IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty Sport

Just Join Games 2022

location icon
Stadion lekkoatletyczny i Rugby w Gdańsku Aleja Grunwaldzka 244, Gdańsk
calendar icon
Od 9 wrz 9:00 do 9 wrz 9:00

Just Join Games to…

Połączenie świata IT i sportu, świetna okazja do integracji społeczności programistów, która do tej pory znana Wam była, jako Just Join Olympics. W tym roku podkręcamy tempo i dostarczamy jeszcze więcej wrażeń w odświeżonej wersji zmagań programistów.

3, 2, 1... START!

Przejdź z nami do historii nowych sportów! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rzut dyskiem twardym, pchnięcie monitorem, czy wykręcanie deploya to tylko część czekających na Was atrakcji podczas Olimpiady dla Programistów Just Join Games to idealna okazja do integracji polskiego środowiska IT - z dala od biura, czy sal konferencyjnych. Bez komputerów, za to z dużą dozą humoru i luźnej rywalizacji w myśl ducha sportu. Niecodzienne dyscypliny. 
Spędź dobrze czas rywalizując w nowych olimpijskich dyscyplinach. Sprawdź swoje możliwości i zostań prawdziwym mistrzem IT.

Na czym to polega?

  • Zapisujesz się indywidualnie, zgłasza Ciebie firma lub sam/-a zbierasz zespół i przyjeżdżasz do Gdańska 9. września 2022r. W międzyczasie otrzymasz od nas pakiet startowy, wysłany przed wydarzeniem.
  • W piątek widzimy się na stadionie i zaczynasz się dobrze bawić, biorąc udział w dowolnych dyscyplinach, przy okazji korzystając ze strefy chilloutu & recovery, lokalnych foodtrucków oraz strefach przygotowanych przez naszych partnerów specjalnie dla Ciebie.
  • My dopingujemy, dokładnie zapisujemy rezultaty wszystkich konkurencji oraz czuwamy nad ich bezpiecznym przebiegiem.
  • Na koniec dnia planowana jest ceremonia wręczenia nagród w klasyfikacji indywidualnej oraz firmowej, a to wszystko w klimacie wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Dzień skończymy na networkingu w jednym z trójmiejskich lokali.

Na co składa się cena starter packu poza możliwością uczestnictwa w zawodach?

To znaczy że pieniądze przeznaczone na Starter Pack wracają do Ciebie w postaci gadżetów oraz udogodnień w trakcie Olimpiady. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zapoznaj się z Regulaminem Wydarzenia.

Kontakt w sprawie zamówień grupowych dla firm:

Michał Kępka
tel: +48 514 816 448
mail: games@justjoin.it

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Early Bird
już niedostępne 369,00 zł -
  Regular
już niedostępne 430,50 zł -
  Last Call
już niedostępne 553,50 zł -
  Last Call / niepełny pakiet
już niedostępne 430,50 zł -