą prowadzący spotkanie.

Zarządzasz zespołem?

Jesteś sprzedawcą?

Jesteś właścicielem firmy?

A może po prostu interesujesz się tym, jak działa ludzki mózg?

Jeśli tak, to spotkanie jest dla Ciebie. Zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Posmakuj wina jak najlepsi sommelierzy!
już niedostępne -