Mistrzostwa Polski w Potyczkach Językowych

location icon
online
calendar icon
Od 16 lis 9:00 do 16 lis 9:00

W potyczkach zaczyna się od prezentacji: broni i uczestników. Twoją bronią w życiu, zarówno zawodowym jak i prywatnym, są umiejętności komunikacyjne. Z jednej strony umiejętności bronią się same. Z drugiej: pozwalają wygrywać. To dzięki nim robisz spektakularną karierę, dogadujesz się z innymi, budujesz swój wizerunek. Docierasz do upragnionego szczytu. A jak to wygląda w języku obcym? Czy Twoje umiejętności są równie dobre? Sprawdź się i weź udział w pierwszych Mistrzostwach Polski w Potyczkach Językowych w angielskim stylu.

Wejdź na www.learnonline.com.pl po więcej szczegółów!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
W cenie biletu w wersji podstawowej zawiera się to nie tylko przepustka do zawodów (czyli do jednej lub kilku lekcji angielskiego - w zależności od tego, jak daleko zajdziesz w turnieju), ale również dostęp do pełnej wersji ebooka "Jak wygrywać w potyczkach językowych po angielsku" z wesołym i ciekawym planem treningowym dla mistrzów słowa! Kup bilet, ćwicz i walcz o zwycięstwo oraz nagrody. Pakiet startowy - wersja podstawowa

W cenie biletu w wersji podstawowej zawiera się to nie tylko przepustka do zawodów (czyli do jednej lub kilku lekcji angielskiego - w zależności od tego, jak daleko zajdziesz w turnieju), ale również dostęp do pełnej wersji ebooka "Jak wygrywać w potyczkach językowych po angielsku" z wesołym i ciekawym planem treningowym dla mistrzów słowa! Kup bilet, ćwicz i walcz o zwycięstwo oraz nagrody.

już niedostępne 150,00 zł -
W cenie biletu w wersji rozszerzonej zawiera się przepustka do zawodów (czyli jednej lub kilku lekcji angielskiego - w zależności od tego, jak daleko zajdziesz w turnieju), dostęp do pełnej wersji ebooka "Jak wygrywać w potyczkach językowych po angielsku" z wesołym i ciekawym planem treningowym dla mistrzów słowa, a także koszulka startowa i analiza wypowiedzi, dzięki której dowiesz się, co poprawić, nad czym pracować i jakie stawiać sobie cele w kolejnych potyczkach. Pakiet startowy - wersja profesjonalna

W cenie biletu w wersji rozszerzonej zawiera się przepustka do zawodów (czyli jednej lub kilku lekcji angielskiego - w zależności od tego, jak daleko zajdziesz w turnieju), dostęp do pełnej wersji ebooka "Jak wygrywać w potyczkach językowych po angielsku" z wesołym i ciekawym planem treningowym dla mistrzów słowa, a także koszulka startowa i analiza wypowiedzi, dzięki której dowiesz się, co poprawić, nad czym pracować i jakie stawiać sobie cele w kolejnych potyczkach.

już niedostępne 250,00 zł -