Grafika i Sztuki Wizualne Muzyka i Taniec Koncerty, Festiwale, Rozrywka Wydarzenia okolicznościowe

Miesiąc Dziecka z Mozaiką.

location icon
https://www.facebook.com/groups/256072548784235/
calendar icon
Od 1 cze 10:00 do 30 cze 15:00
ticket icon
Od 50,00 zł

Tutaj będziemy się spotykać: https://www.facebook.com/groups/256072548784235/


Podaruj swojemu Dziecku miesiąc zabawy z mozaiką!Zapraszamy na wyjątkowy, piękny, zaskakujący Miesiąc Dziecka z Mozaiką on-line!
Przez pierwszy tydzień (1-6.06) zapraszamy codziennie na tematyczne animacje na żywo, do których będziecie mieć dostęp przez cały czerwiec. Czyli możecie wracać do swoich ulubionych animacji tyle razy, ile tylko chcecie. Poza tym w kolejnych tygodniach pojawią się bonusy - dodatkowe filmy i transmisje niespodzianki!


Godzina spotkania: po śniadanku, o 10:00.
Czas trwania zabawy: 30 - 40 minut


W programie:
1.06 - SUPER PONIEDZIAŁEK - świętujemy Dzień Dziecka - zapraszamy do pełnych energii zabaw i tańców, których cel jest jeden - sprawić, aby ten dzień był tak wyjątkowy jak wyjątkowe jest każe dziecko!


2.06 - ZDROWY WTOREK - wraz z roztańczonymi warzywami i roześmianymi owocami poznamy zasady zdrowego żywienia i radość płynącą ze zdrowego stylu życia, słowem -witaminowa obfitość!


3.06 - EKO ŚRODA - jak dbać o środowisko naturalne? Najlepiej tanecznym krokiem! Zapraszamy do znakomitej zabawy, z której ucieszy się również planeta ziemia.


4.06 - ETNO CZWARTEK - w czwartek porwiemy Was do zabawy z tradycją. Czekają nas energiczne rytmy, żywiołowe tańce i moc tradycyjnych zabaw!


5.06 - NATURALNY PIĄTEK - spotkamy się z Panią Lebiodką, która przygotowała dla Was ziołowe opowieści oraz cały koszyk roślinnych ciekawostek i plastycznych działań.


6.06 - SPORTOWA SOBOTA - zabierzemy Was na emocjonujące igrzyska - sportowe konkurencje dla dzieci, w których pierwsze miejsce na podium zajmuje uśmiech i dobra zabawa!


Podczas naszych spotkań zapewniamy dużą dawkę tańca, pląsów, zabaw, konkurencji sprawnościowych oraz działań plastycznych. Pierwszy tydzień czerwca wypełnimy więc prowadzonymi codziennie w formie transmisji live aktywnymi zajęciami dla dzieci, z których będziecie mogli korzystać przez cały miesiąc, wracając do ulubionych zabaw i animacji.


Dodatkowo przygotowaliśmy BONUSY, które pojawią się w kolejnych tygodniach czerwca - spotkania z artystami, zajęcia florystyczne, konkursy z nagrodami. Będzie czad! Zero nudy!
Koszt dostępu do zamkniętej grupy wynosi 50 zł. Możecie dołączyć w każdym momencie, od dzisiaj do końca czerwca.Rodziców zapraszamy na kanapę - z kubkiem pysznej kawy i ulubionym ciachem, a dzieci zapraszamy do zabawy. Podobno mówią o nas na mieście, że całkiem dobrze robimy to, co robimy. Zresztą już teraz możecie nas poznać i zobaczyć, jak bardzo kochamy naszą pracę.
 

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku:
https://www.facebook.com/mozaikadzieciom
oraz kanał na YouTubie:
https://www.youtube.com/channel/UC2XuifRbNiUmGJupw...
To co? Widzimy się niebawem na żywo?
Do zobaczenia!

UWAGA!!!!! PROSIMY O DOKŁADNE PRZECZYTANIE WSZYSTKICH WIADOMOŚCI PONIŻEJ !!!!

Po zakupieniu biletów, zapraszamy do dołączenia do specjalnej zamkniętej grupy na Facebook`u.

Link do wspomnianej grupy: https://www.facebook.com/groups/256072548784235/

Przy próbie dołączenia do grupy otrzymacie Państwo prośbę o podanie numeru zakupionego biletu, który znajduje się w wiadomości e-mail po lewej stronie od kodu QR oraz w nazwie pliku. Prosimy nie wstawiać numeru zamówienia z lewego dolnego rogu biletu.

UWAGA!!! Tylko osoby, które zakupią bilet i dołączą do zamkniętej grupy na Facebook'u "Miesiąc Dziecka z mozaiką. będą mogły zobaczyć seans.

Ponieważ wszystkie zgłoszenie weryfikujemy ręcznie czas oczekiwania na dołączenie do grupy może potrwać do 5 godzin od momentu podania numeru biletu.

W przypadku nie wykorzystania biletu z przyczyn nie leżących po stronie organizatora, nie podlega on wymianie lub zwrotowi.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przeniesienia wydarzenia na inny termin bez podawania przyczyny

.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Rodzinny
Wyprzedane 45,00 zł Wyprzedane
  Rodzinny
Wyprzedane 50,00 zł Wyprzedane