Lockdown 2.0. Rozwój i well-being pracowników. Case study największych firm.

location icon
calendar icon
Od 3 lis 11:00 do 3 lis 11:00

Z okazji zbliżającego się 25-lecia Solution zapraszamy na cykl konferencji, podczas których rozmawiamy z klientami o wyzwaniach i rozwiązaniach w dzisiejszej rzeczywistości.

Praca zdalna i niepewność wynikająca z sytuacji pandemicznej poważnie wpływa na funkcjonowanie polskich przedsiębiorstw. Lockdown zweryfikował panujące w firmach relacje i kulturę organizacyjną, wpłynął na zaufanie oraz zaangażowanie.

Dołącz do wyjątkowej konferencji online i zobacz jak organizacje radzą sobie w nowych realiach!


3 WYSTĄPIENIA. 8 PRAKTYKÓW.

Na konferencję zaprasza firma doradcza SOLUTION. Wśród gości-ekspertów przedstawiciele firm ERGO HESTIA, INTEL oraz ARLA GLOBAL SHARED SERVICES.

HR CHAT

W trakcie konferencji będziesz miał możliwość zabrać głos w dyskusji oraz na żywo zadać pytania ekspertom.

NAGRODA

Na uczestników czeka nagroda: 5 spotkań z konsultantem Solution, który pomoże Twojej firmie sprostać dzisiejszym wyzwaniom!


Ruszamy 3. listopada o godz. 11:00.

Zarejestruj się i przekaż informację o bezpłatnej konferencji swoim partnerom biznesowym.

Zapisy trwają do 2. listopada. Liczba miejsc ograniczona.


O SOLUTION:

Jesteśmy firmą konsultingową z zakresu doradztwa personalnego obecną od 24 lat na polskim rynku. Działamy na terenie całego kraju. We współpracy z klientem dążymy do stałej, bliskiej i długofalowej współpracy - niektórzy nasi klienci są z nami od samego początku działalności. Zawsze staramy się poznać organizację klienta - jej silne i słabe strony, zagrożenia i możliwości rozwoju. Pozwala nam to efektywnie pomagać, nasze rozwiązania są zawsze dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Nasz zespół to doświadczeni konsultanci biznesu. Mamy stałą kadrę - zatrudniamy większość konsultantów na wyłączność. Stawiamy na rozwój organizacji poprzez rozwój kadry. Dzięki elastyczności, wiedzy i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie spełnić wysokie wymagania naszych Klientów.


PLAN KONFERENCJI:

11:00 - 11:20

Oficjalne przywitanie uczestników i rozpoczęcie konferencji. Prezentacja Prezesa Solution Sp. z.o.o. Marcina Chabowskiego.

11:20 - 12:00

"1,5 roku na home office - największe wyzwania długotrwałej pracy zdalnej".

Agnieszka Wróblewska (Solution) oraz Paulina Gorska i Magdalena Sadowska (Intel).

12:00 - 12:40

"Individual conversations czyli jak zadbać o rozwój liderów w dobie pandemii i braku szkoleń"

Dorota Kabat (Solution) oraz Ewa Paprocka (Arla Global Shared Services Sp.z.o.o).

12:40 - 13:20

"Budowanie siły wspólnoty w nowej rzeczywistości"

Anna Parteka (Solution) oraz Marlena Lichaczewska i Joanna Polcyn (ERGO Hestia SA).

13:20 -13:30

Losowanie nagrody - 5 darmowych konsultacji z konsultantem lub coachem Solution

13:30

Zakończenie spotkaniaAgnieszka Wróblewska - Senior Partner w Solution, Senior Konsultant, Coach i Trener. Od 24 lat projektuje rozwiązania z obszaru HR, prowadzi warsztaty strategiczne i złożone projekty doradcze z obszaru zarządzania zmianą, budowania kultury organizacji, wspierania rozwoju ludzi i biznesu. Pracuje też w środowisku międzynarodowym.

Zainspirowana zdaniem: "Jeśli nie możesz powiedzieć zdecydowanie TAK, powinieneś powiedzieć zdecydowanie NIE" w życiu i pracy szuka takich momentów, w których zdecydowanie może powiedzieć TAK. Lubi pracować z przekonaniem I zaangażowaniem.

Paulina Gorska - HR Business Partner w Intel, Ekspert w zakresie wspierania rozwoju organizacji i ludzi, certyfikowany trener biznesu, na co dzień pracuje z menedżerami i liderami technicznymi w Intel. Od 20 lat wpiera biznes w zakresie zarzadzania ludźmi. W tym czasie, w różnych rolach odpowiedzialna za budowanie strategii zaangażowania pracowników i działania wspierające kulturę innowacyjną.

Ceniona przez współpracowników za otwartość na wyzwania, szczerość, myślenie poza schematami i wiarę w to, że się uda. Prywatnie żona, mama jednej córki i czterech synów. Kocha narty - zjazdowe i wodne.

Dorota Kabat - Trener i Facylitator w Solution. Z wykształcenia pedagog i psycholog. Karierę biznesową rozpoczynała w sprzedaży. Zajmowała stanowiska menedżerskie od średniej po wyższą kadrę menedżerską w korporacjach polskich i globalnych. Dzięki rolom menedżerskim zdobyła praktyczne doświadczenie w pracy z podległymi pracownikami i z klientem. Od prawie 18 lat coach, facylitator, konsultant oraz trener biznesu.

Prywatnie fascynuje się tematem personał brandingu i aktywnie działa w stowarzyszeniu Personal Branding Polska popularyzując temat świadomego kierowania własnym rozwojem, wizerunkiem oraz karierą zawodową. Poza godzinami pracy lubi spędzać czas na strzelnicy, gdzie oprócz celnego strzału ćwiczy opanowanie i skupienie.

Ewa Paprocka - od 12 lat związana z firmą Arla Foods. Dołączyła do organizacji w momencie powstawania Shared Service w Gdańsku jako pracownik operacyjny, a od ponad 8 lat zajmuje stanowisko kierownicze. Przez cały ten czas miała okazje uczestniczyć w różnych projektach, jak również być świadkiem zmian organizacyjnych, dzięki którym mogła zdobyć nowe doświadczenie. Obecnie zarządza Działem Zobowiązań składającym się z 73 osób. Stara się ciągle rozwijać swoje umiejętności kierownicze, jednocześnie dzieląc się doświadczeniem z innymi.

Prywatnie interesuje się coachingiem. Czas wolny spędza aktywnie na zajęciach fitness. A o swoje wewnętrzne wyciszenie dba praktykując jogę. Ma dzięki temu okazje naładować akumulatory i wzmocnić motywację do działania. Endorfiny dodatkowo pomagają jej utrzymać pogodę ducha.

Anna Parteka - Senior konsultant w Solution. Senior konsultant HR od prawie 20 lat, menedżer dużych projektów badań, ocen i rozwoju dla firm w różnych branżach. Kieruje zespołami projektowymi trenerów, facylitatorów, asesorów, coachów.
Sama jest także facylitatorem-moderatorem i trenerem, asesorem, doradcą kariery i rozwoju oraz praktykiem MBTI, coachem ICC i mediatorem.

Lubi poznawać nowe obszary, zarówno zawodowo jak i prywatnie. Ceni swoje i innych zaangażowanie i partnerskie podejście do współpracy.

Marlena Lichaczewska - Główny Specjalista HR w STU ERGO Hestia SA. Specjalista ds. rozwoju, trener, z branżą HR związana od ponad 6 lat. Rozwijanie siebie i innych, dążenie do celu, budowanie pozytywnych relacji - te wartości są istotne dla niej w pracy, ale także w życiu prywatnym.

To, czego nie lubi, to marnowania czasu. Tak podchodzi do życia - wykorzystać każdą minutę, która może okazać się przełomowa i wyjątkowa.

Joanna Polcyn - HR Biznes Partner w STU ERGO Hestia SA. Psycholog, trener i coach posiadający wieloletnie doświadczenie w HR w branży lotniczej i finansowej.

Pasjonatka rozwoju osobistego, odkrywania talentów i wystąpień publicznych. W wolnych chwilach śpiewa, tańczy i gotuje razem z córkami.


Nad przebiegiem konferencji będą czuwać:

Marcin Chabowski - Prezes Zarządu. Współzałożyciel SOLUTION.

Pamela Kubica - Koordynator projektu. Moderator czatu.

Emilia Szydłowska - Koordynacja Zoom. Pomoc techniczna.Zapraszamy!

Zespół Solution 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Lockdown 2.0. Rozwój i well-being pracowników. Case study największych firm.
Wyprzedane Brak wolnych miejsc