Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty Sport Polityka i Gospodarka

Follow your Intiution - Podążaj za Intuicją - Smart Biznes Mindset

location icon
Technopark Pomerania Cyfrowa 4, Szczecin
calendar icon
Od 5 mar 9:00 do 5 mar 13:00
ticket icon
Od 270,00 zł

Skąd możesz wiedzieć jak zrobić coś, jeśli wcześniej tego nie robiłeś? Jak możesz sprawdzić, czy decyzja, którą chcesz podjąć, jest dobrą decyzją? Wsłuchaj się w swoją intuicję, wykorzystaj swój twórczy umysł. Sprawdź, jak możesz korzystać z informacji, która, jest dookoła Ciebie. Nie wierzysz? Skąd przychodzi do Ciebie pomysł pod prysznicem, przecież nie z internetu. Sprawdź, jak możesz wykorzystać intuicję w procesie podejmowania lepszych decyzji w swoim biznesie.

Kiedy kupujesz nowy telewizor czy telefon, dostajesz instrukcję obsługi. Kiedy dostajesz do dyspozycji swoje ciało i umysł, nikt nie uczy Cię jak z nich prawidłowo korzystać, aby w pełni wydobyć ich potencjał. Dziś wiemy, że nie tylko mózg przechowuje informacje, robi to całe ciało, ale nie tylko. Wszystko jest informacją, tak jak wszystko jest energią. Naucz się wsłuchiwać w subtelne sygnały, jakie podrzuca Ci twoja intuicja. Poznaj techniki, jakie umożliwią Ci połączyć się z nieograniczonym polem możliwości rozwoju twojego biznesu.
Projekt Smart Biznes Mindset odpowiada na potrzeby młodych przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy rozumieją potrzebę rozwoju i doskonalenia siebie i swojej organizacji w zakresie kompetencji miękkich. Głównym celem SBM jest rozwój i poprawa konkurencyjności przedsiębiorców przez edukację w zakresie lepszego zrozumienia i wykorzystania potencjału, jakie posiada ciało i umysł oraz przez głębsze zrozumienie procesów rządzących otoczeniem.
Projekt SBM skupia się na kreowaniu nowej rzeczywistości biznesowej w szczególności efektywniejszego zastosowania już posiadanych umiejętności twardych i know-how. Dostarczeniu nowych sposobów myślenia i działania w budowaniu przewagi na rynku poprzez zwiększanie efektywności osobistej, skutecznego wykorzystania swoich mocnych stron oraz intuicji w procesie podejmowania lepszych decyzji.

Ważnym elementem projektu jest tworzenie przyszłej wizji przedsiębiorstwa i jego uczestników, uczy określania własnych kierunków działania opartych o system wartości. Wskazuje jak zadbać o zdrowie fizyczne oraz mentalne, również poprzez lepsze zarządzanie stresem oraz lepszą równowagę między życiem biznesowym a osobistym. Cykl warsztatów wyposaża uczestników i organizację w praktyczne narzędzia, niezbędne do budowy i rozwoju firmy.
Smart Biznes Mindset został "skrojonych" na miarę młodego i ambitnego przedsiębiorcy 21 wieku. Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych szczegółów dotyczących każdego z warsztatów szkoleniowych. Zapraszam.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Follow your Intiution - Podążaj za Intuicją - Smart Biznes Mindset
już niedostępne 270,00 zł -