Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zdrowie i Medycyna Kultura i Sztuka Muzyka i Taniec Wydarzenia okolicznościowe Polityka i Gospodarka Rodzina i relacje międzyludzkie

Moc Sensualnej Kobiety - CZUCIE

location icon
Konstanciński Dom Kultury "Hugonówka" Mostowa 15, Konstancin - jeziorna
calendar icon
Od 23 maj 18:30 do 23 maj 20:30

Moc Sensualnej Kobiety - cykl 4 ucieleśniających spotkań, w których rozwijasz świadome korzystanie ze swojej zmysłowości. To drugie z nich - wybierz jedno lub pakiet, jak Ci wygodnie: 

  • DYNAMIKA - rozwija świadomość ciała w jego ruchu i bezruchu - 9 maja 2022 (to już było) 
  • CZUCIE - pokazuje pamięć ciała i wspiera rozpoznawanie sygnałów emocjonalnych - 23 maja 
Na tym spotkaniu doświadczysz pamięci ciała. Nauczysz się rozpoznawać sygnały, jakie podświadomie przesyła Ci ciało. Dowiesz się czym jest czucie kinestetyczne i czym różni się to, co czujesz od tego, co myślisz. Nauczysz się rozpoznawać gdzie w Twoim ciele mieszkają emocje i nazywać je. Doświadczysz jak oszukuje Cię mózg za pomocą zmysłów i jak nie dać się oszukać, czuć prawdziwie. To niesamowite przeżycie pokaże Ci jak na co dzień korzystać ze swoich zmysłów i zmysłowości. 
  • DOTYK - wspiera odkrywanie relacji ze światem przez czucie, receptory kinestetyczne - 6 czerwca (link do wydarzenia)
  • ODDYCHANIE - rozwija świadomy oddech i uczy relaksować ciało, umysł i ducha - 20 czerwca (link do wydarzenia wkrótce)

Moc Sensualnej Kobiety to rozwój wiary w siebie, we własne możliwości, a także kobiecej dynamiki, wrażliwości, emocjonalności. Wyjątkowa podróż do odkrywania własnego wnętrza i sposobów interakcji ze światem zewnętrznym. Tak, jak traktujesz siebie ma wpływ na to, jaką siebie pokazujesz światu, innym ludziom. Celem spotkań jest byś dobrze czuła się ze sobą samą. Spójrz na siebie z perspektywy Kobiecej Mocy.

Spotkania odbywają się w formie grupowej terapeutycznej pracy z ciałem, z wykorzystaniem humanistyczno-doświadczeniowego nurtu Gestalt. Trwają 2,5 godziny, rozpoczynamy o 18.30 w Hugonówce, w pięknej scenerii Konstancina i Parku Zdrojowego. Koszt jednego spotkania to tylko 80 zł, albo w pakiecie trzech spotkań zamiast 240, tylko 199 zł 


Czego się spodziewać?

- przede wszystkim spontaniczności, autentyczności

- przeżywania i doświadczania procesu ucieleśniania

- otwartych rozmów i wsparcia kręgu kobiet

- bezpiecznych warunków i atmosfery do poznawania siebie w ciele

Rozpoczynamy rundką poznawczą, a potem płynie proces ucieleśniania, poznawania siebie w ciele, poznawania siebie w kontakcie i relacji. Ważne jest więc abyś była obecna od początku, od pierwszych minut tego innego i intymnego spotkania. Bądź o właściwym czasie.

Co daje Moc Sensualnej Kobiety?

- wzmacnianie korzystania ze zmysłów i zmysłowości

- poszerzanie świadomości ciała

- rozwijanie wykorzystywania instynktu kobiety

Kto prowadzi spotkanie?

Nazywam się Anna Krajewska - jestem psychoterapeutką Gestalt, aktualnie w procesie certyfikacji europejskiej (EAGT, EAP), trenerką z wieloletnim i szerokim doświadczeniem w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń i warsztatów w biznesie i edukacji, twórczynią narzędzi dydaktycznych i autorką książek o tematyce uczenia się przez doświadczenie. Kobieta świadoma swojego ciała, nieidealna pięćdziesiątka, matka i mieszkanka Konstancina.

Zapraszam Cię serdecznie \(*.*)/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Moc Sensualnej Kobiety - CZUCIE
drugie z 4 w cyklu ucieleśniających spotkań
MOC Sensualnej Kobiety - CZUCIE

Moc Sensualnej Kobiety - CZUCIE
drugie z 4 w cyklu ucieleśniających spotkań

dostępnych: 12

już niedostępne 80,00 zł -
Moc Sensualnej Kobiety - cykl 4 ucieleśniających spotkań, w których rozwijasz świadome korzystanie ze swojej zmysłowości.
Kobiety o Kobiecości w Hugonówce. Zaczynasz od spotkania drugiego :)
MOC Sensualnej Kobiety - pakiet 3 spotkań

Moc Sensualnej Kobiety - cykl 4 ucieleśniających spotkań, w których rozwijasz świadome korzystanie ze swojej zmysłowości.
Kobiety o Kobiecości w Hugonówce. Zaczynasz od spotkania drugiego :)

dostępnych: 6

już niedostępne 199,00 zł -