Skuteczny marketing w twojej firmie, czyli o strategii i narzędziach, które powinieneś wykorzystać

location icon
Barka Podgórska 16, Kraków
calendar icon
Od 4 wrz 18:00 do 4 wrz 18:00

Nowy rok szkolny powoli wychyla się zza rogu. To również czas, w którym przedsiębiorcy i adepci przedsiębiorczości pozostawiają wakacyjne doświadczenia z tyłu głowy i wracają do życia codziennego - pracy i nauki. 


Odpowiednie wykreowanie obrazu własnej firmy, który trafi w preferencje potencjalnego klienta to ważna część rozwoju własnego biznesu. Skalowanie przedsiębiorstwa bez odpowiedniej strategii marketingowej wydaje się praktycznie niemożliwe. Strategia to jednak nie wszystko - liczy się również jej realizacja, a co za tym idzie odpowiednie wykorzystanie dostępnych na rynku narzędzi. W jaki sposób przygotować się do rozpoczęcia kampanii marketingowej, aby przyniosła oczekiwane plony? Jakie narzędzia wykorzystać, aby dotrzeć bezpośrednio do swojej grupy docelowej? Jak efektywnie wykorzystać kapitał i nie przepalać pieniędzy na niepotrzebne działania?

O tym wszystkim dowiecie się już na najbliższym spotkaniu Krakowskiego Klubu ASBiRO!Dawkę sekretnej wiedzy zdradzą nam:

👉MONIKA KOŁODZIEJCZYK 👈

Ekspert w dziedzinie analityki internetowej, performance marketingu, marketing automation, optymalizacji konwersji i tworzenia strategii digital, która pobudza rozwój biznesu i maksymalizuje zyski. Wysoce zmotywowana i nastawiona na osiąganie konkretnych rezultatów. Zrealizowała z sukcesami liczne projekty z zakresu działań online, tworzy rozwiązania biznesowe, analizy, rozwija strategię digital i buduje wizerunek marek. Prowadzi szkolenia oraz występuje w charakterze prelegenta na wielu konferencjach branżowych. Od ponad 7 lat obecna w branży marketingu internetowego. Przez 4 lata związana z Grupą Onet, przez 2,5 roku na stanowisku Head of Digital Analytics Department w Semahead(Grupa Interia).


👉BARTOSZ LANGA 👈

Przedsiębiorca, szaman Marketingu w firmie balanGO.pl. Swoją wiedzę zdobywał i testował na własnej skórze w firmach, w których jest wspólnikiem Project Steel i Axidro.pl. Obecnie skoncentrowany na kwestiach marketingu i budowania marek. www.balanGO.pl


Kiedy i gdzie?

📆 04.09.2019, godz. 18.00
🌏BARKA, Ul.Podgórska 16


🔥AGENDA🔥

18.00 - 18.30 Rejestracja
18.30 - 19.30 MONIKA KOŁODZIEJCZYK
19.30 - 19.45 Przerwa
19.45 - 20.45 BARTOSZ LANGA
20.45 - 21.00 Zakończenie
21.00 - Networking, integracja, kuluary


Krakowski Klub ASBiRO to miejsce gdzie spotkasz doświadczonych przedsiębiorców z różnych branż oraz w ciepły sposób nawiążesz kontakty - zarówno biznesowe, jak i te codzienne.

Zapisz się i poznaj nas bliżej! 😁

https://www.facebook.com/KrakowskiKlubAsbiro

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Early Bird
Wyprzedane 10,00 zł Wyprzedane
  Regularny Kupon Wiedzy
Wyprzedane 20,00 zł Wyprzedane