Zdrowie i Medycyna Medytacja, Duchowość Koncerty, Festiwale, Rozrywka

Mind SPA - 2-dniowy warsztat 05-06.09.2020

location icon
Warszawa Grażyny 15 sala 17, Warszawa
calendar icon
Od 5 wrz 9:45 do 6 wrz 14:00

Wyobraź sobie osobę siedzącą w pracy przed komputerem. Próbującą wykonać kolejne zadanie, jednak zajmuje się innymi nieistotnymi tematami odwlekając to co ważne. Myślami jest zupełnie w innym miejscu. Wracają do niego tematy, które nie dają mu spokoju. Nie jest efektywny w tym co robi, zmaga się z napięciami i obawami oraz nie czuje się ani spełniony, ani szczęśliwy. To historia z którą może wiele osób utożsamić się i to historia o tym co jeszcze kilka lat temu moim udziałem. Dzisiaj dzięki medytacji i innym sprawdzonym narzędziom moje życie przepełnia poczucie spokoju, wdzięczności, miłości i radości. Jestem przekonany, że każdy może tego doświadczać.

A teraz zastanów się kiedy ostatni raz czułaś(-eś) się głęboko zrelaksowana(-y)?

Czy czujesz na co dzień radość i spokój?

Czy zazwyczaj jesteś skoncentrowana(-y) i masz jasność umysłu?

Czy odczuwasz kontakt ze sobą i kontrolę nad swoim życiem?

Mind Spa będzie dla Ciebie, jeżeli zdarza się, że:

 • zmagasz się z stresem
 • nie możesz zebrać myśli lub skoncentrować się
 • tracisz panowanie nad sobą lub często doświadczasz negatywnych emocji
 • tęsknisz za prawdziwą bliskością z ludźmi
 • brakuje Ci motywacji i energii
 • masz obniżone poczucie własnej wartości lub pewności siebie
Na warsztacie:
 • przede wszystkim zrelaksujesz się i odprężysz
 • będziesz rozwijać się w atmosferze bliskości i zabawy
 • poznasz paletę technik oddechowych i uważności, które po warsztacie możesz samodzielnie stosować w domu
 • nauczysz się medytacji wglądu i innych technik medytacyjnych
 • zharmonizujesz ciało, umysł i duszęPoznaj 7 potwierdzonych naukowo korzyści, które uzyskasz dzięki medytacji, której nauczysz się podczas warsztatów:

 1. Zyskaj prawdziwe poczucie własnej wartości, wysoką motywację i pewność siebie. Dzięki medytacji zwiększa się Twoja samoświadomość, lepiej siebie rozumiesz, to co do tej pory działo się automatycznie (podświadomie) staje się częścią Twoje świadomości, a dzięki temu świadomość i podświadomość działa w tym samym kierunku wspierając Ciebie.
 2. Pozbądź się stresu. Obniża poziom kortyzolu. Daje głębokie poczucie spokoju i również akceptacji/zaufania do tego co dzieje się. A kiedy nie czujesz się zagrożony stres znika, a z nim wszystkie jego negatywne objawy i konsekwencje.
 3. Zostań "supermózgiem". Na poziomie fizycznym dzięki medytacji zwiększa się ilość istoty szarej, pojawiają się dodatkowe fałdowania, nowe połączenia neuronowe oraz zmieniają się fale mózgowe. To wszystko wpływa na wzrost kreatywności, inteligencji i podejmowanie lepszych decyzji.
 4. Zdrowy jak mnich. Bezpośrednio wpływa na regeneracje i rozluźnienie wpływając na lepsze funkcjonowanie organizmu. Wspiera system immunologiczny, spowalnia procesy starzenia komórkowego, obniża ciśnienie krwi, łagodzi ból i stany zapalne.
 5. Pożegnaj się z nałogami. Medytacja pozwala odchudzić się, przestać palić, pić, używać narkotyków. Zwiększa samokontrole i panowanie nad impulsami. Dzięki poczuciu szczęścia i większej samoświadomości zażywanie używek lub inne nałogi stają się zbędne, a dzięki temu raz na zawsze możesz pożegnać się z nimi.
 6. Zdrowa psychika. Obecnie medytacja z powodzenie jest stosowana w wielu terapiach. Pomaga z stanach lękowych, depresji. Poprawia stabilność emocjonalną i zwiększa inteligencję emocjonalną.
 7. Szczęśliwy jak dziecko. Na poziomie fizjologicznym zaobserwowano zwiększoną ilość serotoniny i dopaminy (tzw. hormony szczęścia". Tak jak u dzieci szczęście jest w nas. Według badań ludzie medytujący są po prostu szczęśliwsi. Odnajdziesz je w sobie dzięki medytacji.


Wszystkie proponowane praktyki mają świecki charakter, nie są związane z żadnym wyznaniem ani religią. Może wziąć w nich udział każdy, bez względu na światopogląd i wyznawane wartości. Zapewniamy koce, poduszki do medytacji oraz wode i przekąski. Prosimy uczestników o luźny, wygodny strój do praktyki. Zajęcia zaczynają się o godz. 10:00 (przyjdź 10-15min. wcześniej). Punktualnie o 10:00 są zamykane drzwi i ze względu na charakter zajęć i troskę o uczestników, osoby które spóźnią się nie będą wpuszczane. Warsztaty odbędą się w kameralnej atmosferze.

Plan warsztatów:

Dzień 1Dzień 2
 • 10:00-11:15 Moduł 1 - Wprowadzenie i Medytacja
 • 11:15-11:30 Przerwa
 • 11:30-12:30 Moduł 2 - Oddech
 • 12:30-12:45 Przerwa
 • 12:45-14:00 Moduł 3 - Uważność
 • 14:00-15:00 Przerwa lunchowa
 • 15:00-16:15 Moduł 4 - Energia
 • 16:15-16:30 Przerwa
 • 16:30-18:00 Moduł 5 - Ciało
 • 10:00-11:45 Moduł 6 - Relaks
 • 11:45-12:00 Przerwa
 • 12:00-14:00 Moduł 7 - Harmonia
 • 14:00 Zakończenie


Poznaj opinie uczestników
Warsztat według ocen wszystkich dotychczasowych uczestników uzyskał w każdej kategorii sprawdzanej w ankiecie oceny w zakresie 87,5%-100% :o

Monika Kryszyłowicz "Bardzo ciekawie, relaksująco i mam nadzieję owocnie spędzony dzień w wyjątkowo pozytywnej atmosferze 😊. Dziękuję Wszystkim Uczestnikom za wspólne doświadczenia medytacyjne (i nie tylko...), a Adamowi za fantastyczny pomysł na takie warsztaty. Polecam z całego serca 💚👌"

Anna Dorożko "Warto było przyjechać. Niezapomniane wrażenia. Cudowni ludzie. Energia i duchowość zebrane w jednym miejscu. Dziękujemy 😊 🤗"

Piotr Kmieciński "Bardzo ciekawe doświadczenie. Nie spodziewałem się, że medytacja będzie tak relaksująca. Dziękuję wszystkim za dobrą energię i atmosferę :)"

Marcin Kowalski "Niesamowicie wzbogacajacy, ciekawy i pelen usmiechu warsztat. Dziekuje wszystkim za mozliwosc poznania was a tobie Adam za inicjatywe i stworzenie przestrzeni na taki dzien :)"

Elżbieta Sitarek "Dziękuję wszystkim za cudowną atmosferę, a Adamowi za wiele cennych nauk. Było wspaniale. Cieszę się, że miałam szansę Was poznać. Myślę, że to nie ostatnie spotkanie 🙂"

Zarezerwuj swoje miejsce jak najszybciej i zrób prawdziwe SPA dla swojego ciała, umysłu i duszy!Prowadzący

Adam Tkaczyk - trener, pasjonat psychologii i medytacji, której uczył się przez kilka miesięcy od buddyjskich mnichów w Tajlandii. Swoją praktykę prowadzi o wielu lat. Ponadto korzysta z wiedzy nauczycieli w Polsce i zagranicą. Przedsiębiorca, finansista i podróżnik. Autor projektu Twoje Spotkanie - Twój Sukces, cotygodniowych warsztatów Harmonia i Uważność. Prowadzi warsztaty w Polsce, organizuje Treningi Medytacyjne w Tajlandii oraz wyprawy rozwojowe. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, od ponad 10 lat prowadzi firmę z branży finansowej. Potrafi łączyć ze sobą różne zainteresowania ze sfery duchowości, rozwoju osobistego, i biznesu. Uczestnicy warsztatów szczególnie cenią go za wyjątkową otwartość, bliskość i wewnętrzną radość oraz spokój.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Uczestnictwo w Warsztatach dla 1 osoby - Normalna Cena
Wyprzedane 1 200,00 zł Wyprzedane
  Uczestnictwo w Warsztatach dla 1 osoby - Super Cena -67% (Tylko pierwsze 6 biletów i dostępne max. do 17.08)
Wyprzedane 396,00 zł Wyprzedane
  Uczestnictwo w Warsztatach dla 1 osoby - Promocyjna Cena -60%
Wyprzedane 489,00 zł Wyprzedane
  Uczestnictwo w Warsztatach dla 2 osób - Super Cena -33% + druga osoba gratis
Wyprzedane 798,00 zł Wyprzedane