IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość

Meetup - Biznes Hub - #2

location icon
Mindwork - biuro coworkingowe w Rzeszowie ul. 3 Maja 13,, Rzeszów
calendar icon
Od 9 sty 17:30 do 9 sty 17:30Zapisz się na nasze newsletter

Meetup Biznes Hub - to połączenie solidnej dawki wiedzy, plus moderowany networking. Spotkanie kierowane jest głównie do branż związanych z internetem.
Podczas pierwszego spotkania odbędą się 3 prelekcje oraz moderowany networking. Szacowany czas trwania meetupu to 2,5 h.

Meetup dedykowany jest do właścicieli firm i osób decyzyjnych w firmach.
Maksymalna liczba uczestników to 30 osób.

Program spotkania

17:30 - 17:40

Kilka słów wstępu

17:40 - 18:05

Prelekcja 1 -   Mity i fakty o budowaniu reputacji online. Czyli jak nie ignorować 90% potencjalnych klientów - Sebastian Horoszko

18:05 - 18:30

Prelekcja 2 -   Realne koszty budowy e-commerce oraz kiedy sklep internetowy zacznie zarabiać - Paweł Kosmala

18:30 - 18:55

Prelekcja 3 - Jak sprzedawać za granicę przez internet - z małą pomocą od Google - Damian Nowak

18:55 - 19:05

Przerwa kawowa

19:05-20:00

Jak tworzyć profesjonalne i nowoczesne prezentacje Alina Osowska i Marlena Momot z Autorekacji

20:00 - 20:30

Moderowany networking

Wydarzenie na facebook'u


Prelegenci 

Sebastian Horoszko - zaufane.pl


Wywodzi się z FEB - fabryka e-biznesu. Od 8 lat wspiera firmy w rozwoju i performance marketingu, a od blisko roku dowodzi w zaufane.pl - usłudze zmieniającej polski rynek opiniotwórczy dla usług i e-commerce. Wierzy, że każda firma na bazie pozytywnych i autenycznych opinii może wejść na wyższy poziom. Współpracował z takimi firmami jak: New Balance, Stiga, TU Uniqa, Skycash, Matrace dla Ciebie, Moodo, Markety Majster czy Polo Market.

Damian Nowak

Trener marketingu. Doradca oraz lider w projekcie Google Internetowe Rewolucje w eksporcie. Swoje doświadczenia zdobywał w lokalnych rozgłośniach radiowych i prasie, a także jako kierownik działu marketingu w agencji eventowo-marketingowej. Przeprowadził kilkaset godzin indywidualnych spotkań, szkoleń, prelekcji i warsztatów dla przedsiębiorców i instytucji. Obecnie prowadzi własną agencję marketingową i dzieli się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą, wskazując możliwości wykorzystania marketingu internetowego i nowych technologii do rozwoju przedsiębiorstw.Paweł Kosmala


Posiada ponad 13 letnie doświadczenie w branży internetowej, oraz ponad 20 letnie w programowaniu.Czarodziej od e-handlu: SEO, Analityka, Strategie, Koordynacja zespołu. Nie zna zwrotu "nie da się"

Alina Osowska

Współtworzę Autokreację. Jestem psychologiem, a moje serce skradła psychologia społeczna. Wierzę, że wiedza na temat ludzkiego zachowania pozwala nam uświadamiać sobie swoje mocne strony. Na nich właśnie budujemy swoją silną markę, a wykorzystując je dbamy o własny PR.
Od ponad trzech lat na sali szkoleniowej oraz na scenach wydarzeń społecznych, dzielę się swoją pasją do obserwacji. Obserwacji mowy ciała oraz komunikacji interpersonalnej, a więc tego, co wpływa na skuteczną autoprezentację.
Ponad 2000 przeszkolonych osób oraz ich pozytywne opinie są dla mnie bodźcem do podejmowania ambitnych wyzwań.

Marlena Momot

Certyfikowany trener i współtwórca Autokreacji. Szkolenia opieram na pracy warsztatowej, wierząc, że najskuteczniej uczymy się tego, do czego sami dochodzimy.
Scena zawsze mnie przyciągała, a moja pasja do aktorstwa przerodziła się w miłość do występów na salach szkoleniowych, konferencjach i eventach branżowych. To tam dzielę się swoją wiedzą z autoprezentacji, były to np.: TEDxYouth, Przedsiębiorcza Kobieta, LinkedIn Local czy Absolvent Talent Days. 
Chętnie pokażę Ci jak zaprzyjaźnić się z wystąpieniami publicznymi. Przy odrobinie praktyki i wiedzy, nie będziesz mieć sobie równych na scenie!


Jak było na poprzedniej edycji?

Więcej informacji na temat Meetup Biznes Hub na naszej stronie :) 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet
już niedostępne 34,99 zł -