Informacja zwrotna w rozwoju

location icon
Pokój wirtualny
calendar icon
Od 4 wrz 18:00 do 4 wrz 20:30
ticket icon
Od 50,00 zł

Informacja zwrotna - to dzięki niej możesz się rozwijać, stawać się mistrzem w danej dziedzinie, obszarze/ A zatem dlaczego tak mocno się przed nią bronimy i nie potrafimy przyjąć z otwartością?
Czego nam brakuje ze strony osób udzielających tę informację? Czego potrzebujemy, by czuć się bezpiecznie, by się na nią otworzyć?
➡ wokół informacji zwrotnej narosło wiele negatywnych przekonań - zarówno po stronie osób dających jak i przyjmujących.
Warto zacząć to zmieniać, warto zgłębić jej tajniki i zacząć z niej korzystać w sposób produktywny zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
✔Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat informacji zwrotnej
✔Poznać narzędzia
✔Doświadczyć korzystania z tych narzędzi
✔Rozwinąć swoje umiejętności w zakresie dawania i przyjmowania informacji zwrotnej
   to już dziś serdecznie zapraszam Cię na 3-godzinne warsztaty.

Warsztaty kierowane do:
- wszystkich którzy chcą się rozwijać bez względu na wiek, wykształcenie, profesję czy zajmowane stanowisko
▶ inwestycja  to jedyne 50 zł.
W cenie:
- uczestnictwo w warsztacie
- materiały szkoleniowe
- certyfikat imienny
▶ liczba miejsc ograniczona max 10 osób


Referencje i opinie uczestników 

cyt. "w podziękowaniu za szkolenie w dniu 27.11.2019 proszę przyjąć moje rekomendacje uczestnika, profesjonalisty i krytyka w branży

z wyrazami szacunku,
prof. Agata Pierścieniak

REKOMENDUJĘ panią Annę Majchrowską jako profesjonalnego trenera kompetencji miękkich i coach'a, który z zaangażowaniem i dużym profesjonalizmem wykonuje swoją prace prowadząc warsztaty doskonalące wg. standardów efektywnego uczenia się.

Jako uczestnik 6 godzinnej sesji warsztatowej dotyczącej Informacji Zwrotnej w rozwoju, która odbyła się w dniu 27.11.2018 w Państwowa Uczelnia Zawodowa im. prof. Stanisława Tarnowskiego miałam wielką przyjemność:

- obserwować bardzo profesjonalne podejście do organizacji szkolenia,

- uczestniczyć w atrakcyjnych i merytorycznych ćwiczeniach, uwzględniających potrzeby uczestników,

- zrozumieć analizowany przez trenerkę proces, który poparty został wiedzą (warstwa teoretyczna, mini wykład) zilustrowany został konkretnymi przykładami (prezentacja minicase) i został utrwalony poprzez ćwiczenie-doświadczenie.

Dużym atutem szkolenia była wiarygodność Trenerki, która z pasją i zaangażowaniem realizowała szkolnie wykorzystując m.in. model uczenia się tzw. cykl Kolba (Experiential Learning Model)."

dr hab. Agata Pierścieniak

prof. ucz PUZ im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu

prof. UJK, Kierownik Katedry Zarzadzania Zasobami Ludzkimi,

Instytut Zarządzania, WPAiZ Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

"Pani Anna prowadzi nie tylko szkolenia, ale również spotkania rozwojowe dla kobiet - Spotkania Wyjątkowych Kobiet . Zarówno w jednych jak i drugich "oddaje siebie" obecnym, wspiera, docenia, przebudza i pobudza do podejmowania nowych kroków, dokonywania zmian w życiu prywatnym i zawodowym tak, aby stało się bardziej satysfakcjonujące. Ukierunkowuje na szukanie w sobie motywacji do pracy, angażowania w życie, zmieniania siebie na lepszego człowieka, bardziej otwartego, chętnego do podejmowania nowych wyzwań. Uczy tak ważnej w życiu komunikacji, jak zrozumieć siebie i drugiego człowieka.

Polecam p. Annę Majchrowską jako trenera, ponieważ swoją osobą potrafi zaangażować do obecności i aktywnego uczestnictwa w szkoleniach nawet najbardziej opornego słuchacza. A szkolenie "Rozwój a informacja zwrotna" jest petardą :) "

Agnieszka Siekierska
Menedżer Sprzedaży, coach

_________________________________________________________________________________________________________________________________________


Kontakt do trenera prowadzącego warsztaty:
anna.majchrowska@developmentway.pl
lub messenger

Trenerka prowadząca

Trener biznesu, rozwoju kompetencji miękkich, certyfikowany konsultant certyfikowany konsultant D3™, menedżer.Posiadam ponad 24 letnie doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach, gdzie zarządzałam rozproszonym zespołem sprzedażowym, menedżerów sprzedaży, zespołem trenerów oraz licznymi projektami. Od 14 lat zajmuję się projektowaniem i prowadzeniem warsztatów i szkoleń, zarządzaniem szkoleniami i rozwojem talentów w organizacji. Prowadzę szkolenia dla kadry menedżerskiej i nie tylko. Mogę poszczycić się licznymi sukcesami w rozwijaniu podwładnych i wdrażaniu nowych rozwiązań, za które otrzymałam wiele nagród. Pomagam organizacjom w projektowaniu i wdrażaniu procesów szkoleniowych, rozwijaniu i szkoleniu pracowników i menedżerów w zakresie m.in: rozwoju kompetencji miękkich, kompetencji menedzerskich, budowania zaangażowanych zespołów i efektywnej komunikacji. Pomagam w rozwoju kompetencji przyszłości - kompetencji miękkich.Diagnozuję kompetencje miękkie, potencjał także ten liderski wykorzystując metodologię D3™ .Jakość i efektywność - warsztaty i szkolenia mają dawać wymierny efekt dla organizacji i każdego uczestnika, dlatego projektuję je z wizją końca. Badanie efektywności szkoleń to podstawa, by były one dobrą inwestycją.Prowadzę doradztwo personalne, coaching menedżerski, on the job oraz sesje z klientem indywidualnym.
Jestem również autorką i prowadzącą projekty: Spotkania Wyjątkowych Kobiet, Your Development Way oraz Kobieca Akademia Rozwoju.
Realizowałam projekty szkoleniowo-rozwojowe dla m.in z : Avon Cosmetics Polska, Faberlic, Noble Prog, LR Health&Beauty, ADM Consulting Group, NZOZ, Hebe , Sephora

Wyznaję Koncepcje Life Long Learning stale doskonaląc swoje kompetencje.
Jestem właścicielka dwóch międzynarodowych certyfikatów: Konsultant DISC/D3™ Value Team i BAI oraz Kirkpatrick Four Level Evaluation Certificate. Absolwentka -UMSC w Lublinie kierunek - Administracja, -Wyższej Szkoły Europejskiej - kierunek Trener Biznesu -Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - kierunek Psychologia w biznesie. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
w cenie biletu
- uczestnictwo w warsztacie
- materiały szkoleniowe, testy
- imienny certyfikat ukończenia szkolenia
bilet standard

w cenie biletu
- uczestnictwo w warsztacie
- materiały szkoleniowe, testy
- imienny certyfikat ukończenia szkolenia

4 Września 2020, 18:00 50,00 zł