Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna Medytacja, Duchowość

Mindfulness START (interaktywny kurs online)

location icon
online (zoom + FB)
calendar icon
Od 9 cze 19:30 do 9 cze 19:30
ticket icon
Od 195,00 zł

Pragniesz zaprzyjaźnić się ze sobą i ze światem?
Tak, by życie wydarzało się dla Ciebie, a nie przeciwko Tobie?
W cztery pierwsze tygodnie, zdobędziesz narzędzia do praktycznego zastosowania metody
Medytacji Mindfulness oraz kojącej praktyki życzliwości.
Przez kolejne cztery tygodnie, ze wsparciem grupy i prowadzacej, będziesz eksplorować i pogłębiać praktykę.

 • Chcesz uwolnić się od natłoku natrętnych myśli ?
 • Chcesz uwolnić się od wewnętrznego sabotowania swojego szczęścia i stać się swoim najlepszym przyjacielem?
 • Chcesz umiejętnie obniżać poziom stresu w codziennym życiu ?
 • Chcesz nauczyć się lepiej radzić sobie z trudnymi emocjami ?

Celem tego interaktywnego kursu online jest przekazanie Ci, solidnych podstaw Medytacji Mindfulness i odpowiedzenie na pytania, które mogą się pojawić w procesie przyswajania wiedzy i podczas praktyki.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli jesteś osobą całkowicie poczatkującą lub jeśli masz już doświadczenie jednak: próbowałeś/łaś już medytować, ale wciąż ''coś nie wychodzi'', masz poczucie, że chodzisz w kółko, lubi pojawiają się pytania i potrzebujesz odpowiedzi oraz wsparcia.


Przebieg kursu:

 1. Cztery interaktywne spotkania online, zoom (2 godz. każde).
 • Wtorki 19:30-21:30 (polskiego czasu).
 • Czerwiec: 9 , 16, 23, 30

Podczas tych spotkań:

 • wspólna praktyka medytacji,
 • teoria i instrukcje,
 • czas na zadawanie pytań, (głosowo, video lub czat).
Spotkania są nagrywane (można odsłuchać później).

 

2. Edukacyjne nagrania video:

 • jak medytować by to działało (postura, praca z uwaga, myśli, osadzenie w tu i teraz)
 • życzliwość w teorii i praktyce.
  • medytacja droga do zaprzyjaźnienia się ze sobą.
  • praca mózgu a stres
 • ciało i umysł - rozwijanie życzliwej relacji. 


3. Poranne medytacje na żywo: dostęp do grupy Poranne medytacje (LIVE)

prowadzone na żywo o 6.00 rano, trzy razy w tygodniu (wtorek, środa, czwartek) + 24/7 dostęp do nagrań.


4. Grupa wsparcia na FB (prywatna niewidoczna z zewnątrz) + raz w tyg. 30 min FB LIVE, gdzie odpowiadam na Wasze pytania.


Podsumowując, w ramach kursu otrzymasz:

 • Cztery interaktywne spotkania online, zoom (2 godz. każde).
 • Dostęp do nagrań ze spotkań zoom na 8 tygodni.
 • Dostęp do video nagrań edukacyjnych na 8 tygodni.
 • Dostęp do Porannych Medytacji na 8 tygodni.
 • Dostęp do FB grupy wsparcia + 30 min FB live, na 8 tygodni.
 • Możliwość przedłużenia dostępu.

UWAGA:

 1. PORANNE MEDYTACJE JUŻ WYSTARTOWAŁY. Im prędzej wykupisz dostęp do kursu, tym skorzystasz z większej ilości porannych sesji medytacyjnych.

Dostęp do nagrań z kursu, porannych medytacji oraz grupy wsparcia (FB) jest na dwa miesiące.

Dodatkowo, otrzymasz zniżki na kolejne etapy szkoleniowe np. program Dojrzewalnia Mindfulness.Opinie klientów:

''Z czystym sumieniem polecam każdy kurs z Karo. Podczas spotkań Karo tworzy przyjazną i bardzo ciepłą atmosferę. Czujesz wyraźnie doświadczenie i profesjonalizm. Karo jest osobą pełną empatii, życzliwości, wrażliwości, ale też posiada ogromny dystans do siebie i ma bardzo duże poczucie humoru, którym zaraża na każdych zajęciach. Kursy z Karo to podróż w głąb siebie i odkrywanie siebie krok po kroku. To poczucie że masz świetnego nauczyciela, który odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania, a na dodatek wspiera Cię i motywuje. Kurs z Karo dla mnie był strzałem w 10. Serdecznie polecam Karo jako świetnego nauczyciela Mindfulness i bardzo ciepłą osobę. '' - Izabela Lewandowska, stanowisko kierownicze.


"Wielkie serce, oddanie, otwartość, cierpliwość, radość dzielenia się doświadczeniem, życzliwość, a przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka. Tym charakteryzuje się Karo Tashi i jej podejście do pracy indywidualnie i w grupie. A do tego wielki dystans do siebie i poczucie humoru. Jeśli szukasz prostych nauk, które działają (pod warunkiem, że je stosujesz, na co dzień), to praca z Karo jest dla Ciebie!"

- Marta Trojanowska, lektor języka japońskiego, UW, praktyk medytacji od 20 lat

'' Medytujac z Toba (Karo Tashi) odczuwam skutki natychmiast. Wcześniej byłam na 8 tyg kursie, ale nie czułam tego co teraz. Pojawiło mi się mnóstwo uważności i sporo spokoju. I jestem trochę na takim haju, bo chyba to jest właśnie TO. Dziękuję Ci bardzo i czekam na więcej'' - Aleksa.


"Polecam serdecznie ten kurs u Karo Tashi. Nawet jak nie można uczestniczyć on-line (Ja na pierwsze zajęcia się nie wyrobiłam być na czas) to spokojnie odtwarzając nagranie nie tracimy, na jakości kursu. Karo daje dużo cennych wskazówek, medytujemy wspólnie, no i sama jest mega przykładem dobroczynnego wpływu medytacji Mindfulness, na jakość życia. Cena naprawdę niska, żeby przekonać się, jak to nam robi. A zapewne będziecie usatysfakcjonowani i zmotywowani entuzjazmem Karo."

- Iwona Ciupinska, prawniczka, początkujący praktyk medytacji.


"Karo Tashi to pełna pasji, bardzo doświadczona i profesjonalna nauczycielka Mindfulness, a przy tym pełna życzliwości, empatii, szczerości, luzu i radości. Na pewno odkryjesz na Jej zajęciach kawałek samego siebie, odzyskasz spokój. Polecam!!!

- Anna Drapińska, początkujący praktyk medytacji.


"Super kontakt i umiejętność przekazania wiedzy, do tego nietuzinkowe poczucie humoru - jak dla mnie bomba!"

- Michał Adam Widera, specjalista ds. handlowych, praktyk medytacji od 8 lat.


''Piszę bo chciałam podzielić się tą ogromną wdzięcznością...Każdego dnia widzę jak wiele praktyka uważności i rególarna medytacja prostej formy, zmieniła w moim życiu. Wiele maiłam lat praktyki rozmaitych form medytacji, jednak nie były one w stanie sprostać w codziennym życiu...w którym mierzę, się z nie idealnymi roawiązaniami.

Zanim trafiłam na Pauze Na Mindfulness (a obecnie jestem na kursie Mindfulness START) miałam wrażenie, że moje życie zmierza ku obłedowi, nie byłam w stanie wylogować się z myślenia, bólu i cierpienia. Nie potrafiłam się pogodzić z ogromną stratą... maiłam wrażene że moje życie nie jest już życiem tylko pasmem, rozmyślania co by mogło być gdyby... złością... na innych i siebie przedewszytkim.

Dziękuję wniosłaś w moje życie jakość o jakiej mogłam tylko śnić. - Noa Eriu

"Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w kursie Mindfulness u Karo. Polecam ją, jako nauczycielkę kompetentną, ale przede wszystkim autentyczną. Dziękuję za wszystko"

- Wanda Biała, psychoterapeutka, praktykuje medytacje od kilku lat.O autorce:

Karo Tashi z wykształcenia psycholog, z pasji eksplorator umysłu. Moi nauczyciele (Buddyjscy Mistrzowie medytacji), nazywają mnie Tashi, czyli pomyślny znak po Tybetańsku.

Studiowałam w międzynarodowo uznanych szkołach empirycznej pracy z umysłem, poprzez medytacje.

Łącznie 5 lat podyplomowych studiów formalnych, ponad 9 lat zaangażowanej praktyki medytacyjnej i regularnych świeckich odosobnień medytacyjnych oraz odosobnień Buddyjskich.

Miałam również ogromne szczęście być nauczana bezpośrednio od Tybetańskich Buddyjskich Mistrzów oraz pionierów naukowo opracowanej metody - Medytacji Mindfulness, czyli treningu Uważnej Obecności.

Po ukończeniu dyplomu z Psychologii w Edynburgu ponad 9 lat temu, dostałam się do The Three Doores Academy. Tam przeszłam solidny kilkuletni trening. Po 5 latach zdyscyplinowanej praktyki medytacyjnej, zostałam zaproszona bezpośrednio na trening nauczycielski, przez Fay Adams (jedna z kilku pierwszych uczniów prof. Roba Narin, współzałożycielkę Brytyjskiego Mindfulness Association).

Każdy dzień zaczynam medytacją. Jeżdżę regularnie na samotne i grupowe odosobnienia medytacyjne. Prowadzę treningi online, oraz wyjazdowe już od 2013 roku.

Największą radość sprawia mi dzielenie się moim doświadczeniem w sposób lekki i zorientowany na zabawę z uczestnikami kursów.

Podstawą mojej praktyki jest życzliwość (Compassion). Cieszy mnie, przekazywanie uczestnikom moich kursów, to jak w lekki, a jednak głęboki i autentyczny sposób mogą zajrzeć w siebie i zaprzyjaźnić się ze swoim umysłem, z jego ciemnymi i jasnymi stronami.

www.karo-tashi.comDołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Kurs Mindfulness START + Poranna Medytacja (LIVE)
już niedostępne 385,00 zł -
  Raty - 50 % opłaty teraz, kolejne 50% za 5 tyg.
już niedostępne 195,00 zł -