Mental Relax Camp - 1-3 maj 2020 Nowy wymiar wypoczynku i rozwoju osobistego

location icon
ZAMEK MYŚLIWSKI BOŻEJÓW ze strefą SPA otoczony lasem w Borach Stobrawskich w województwie opolskim
calendar icon
Od 1 maj 12:00 do 3 maj 15:00

Mental Relax Camp to

wyjazd w piękne miejsce z noclegami w ekskluzywnym hotelu SPA połączony z warsztatami mentalnymi i zabiegami dla ciała. Pod opieką trenerów mentalnych oraz psychologów odkryjesz nową jakość wypoczynku i poznasz techniki pozwalające na szybką regeneracje. Dzięki warsztatom dowiesz się gdzie trzeba interweniować, żeby stać się bardziej szczęśliwym i efektywnym. To camp przeznaczony dla osób, które chcą zwiększyć swoją świadomość dotyczącą higieny życia psychicznego. W komfortowych warunkach poruszymy tematy największych zagrożeń aktualnych czasów a wszystko po to żeby odzyskać jakość życia.

Faktem jest, że bez względu na to jaki styl życia prowadzimy, intensywnie użytkujemy nasze organizmy, dlatego wielu z nas narzeka na zmęczenie i brak efektywności..
Otaczający nas Świat każdego dnia atakuje nas ilością bodźców, przewyższającą tę, z którymi miały styczność nasze babcie przez całe swoje życie.
Otoczenie wymaga od nas wiele, praca wymaga od nas jeszcze więcej, a na koniec, w budowaniu relacji osobistych wymaga się od nas uśmiechu i zaangażowania.

Jak sobie z tym wszystkim poradzić?
Nauczyć się odpoczywać.

Nie mamy tu na myśli bezmyślnego patrzenia w telewizor lub spędzania kilku godzin scrollując ekran smartfona to kolejne bodźce, które zamiast nas zregenerować dodatkowo nas męczą.

Więc jak? Jak zregenerować siły i żyć pełną piersią?

Jeśli z zazdrością patrzysz na znajomych którzy realizują się w swojej pasji i cieszą życiem, a Ty nie masz siły po pracy odwiedzić znajomych to mamy dla Ciebie rozwiązanie Twoich trosk.
Zachowaj spokój i odmień swoje życie jak najszybciej ruszając na Mental Relax Camp.
Podczas Mental Relax Camp dowiesz się co tak naprawdę wywołuje u Ciebie zmęczenie, a my damy Ci wiedzę niezbędną do wprowadzenia zmian, które pomogą Ci uzyskać wewnętrzny spokój. Spojrzymy dokładnie na Twoje potrzeby i przeanalizujemy co będzie najskuteczniejsze dla Ciebie. Otrzymasz kilkanaście technik, które pozwolą Ci w każdym momencie dnia, bez względu na miejsce w którym się znajdujesz, skutecznie odpocząć.

Zestaw zabiegów na ciało oraz wsparcie Trenera Mentalnego i Psychologa, pozwolą kompleksowo zadbać o Twój stan psychofizyczny.

Uczestnictwo w Campie pozwoli Ci zwiększyć jakość odpoczynku co przełoży się na Twoje zdrowie, samopoczucie oraz pozwoli być bardziej skutecznym, kiedy jest to potrzebne.


Mental Relax Camp

TERMIN: 1 maj -3 maj 2020
MIEJSCE: ZAMEK MYŚLIWSKI BOŻEJÓW ze strefą SPA otoczony lasem w Borach Stobrawskich w województwie opolskim

Cena zawiera koszt noclegów

do 30 marca - 499 zł
do 17 kwietnia - 599 zł
od 18 kwietnia - 699 zł

ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność wpłaconych zaliczek . Ceny brutto. Za warsztat wystawiana jest faktura vat 23% 

Co jest w cenie Mental Relax Camp?

 • 3 dni przepełnione relaksem i wypoczynkiem dzięki którym w końcu nauczysz się efektownie odpoczywać
 • noclegi w eksluzywnym hotelu ze strefą SPA
 • Trening cardio dla chętnych
 • Joga śmiechu
 • Joga oczu
 • Warsztaty tworzenia lasu w szkle
 • Ognisko
 • Shinrin-yoku - leczenia lasem
 • Kilkanaście technik relaksacji i minimalizowania stresu do zastosowania w życiu codziennym po powrocie do domu
 • Warsztaty z trenerem mentalnym dotyczące odnajdywania i pielęgnowania wewnętrznej siły, motywacji i radzenia sobie z emocjami
 • Warsztaty z psychologiem dotyczące rozpoznawania i radzenia sobie ze zjawiskiem wypalenia zawodowego, depresji, nerwicy, stanów lękowych.
 • Pakiet prezentów
 • Skrypt szkoleniowy
 • Certyfikat ukończenia warsztatów higieny zdrowia psychicznego z tytułem praktyka technik wspierających dbanie zdrowie psychiczne.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  do 30 marca
już niedostępne 499,01 zł -
  od 30 marca do 17 kwietnia
już niedostępne 599,01 zł -
  od 18 kwietnia
już niedostępne 699,01 zł -