World Café - Zaprojektujmy razem pałacowe wydarzenia - 29 lipca 2021 roku

location icon
Kompleks Pałacowo-Parkowy Donnersmarcków i Mieroszewskich "Pałac Inspiracji" Chopina 13, Siemianowice śląskie
calendar icon
Od 29 lip 16:30 do 29 lip 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu, podczas którego przy kawie i pysznym cieście zaczniemy planować i projektować wydarzenia, które realizowane będą w Kompleksie Pałacowo-Parkowym w Siemianowicach Śląskich.

Czwartkowe spotkanie będzie pierwszym z cyklu spotkań, w wyniku których, wraz z Państwem, będziemy chcieli przygotować i zrealizować wydarzenia adresowane do mieszkańców miasta Siemianowice Śląskie i gości odwiedzających nasz wyjątkowy Pałac.

Na spotkanie zapraszamy mieszkańców miasta, liderów grup społecznych i wszystkie osoby zainteresowane organizacją wydarzeń adresowanych do społeczności lokalnej, które mogą znaleźć swoje miejsce w dawnym pałacu Donnersmarcków i Mieroszewskich.

Cykl spotkań realizowany jest w ramach siemianowickiego Human Smart Cities, czyli projektu pt.: "Zintegrowany, partnerski system monitoringu i informacji o mieście jako narzędzie wsparcia rozwoju społeczno-gospodarczego Siemianowic Śląskich" realizowana jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020. Realizatorami projektu są: Miasto Siemianowice Śląskie (Siemianowice Dobre Bo Śląskie), Akademia WSB, Fundacja Kreatywny Śląsk i Stowarzyszenie Przyjaciół Pałacu Donnersmarcków w Siemianowicach Śląskich "Pałac Inspiracji".


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja na spotkanie - World Café - 29.07.2021. (16.30-19.30)
już niedostępne -