Nagranie wystąpienia z konferencji Solution: Budowanie siły wspólnoty w nowej rzeczywistości

location icon
calendar icon
Od 22 mar 10:00 do 31 sie 10:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Z okazji zbliżającego się 25-lecia Solution zapraszamy na cykl konferencji, podczas których rozmawiamy z klientami o wyzwaniach i rozwiązaniach w dzisiejszej rzeczywistości. Pierwsza z nich odbyła się 3. listopada 2020 roku. Z przyjemnością udostępniamy nagranie z wydarzenia!Praca zdalna i niepewność wynikająca z sytuacji pandemicznej poważnie wpływa na funkcjonowanie polskich przedsiębiorstw. Lockdown zweryfikował panujące w firmach relacje i kulturę organizacyjną, wpłynął na zaufanie oraz zaangażowanie.

Zapisz się i zyskaj dostęp do nagrania wystąpienia "Budowanie siły wspólnoty w nowej rzeczywistości" z pierwszej konferencji Solution "Lockdown 2.0. Rozwój i well-being pracowników. Case study największych firm."!

Zobacz jak nasi klienci radzą sobie w nowych realiach!

Link do nagrania otrzymasz w mailu od Solution Sp. z.o.o. zaraz po wypełnieniu i zatwierdzeniu formularza kontaktowego.

O SOLUTION:

Jesteśmy firmą konsultingową z zakresu doradztwa personalnego obecną od 24 lat na polskim rynku. Działamy na terenie całego kraju. We współpracy z klientem dążymy do stałej, bliskiej i długofalowej współpracy - niektórzy nasi klienci są z nami od samego początku działalności. Zawsze staramy się poznać organizację klienta - jej silne i słabe strony, zagrożenia i możliwości rozwoju. Pozwala nam to efektywnie pomagać, nasze rozwiązania są zawsze dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Nasz zespół to doświadczeni konsultanci biznesu. Mamy stałą kadrę - zatrudniamy większość konsultantów na wyłączność. Stawiamy na rozwój organizacji poprzez rozwój kadry. Dzięki elastyczności, wiedzy i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie spełnić wysokie wymagania naszych Klientów.


PRELEGENCI:

Marlena Lichaczewska - Główny Specjalista HR w STU ERGO Hestia SA. Specjalista ds. rozwoju, trener, z branżą HR związana od ponad 6 lat. Rozwijanie siebie i innych, dążenie do celu, budowanie pozytywnych relacji - te wartości są istotne dla niej w pracy, ale także w życiu prywatnym.

To, czego nie lubi, to marnowania czasu. Tak podchodzi do życia - wykorzystać każdą minutę, która może okazać się przełomowa i wyjątkowa.

Joanna Polcyn - HR Biznes Partner w STU ERGO Hestia SA. Psycholog, trener i coach posiadający wieloletnie doświadczenie w HR w branży lotniczej i finansowej.

Pasjonatka rozwoju osobistego, odkrywania talentów i wystąpień publicznych. W wolnych chwilach śpiewa, tańczy i gotuje razem z córkami.

Zapraszamy!

Zespół Solution 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Link do nagrania z konferencji "Lockdown 2.0. Rozwój i well-being pracowników. Case study największych firm.""
Wyprzedane Brak wolnych miejsc