Mindfulness START (Warszawa)

location icon
Tai Chi Studio Belwederska 26/30, 00-594, Warszawa
calendar icon
Od 10 paź 11:00 do 10 paź 16:00

* WYDARZENIE ODWOŁANE *

Jednodniowe warsztaty Mindfulness START - dla początkujących, jak również osób z doświadczeniem, które poszukują solidnych instrukcji medytacyjnych.

Warsztaty te pomogą Ci zrozumieć, jak w prosty sposób możesz efektywnie stabilizować swój umysł poprzez medytację i ćwiczenia Mindfulness.

Podczas tych 5-godzinnych warsztatów:

  • Dowiesz się, skąd biorą się myśli i emocje i jak sobie z nimi radzić.
  • Doświadczysz praktyk medytacyjnych Mindfulness i Compassion (współczucia / życzliwości).
  • Dowiesz się, jak radzić sobie z samo-sabotażującymi mechanizmami ego.
  • Nauczysz się prostych medytacji, które możesz samodzielnie stosować w domu.
  • Otrzymasz materiały PDF z opisem praktyk.

Jeśli zechcesz, możesz przyłączyć również do niedzielnych warsztatów Dojrzewalnia Mindfulness (11.10.20) skierowanych do osób z doświadczeniem medytacyjnym lub po odbytych kursach Mindfulness MBLC / MBSR, lub podobnych oraz po kursach autorskich Karo Tashi (minimum to udział w jednodniowy warsztatach Mindfulness START) LINK do wydarzenia.


Opinie:

''Bardzo polecam zajęcia z Karo zarówno te online jak i bezpośrednie. Jej przekaz jest bardzo konkretny, a jednocześnie pełen ciepła i humoru. Karo wspaniale łączy klasyczną medytacje Mindfulness z elementami medytacji Tybetańskiej. Praca z Karo pomogła mi znaleźć w sobie drogę do regularnej praktyki'' - Izabella Anna

''Jeśli szukacie narzędzi do samoregulacji własnych emocji to jest to kurs dla Was! Kurs u Karo był dla mnie jedną z najlepszych inwestycji w siebie. W co dziennych sytuacjach i tych szczególnie trudnych nie odkryłam lepszego sposobu na zadbanie o siebie i własne emocje!'' - Bożena Kafka

''Codzienne medytacje według instrukcji Karo są początkiem prawdziwej, autentycznej transformacji - zarówno w sferze umysłu, ciała, ale też emocji czy intelektu. Polecam każdemu, kto pragnie uwolnić się od mechanizmów, które automatycznie wkradają się w naszą codzienność i nie pozwalają nam być tu i teraz. Dzięki regularnym treningom z Karo lepiej poznasz samego siebie, nauczysz się rozpoznawać, nazywać i "puszczać" przepływające przez Ciebie emocje, a to w efekcie stanie się trampoliną do pozytywnej przemiany. 

Dziękuję Karo, bo jesteś nauczycielem, któremu można zaufać w 100%, a Twoja wiedza i wieloletnie doświadczenie są czymś co zdecydowanie wyróżnia się na tle innych treningów. Dziękuję też za humor, dużo śmiechu i luźną atmosferę, która niesamowicie integruje całe doświadczenie.'' - Paulina Górska

"Wielkie serce, oddanie, otwartość, cierpliwość, radość dzielenia się doświadczeniem, życzliwość, a przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka. Tym charakteryzuje się Karo Tashi i jej podejście do pracy indywidualnie i w grupie. A do tego wielki dystans do siebie i poczucie humoru. Jeśli szukasz prostych nauk, które działają (pod warunkiem, że je stosujesz, na co dzień), to praca z Karo jest dla Ciebie!"- Marta Trojanowska, lektor języka japońskiego, UW, praktyk medytacji od 20 lat


O prowadzącej:

Jestem z wykształcenia psychologiem, z pasji - eksploratorem umysłu. Moi nauczyciele (Buddyjscy Mistrzowie medytacji), nazywają mnie Tashi, czyli pomyślny znak po Tybetańsku.

Studiowałam w międzynarodowo uznanych szkołach empirycznej pracy z umysłem, poprzez medytacje.

Łącznie 5 lat podyplomowych studiów formalnych, ponad 10 lat zaangażowanej praktyki medytacyjnej i regularnych świeckich odosobnień medytacyjnych oraz odosobnień Buddyjskich.

Miałam również ogromne szczęście być nauczana bezpośrednio od Tybetańskich Buddyjskich Mistrzów oraz pionierów naukowo opracowanej metody - Medytacji Mindfulness, czyli treningu Uważnej Obecności.

Po ukończeniu dyplomu z Psychologii w Edynburgu ponad 10 lat temu, dostałam się do The Three Doores Academy. Tam przeszłam solidny kilkuletni trening. Po 5 latach zdyscyplinowanej praktyki medytacyjnej, zostałam zaproszona bezpośrednio na trening nauczycielski, przez Fay Adams (jedna z kilku pierwszych uczniów prof. Roba Narin, współzałożycielkę Brytyjskiego Mindfulness Association).

Każdy dzień zaczynam medytacją. Jeżdżę regularnie na samotne i grupowe odosobnienia medytacyjne. Prowadzę treningi online, oraz wyjazdowe już od 2013 roku.

Największą radość sprawia mi dzielenie się moim doświadczeniem w sposób lekki i zorientowany na zabawę z uczestnikami kursów.

Podstawą mojej praktyki jest życzliwość (Compassion). Cieszy mnie, przekazywanie uczestnikom moich kursów, to jak w lekki, a jednak głęboki i autentyczny sposób mogą zajrzeć w siebie i zaprzyjaźnić się ze swoim umysłem, z jego ciemnymi i jasnymi stronami.

www.karo-tashi.comDodaj do kalendarza

Dołącz do wydarzenia

W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.